Co říkáte na zvýšení rodičovského příspěvku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
deMerteuil
Stálice 95 příspěvků 27.11.18 12:00
Co říkáte na zvýšení rodičovského příspěvku?

Maminky a hlavně nastávající maminky,

Co říkáte na zvýšení rodičovského příspěvku ?

Snažíme se teď o dítě. Má se to zvýšit od ledna 2020. Co když třeba porodím v prosinci 2019 nebo dřív? To dostanu méně? Když budu hodně cynická - tak to se mi nevyplatí, ne? :oops: :lol:

Co vy, mělo by to na vás vliv?

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2018: Aktuální informace

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
skorotehotna
Kecalka 332 příspěvků 27.11.18 12:01

Tak polud si děláš dítě kvůli příspěvku, tak nevyplati

deMerteuil
Stálice 95 příspěvků 27.11.18 12:02

Ne samozřejmě :D Nechci být cynická, byla bych ráda těhotná co nejdříve… jen mi to přijde takové blbé vůči maminkám, které porodí dřív… Demotivační :think:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1818 příspěvků 27.11.18 12:04

Budou ho zvyšovat všem kdo v té době bude pobírat rodičák, dokonce byla i varianta ,že pokud dítě nebude mít víc jak 4 roky tusím,tak na něj budou mít také nárok.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1818 příspěvků 27.11.18 12:06

Navýšení se dle Jany Maláčové bude týkat všech rodin s dítětem do 4 let, bez ohledu na to, jestli už rodiče příspěvek vyčerpali nebo ne.

Jannys
Kelišová 6509 příspěvků 27.11.18 12:06

Budou zvyšovat všem co budou na RD né jen těm co porodí od 1 .1.2020

Kaileee
Kecalka 446 příspěvků 27.11.18 12:09

normálně budeš brát starou verzi a až začne platit nový zákon, tak si požádáš znova a budeš ho mít navýšený, pokud to teda neplánujou nějak automaticky

Lekninka91
Extra třída :D 10423 příspěvků 27.11.18 12:10

Kdyz porodis v prosinci 2019, tak snad prvne budes brat materskou, pokud nejsi nemakacenko. Nehlede na to, ze nic neni schvaleny, tak je mi to fuk.

Keyllah
Echt Kelišová 9758 příspěvků 27.11.18 12:14
@Ennny píše:
Budou ho zvyšovat všem kdo v té době bude pobírat rodičák, dokonce byla i varianta ,že pokud dítě nebude mít víc jak 4 roky tusím,tak na něj budou mít také nárok.

jakože pokud dítko nebude mít v lednu 2020 čtyři roky a já už budu v práci a dítko ve školce, tak bych na to měla nárok? :think:

7.straka
Kecalka 167 příspěvků 27.11.18 12:14
@deMerteuil píše:
Ne samozřejmě :D Nechci být cynická, byla bych ráda těhotná co nejdříve… jen mi to přijde takové blbé vůči maminkám, které porodí dřív… Demotivační :think:

Demotivační :zed: si dej nohy křížem a vydrž. Ale jak tu bylo psáno, navyšovat se bude všem, kdo v té době budou mít nárok.

Keyllah
Echt Kelišová 9758 příspěvků 27.11.18 12:15
@deMerteuil píše:
Ne samozřejmě :D Nechci být cynická, byla bych ráda těhotná co nejdříve… jen mi to přijde takové blbé vůči maminkám, které porodí dřív… Demotivační :think:

demotivační :think: já ti nevím, já třeba nedostala ani jednou porodné a že by to bylo pro mě demotivační :think: ani příspěvek na dítko nemám :mrgreen:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13147 příspěvků 27.11.18 12:15

schválený to není ne?

edding400
Kecalka 140 příspěvků 2 inzeráty 27.11.18 12:35

Zkus si ten návrh týkající se zvýšení přečíst pořádně.
@deMerteuil .

lafelay
Stálice 78 příspěvků 27.11.18 12:36

Neschválili to včera? Nechci kecat, ale někde jsem to četla.

janickaIII
Závislačka 2645 příspěvků 27.11.18 12:40

@deMerteuil demotivacni, pro obycejneho pracujícího, je celý náš sociální systém. Ale preci na zaklade toho se nerozhoduju jestli mít dítě. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >