Reklama

Co ročnímu synovi na svatbu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejkaa88
Povídálka 31 příspěvků 23.01.17 12:39
Co ročnímu synovi na svatbu?

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli nemá někdo z vás zkušenosti s ročním dítětem a svatbou? Na svatbě máme kamaráda, který bude syna hlídat, takže vše by mělo být zajištěno, ale nevím, co bych ročnímu klukovi měla obléct? Svatbu máme na konci dubna. Nemá někdo nějaký tip? Přece jenom ročnímu dítěti nechci cpát oblek a ani nevím, zda se dělají takhle malé. Díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 23.01.17 12:42

Dala jsem „lepší“ tepláky, tričko a mikinu - aby se cítil pohodlně. Bylo mu 16 m. Měl takovou fajnou soupravu, vypadala skoro jako oblek - tmavě modrá, do toho boty s kravatou (dělá se potištěné).. jen zblízka bylo vidět, že má tepláky :lol:

Halibar
Kelišová 6360 příspěvků 23.01.17 12:49

@Andrejkaa88 našemu synovi byl přesně rok a dva dny, když jsme ho vzali na svatbu, byl srpen. Příjemné teplo. Měl klasickou bílou košili, motýlka a látkové kalhoty. Slušelo mu to :) byl sladěný s tatínkem.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 3 inzeráty 23.01.17 12:56

Já se budu vdavat letos v červnu a ani staršího syna nebudu rvát do saka. Oba budou mít košili a dzinky ;) Mladšímu bude rok, starsimu 2 roky.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 23.01.17 12:57

My jsme koupili v f&f oblek - tedy bez saka - společenské kalhoty, košili, kravatu a vestu. Vypadal rozkosne. Pak se cestou na obřad v autě komplet cely pozvracel a bylo :mrgreen:

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 12:59

@Tichošlápek :palec: taky dobréé

Ewinkazakr
Kecalka 191 příspěvků 23.01.17 13:05

V Pepcu se da koupit bile tricko s dlouhym rukavem a je tam natistena kravata a ksandy, syn ho mel na vitani obcanku, k tomu rifliky a byl v tom sladky a je to pohodlne :kytka: ja bych to resila oblekem, jen kdyby to byla primo vase svatba, treba dcera mela rok, kdyz jsme se brali a mela male svatebni satecky jako ja, kvuli fotkam a aby jsme ladili, ale takhle kdyz jste hoste, tak bych volila pohodlnejsi obleceni, ale se svatecnim nadechem :kytka:

Andrejkaa88
Povídálka 31 příspěvků 23.01.17 13:08

Právě, že je to naše svatba, ale jen se svědky a s kamarádem, co nám bude hlídat malýho. Fotky normálně budeme mít od fotografa.

Ewinkazakr
Kecalka 191 příspěvků 23.01.17 13:10

Je, ted to ctu znovu a asi to bude vase svatba, omlouvam se :kytka: tak pak by treba bylo hezke sladit prcka s tatinkem :kytka:

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 23.01.17 13:12

Malej byl na svatbe prvne ve 4 mesicich, mel takovej cernej overalek na kterym byl nazehlenej motylek a tak takze to vypadalo jako oblek, ale nic nepohodlnyho :)
(Asi neco takovyho:  )

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 23.01.17 13:13

Malému bylo 14 měsíců, když byl na naší svatbě. Koupila jsem mu set oblečení na beremese.cz za 200,– Bílá košile, tm. modré kalhoty a vestička. Od mamči dostal malého motýlka na gumičce. Svatba byla taky na konci dubna. Za dalších 200,– jsem koupila použité botečky (normálně použité nechci, aby byli taky nejspíš nošené jen jednou a měl je na sobě jen pár hodin). Vše už jsem zase prodala, takže mě to vyšlo přesně na 0,–. :-)

Ewinkazakr
Kecalka 191 příspěvků 23.01.17 13:14

Tak jestli je to mala svatba, dala bych klidne rifle a nejake svatecni tricko, nebo kosili, slusive boty, at to ma pohodlne :kytka:

janeee2
Kecalka 310 příspěvků 23.01.17 13:14

My měli svateb s dětmi celkem dost (tedy ne vlastních, ale byli jsme zvaní ;) ). Koupila jsem v sekáči takové volnější džíny, krásnou vestičku a bílou košili. Celkem asi za 70 korun. Motýlka jsem použila po bráchovi. Kdyby se v tom necítil, tak mu klidně dám nějaké lepší tmavé tepláky a třeba bodyčko/triko s límečkem. Ale našim klukům je jedno, co mají na sobě :D

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 23.01.17 13:27
@Tichošlápek píše:
My jsme koupili v f&f oblek - tedy bez saka - společenské kalhoty, košili, kravatu a vestu. Vypadal rozkosne. Pak se cestou na obřad v autě komplet cely pozvracel a bylo :mrgreen:
:lol: pobavilo :mrgreen: věřím, že vás už v tu chvíli méně :think:

LuciiL
Nováček 7 příspěvků 23.01.17 13:55

Tady v bazarku jsem narazila na tohle https://www.emimino.cz/…erny-347043/ a vypada to moc hezky :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama