Co říkáte na jméno Ivo nebo Ivoš?

Anonymní
24.2.16 19:51

Co říkáte na toto jméno?

Prosím o názor: Hrozně se mi líbí jméno Ivo, resp. Ivoš, nicméně přijímení je také krátké: Kříž. Otázka tedy zní, jak se vám jeví jméno Ivo Kříž nebo Ivoš Kříž a co z toho byste spíše daly?
A co pro holku? Mě se hrozně líbí Hermína Křížová, ale to mi asi neprojde… Pak Simona, Sabina, Edita, Ilona, Iveta, Vilemína, Alžběta, Rozálie, Hedvika, Žaneta, Zuzana… Prosím o anonym - nechci, aby bylo vědět, o koho jde…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2597
24.2.16 19:54

Dala bych Ivo, š na konci zní s příjmením divně. Z Tvého výběru se mi líbí pro holku Simona, Sabina a Ilona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
24.2.16 19:55

Rozhodně Ivo bez Š. A dívčí, mě se nelíbí nebo se mi nehodí k příjmení žádné, možná Edita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9847
24.2.16 19:55

U toho kluka určitě Ivo.To š a ž na konci vypadá divně. U holek je to asi jedno, jména vcelku co se hodí všechna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
24.2.16 19:56

NELÍBÍ SE MĚ. Pod jménem Ivo si představím telenovelu Divoký anděl. Ivoš Kříž zní jako Rampelník Krucinox.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21031
24.2.16 19:56

K příjmení mi jde více Ivo. Pro holku Sabina nebo Rozálie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2443
24.2.16 19:57

Nedla bych ani Ivo ani Ivoš vůbec se mi nelíbí, ani k vašemu příjmení ani jako jméno samo o sobě. Z holčičího výběru se mi líbí ta Hermína a Sabina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2022
24.2.16 19:58

Rozhodně ne Ivoš Kříž, to š a ž na konci zní dohromady divně :think: Ivo je celkem fajn :) Hermína a Vilemína se mi moc nelíbí, ale dávají se i divnější jména ;) nejvíc se mi z toho výběru líbí Edita a Zuzana.. a Alžběta, to je moje oblíbené jméno :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nickoll
24.2.16 20:02

Na kluka Ivo, a na holku se mi líbí Zuzana nebo Simona :)

• Citovat
  • Upravit
jjelena
24.2.16 20:03

Hedvika, mám jednu doma, ale asi se zajímavějším příjmením :think: Se jménem máme úspěchy, :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
3193
24.2.16 20:12

Určitě Ivo a Rozarka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
531
24.2.16 20:15

Tak to jméno se musí líbit hlavně Tobě. Takže jestli se Ti (a partnerovi) líbí Ivo nevidím důvod proč ho nedat. Ivo Kříž nezní blbě…A Divoký Anděl byl super :mrgreen: (- tehdy, teď jsem viděla kousek a nestačila jsem čumět co jsem to sledovala :) )Přiznám se že co se týče holčičích jmen mám jiný vkus, ale zase pokud se to Tobě líbí proč ne. Určitě to není Půlnoční Bouře :D
Za mě teda klučičí Ivo (říkat mu můžeš Ivoši, stejně se to tak běžně dělá) a holčičí asi Zuzana nebo Edita…

Příspěvek upraven 24.02.16 v 20:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
24.2.16 20:15

Urcite Ivo, kdyz uz a z holcicich se mi k vasemu prijmeni libi Alžběta a Zuzana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
24.2.16 20:17

Za mě Ivo a Sabina :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11595
24.2.16 20:25

Dej Ivo, říkej mu Ivošku, pokud budeš chtít. Ivo je můj tchán a syn kamarádky a vůbec mi nepřijde divné.
Moc nechápu ty, co ti tu píšou, že se jim nelíbí… Na to ses přece neptala, že? ;)
Z holčičího bych nedávala Vilemínu, Alžbětu a Žanetu. Ty háčky k tomu příjmení moc nejdou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama