Co s akné po třicítce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sofi87
Kecalka 205 příspěvků 05.03.18 15:48
Co s akné po třicítce...?

Ahoj, vždy jsem trpěla na akné a říkala jsem si, že věkem to nějak přejde… Teď když už je mi přes 31, tak si říkám, že to asi tak jednoduché nebude… Přijde mi, že se mi akné dělá snad po všem.. Mojí pleti vadí skoro všechny krémy - vůbec nemohu používat nic na vrásky (a to, že už by bylo na čase!). Snad po všech krémech se mi pleť zhorší, mám pocit, že i po barvě melírem mi vyskakují pupínky (mám už dost šediny, takže díky bohu za pár proužků :D), vadí mi i vitamin C a nevím co vše ještě… Po porodu se to zhoršilo. Myslela jsem, že se to zlepší. Teď jsem 8 měsíců po porodu a je to hrůza. Už se vidím jak budu jednou jako aknózní důchodkyně! :D Pokud je tu někdo, kdo má stejný nebo podobný problém a zná nějakou dobrou radu nebo výrobek, co se dá dělat, tak budu ráda. Jinak na dermatologii jsem byla několikrát a tam mi nic moc nezabírá. Na výrobky ze zinkem moje kůže reaguje ještě horším akné a podkožními boláky… Zatím mi nikdo nedoporučil nic, co by zabralo. Díky za rady ;) 8) :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Kelišová 6804 příspěvků 05.03.18 15:58
@Sofi87 píše:
Ahoj, vždy jsem trpěla na akné a říkala jsem si, že věkem to nějak přejde… Teď když už je mi přes 31, tak si říkám, že to asi tak jednoduché nebude… Přijde mi, že se mi akné dělá snad po všem.. Mojí pleti vadí skoro všechny krémy - vůbec nemohu používat nic na vrásky (a to, že už by bylo na čase!). Snad po všech krémech se mi pleť zhorší, mám pocit, že i po barvě melírem mi vyskakují pupínky (mám už dost šediny, takže díky bohu za pár proužků :D), vadí mi i vitamin C a nevím co vše ještě… Po porodu se to zhoršilo. Myslela jsem, že se to zlepší. Teď jsem 8 měsíců po porodu a je to hrůza. Už se vidím jak budu jednou jako aknózní důchodkyně! :D Pokud je tu někdo, kdo má stejný nebo podobný problém a zná nějakou dobrou radu nebo výrobek, co se dá dělat, tak budu ráda. Jinak na dermatologii jsem byla několikrát a tam mi nic moc nezabírá. Na výrobky ze zinkem moje kůže reaguje ještě horším akné a podkožními boláky… Zatím mi nikdo nedoporučil nic, co by zabralo. Díky za rady ;) 8) :mavam:

A jíš tak nějak všechno? Nebo jsi zkusila vysadit jednoduché cukry, bílou mouku, různá dochucovadla?

Saranče2018
Stálice 60 příspěvků 05.03.18 15:59

Mám stejný problém jediné co mi to nezhoršuje je yves rocher kosmetika, ale pořád tam něco mám myslím, že je to dost o stresu a o tom, že si tam člověk sahá a drtí to… zkus si na obličej týden nesahat a nemačkat nic a zlepší se to…

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 05.03.18 16:04

@Sofi87 popravdě, ve 31 bych už nasadila minimálně antibiotika (pokud k tomu bude důvod a jde o infekci), nebo Roaccutane. A doplňkově laser.

lucielorenc
Kecalka 262 příspěvků 10 inzerátů 05.03.18 16:05

Ahoj, já sice netrpím až tak na akné ( sem tam se něco objeví ), ale co takhle vyzkoušet kosmetiku s konopím? My máme vyzkoušeno z lékárny tedy hlavně na opary ( ale teď máme i krém, který je na opary i po akné Cremcann silver) a za mě teda je to fajn a rychle zhojeno :)

Jančakecalka
Generální žvanilka 20467 příspěvků 05.03.18 16:05

Já tohle zažívala taky dlouho, ale poslední tři roky mám naprostý klid. Potřebovala jsem totiž totálně vyčistit organismus.Od své doktorky jsem dostala kontakt na bezvadného homeopata, který semnou probral vše od dětství až do ted a díky tomu se zaměřil na problémy a nasadil homaopatika, po kterých už nemám problém jak s akné, tak ani s mastnou pletí :palec:

Bizky
Kecalka 369 příspěvků 05.03.18 16:09

@Sofi87 stres největší „bordelář“. Jakmile jsem ve stresu, tak se to ukáže na mém obličeji a to sakra výrazně. A pak samozřejmě potraviny. Mám intoleranci na mlíko, ale občas prostě popadnu jogurt nebo něco mléčného a taktéž, do dvou dnů mi pleť dá všechno „sežrat“
S krémem asi moc neporadím, ale jinak používám ráno a večer po vyčištění pleti gelem jablečný ocet a musím říct, že s tím jsem Fakt zatím spokojená. A když už se mi ty nádhery objeví, tak jsou alespoň rychleji pryč. A na třídacku používám masky, jednu od Dulcia a druhou si dělám sama, domácí (třeba medová, avokadova…) Protože ostatní kupovaný mi taky vadily.

Bizky
Kecalka 369 příspěvků 05.03.18 16:09

@Jančakecalka tohle zní zajímavě :)

samurajka
Kecalka 418 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 16:18

@Jančakecalka
A bylo by možné napsat kontakt na homeopata do SZ? Díky.

Lenka_Hal
Závislačka 3433 příspěvků 05.03.18 16:19

Ja bojovala s akne do 37let, uz jsem to vzdala a videla se v budoucnu s vraskama a akne dohromady. No a pak jsem prestala jist cukr (nakonec veskere sacharidy) a akne zmizelo… :pankac: Mam pocit, ze cim vic tuku a min sacharidu jim, tim sussi mam plet.Po zmene stravy si davam tak mastny krem, po kterem bych pred tema 37myma narozeninama byla okamzite osypana jak pubertak.

Jančakecalka
Generální žvanilka 20467 příspěvků 05.03.18 16:37
@samurajka píše:
@Jančakecalka
A bylo by možné napsat kontakt na homeopata do SZ? Díky.

O. K.pošlu ;)

Elektra
Kecalka 369 příspěvků 05.03.18 16:41

Ahoj ja taky bojovala nakonec mi moc pomohli na kožním - chodila jsem jednou za mesic na chemicky peeling (ovocné kyseliny) a to jediny mne pomohlo. Nedam na to dopustit.cena za jedno ošetření 800kc. Ale ke kosmeticce bYch na to nesla, pouze k dr.

Jančakecalka
Generální žvanilka 20467 příspěvků 05.03.18 16:44
@Elektra píše:
Ahoj ja taky bojovala nakonec mi moc pomohli na kožním - chodila jsem jednou za mesic na chemicky peeling (ovocné kyseliny) a to jediny mne pomohlo. Nedam na to dopustit.cena za jedno ošetření 800kc. Ale ke kosmeticce bYch na to nesla, pouze k dr.

Já taky kdysi byla na kožním na něčem podobným, už je to roky, nepamatuju se, jak se to jmenovalo, ale vim, že se mi to pak ještě víc zhoršilo a trvalo to dlouho, než se to podařilo aspon trochu zklidnit, takže už jsem na podobný procedury zanevřela a vše řeším přírodní cestou.

KristynaTita
Kecalka 341 příspěvků 05.03.18 17:03

Zenam se casto tvori akne kvuli vyssi hladine testosteronu. Tedy nasadit epam kapky ci materi kasicku a cistit streva

řeřicha
Kecalka 237 příspěvků 05.03.18 21:35

@KristynaTita S hormonami souhlasím, akné mívám před menstruací - podkožní boláky. Jsou i v tomto případě ty epam kapky vhodné? Máš s tím osobní zkušenost?

Jinak pro mě je fajn kosmetika Nuance, ta mi akné nezhoršuje.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pošťák Ondra se změnil k lepšímu, nechal si narůst vousy a zmužněl

S krátkou pauzou již třináct let pomáhá Ester Janečková prostřednictvím svého... číst dále >

Udělala chybu? Příběh Daniely, která chtěla seriálovou smrt, a přišla televizní

Daniela Šinkorová byla předurčená k tomu stát se hvězdou první kategorie a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama