Co říkáte na tuhle matraci?

4274
2.6.16 14:17

Co říkáte na tuhle matraci?

Ahoj holky,

prosím, co říkáte na tuhle matraci? http://www.matrace-webstr.cz/…-melanie-1-1
Vyhovuje našim požadavkům, ale bojím se té ceny. Myslíte, že za takovou cenu se dá koupit dobrá matrace?
Matrace je myšlena pro mě a manžela. :P

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24816
2.6.16 14:22
@Jarka K píše:
Ahoj holky,

Vyhovuje našim požadavkům, ale bojím se té ceny. Myslíte, že za takovou cenu se dá koupit dobrá matrace?

Díky.

Nespím na ní, takže nevím, z obrázku těžko poznám.
Mi máme třeba matraci za deset a půl tři roky a je stále jako nová, neproležená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
2.6.16 14:24
@Jarka K píše:
Ahoj holky,

Díky.

osobní názor - aniž bych rozklikávala odkaz - obecně matraci je nejlepší si osobně vyzkoušet, poležet si na ní a pak vybírat.. na ceně až tak nezáleží, klidně se ti může na levné ležet krásně a na drahé vůbec ne… a naopak..osobně bych matraci bez vyzkoušení nikdy nekoupila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8848
2.6.16 14:26

@Jarka K Matraci je v první řadě potřeba vyzkoušet (i několik nocí). My máme s manželem každý úplně jinou - manžel tvrdší, já měkčí, ale oba jsme si jich hodně vyzkoušeli a teď se nám spí jak v nebi :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8848
2.6.16 14:27
@jdukolem píše:
osobní názor - aniž bych rozklikávala odkaz - obecně matraci je nejlepší si osobně vyzkoušet, poležet si na ní a pak vybírat.. na ceně až tak nezáleží, klidně se ti může na levné ležet krásně a na drahé vůbec ne… a naopak..osobně bych matraci bez vyzkoušení nikdy nekoupila
;) Já to taky ani nerozklikla. Podle fotky se to stejně nepozná…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4274
2.6.16 14:32

Tak v krámu se na ní poválim a stejně z toho nepoznám, jak se na ní bude spát celou noc… a to už je pak jedno, jestli ji budu vracet s tím, že jsem ji koupila v krámu nebo na netu, ne?

Podle fotky ne. Ale v tom odkazu je specifikace té matrace.

tahle matrace je z každé strany jinak tvrdá, takže bychom měli s manželem taky každý jinou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4687
2.6.16 14:42

Tak my jsme jednou takhle podle obrázku koupili matrace za 8 tisíc, no a byla to hrůza. Takže jsme nedávno koupili nové, ale s tím, že jsme obešli obchody a chvilku poleželi, já mám třeba problém se zádama, takže jsem poznala která jo a která ne. Takže také doporučuji prostě chvilku vyzkoušet, dokonce některé firmy mají možnost si mtraci vyzkoušet na tři čtyři dny a pak se teprve rozhodnout…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50424
2.6.16 14:51

No, rozhodně i z pětiminutového válení poznáš milionkrát víc než z popisu na netu. My toho před koupí pováleli kvanta a u spousty věcí, co papírově vypadaly skvěle, nám bylo už při prvním lehnutí jasné, že tohle určitě ne. Je to dost peněz na to kupovat to naslepo. Ona může být matrace skvělá a přesto někomu velmi nevyhovovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15397
2.6.16 15:30

Matrace je evidentně kvalitní. Taková střední třída. Cena je OK. Za tuto cenu lze koupit kvalitní matrace. Jen těžko lze pro tebe odhadnout správnou tvrdost, která ti bude vyhovovat. Nevím kolik vážíš, ale při udaných parametrech matrace, je tato vhodná pro váhovou kategorii 65-90kg. Pokud jsi lehčí, bude pro tebe tvrdá. Myslím, že přijatelnější bude zajít do obchodu s matracemi, kde je školený personál a vybere ti vhodnou matraci přímo pro tebe. Já bych si ji pro sebe klidně koupila, ale mám 80kg a raději tvrdší matrace. Jenom z toho, že si na chvíli na matraci lehneš poznáš jen to, jak je tvrdá, ale jsou důležitější parametry. Za mě určitě kamenný obchod a školený personál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11632
2.6.16 15:41

Holky a jakou byste doporučily matraci pro děti? koupili jsme tuto http://www.detska-prodejna.cz/…kg/1006.html ale přijde mi dost tvrdá, mě se na ní teda spí dobře, ale nevím jestli je to dobré i pro dítě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4274
2.6.16 15:44
@Janli píše:
Matrace je evidentně kvalitní. Taková střední třída. Cena je OK. Za tuto cenu lze koupit kvalitní matrace. Jen těžko lze pro tebe odhadnout správnou tvrdost, která ti bude vyhovovat. Nevím kolik vážíš, ale při udaných parametrech matrace, je tato vhodná pro váhovou kategorii 65-90kg. Pokud jsi lehčí, bude pro tebe tvrdá. Myslím, že přijatelnější bude zajít do obchodu s matracemi, kde je školený personál a vybere ti vhodnou matraci přímo pro tebe. Já bych si ji pro sebe klidně koupila, ale mám 80kg a raději tvrdší matrace. Jenom z toho, že si na chvíli na matraci lehneš poznáš jen to, jak je tvrdá, ale jsou důležitější parametry. Za mě určitě kamenný obchod a školený personál.

já mám 74 kg a manžel 106 kg. Psala jsem si s paní z obchodu a prý je z jedné strany tvrdost 4 a z druhé strany je to tvrdší 2, takže by to mělo být ok, každý bychom matraci měli otočenou jinak… taky máme rádi tvrdší matrace.
Já nevím no. Když půjdu do krámu, dostanu se cenově o hodně výš bych řekla…

ještě si to nechám projít hlavou.
Moc děkuji  :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15397
2.6.16 15:59

@Jarka K Tak to bych do toho klidně šla. V obchodech bývá cena o něco vyšší, to je pravda. Matrace jsem 9 let prodávala, nějaké zkušenosti mám ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15397
2.6.16 16:01

@iiiv Pro dítě je hodně tvrdá, ale záleží jak je dítě velké a kolik váží. Pro menší děti je lepší volit matrace pro ně určené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama