Co s chlapem, který je pořád unavený

Anonymní
21.2.21 07:39

Co s chlapem, který je pořád unavený

Ahoj, už nevím, co s chlapem, který je pořád unavený. Momentálně je doma, práce mají v práci málo. Ale je takový už hodně dlouho předtím, jen je to teď ještě horší. Práce doma je dost, ale neudělá nic. Veškerý moje prosby bere jako kibicování. Občas jen pomůže například naložit myčku, stará se o topení a „pohlida děti“ a ještě rýpe, že hlídá. Já buď uklízím, vařím a když mám čas, mám děti já. Kdyby šel dělat něco na baráku, nenapadlo by mě mu děti dávat. Jinak momentálně máme ještě půl roční mimimko a to teď máme tak, že spí v obýváku manžel, já s dětma v ložnici. V noci každou chvíli kojim, tak jsem taky unavená, ale nepoddavam se tomu tolik, funguju celkem normálně. S dětma zalehnu v 8. On spí celou noc a nad ránem mu třeba v 5 dám malého a snažím se dospat. Jemu ale třeba brečí, tak stejně neusnu. Chodím s dětma ven, snažím se cvičit. On by s dětma v životě sám od sebe ven nešel. Jsem taková lokomotiva a vysává mě to. Když jsem chodila běhat, šel běhat i on. Teď po porodu ještě nechodím. On je pořád unavený, jen by spal, vše ho otravuje. Strašně si stěžuje, že nemáme sex. Ten moc nemáme, protože mě prostě takhle nepřitahuje a o tom je celý ten kolotoč. On je z toho zpruzelej, já na něj zas nemám chuť. Momentálně zas chápe na gauči. Je možný aby byl někdo takhle unavený? K doktorovi nepůjde, to mu prý nic není. I byl na testech krve před nějakým časem. Jak s ním vycházet. Samotnou mě vysává, když ho tak vidím. A ten sex zmiňuje pořád. Ale jak se přemoci? Já byla odjakživa spíše mírná plachá povaha. Ale on mi prostě dává sílu, tím jaký je a někdy si říkám, že bych mohla být i sama. Jsme svoji ale první už 12 let. Nechci přijít o svůj sen, mít rodinu. Ale někdy si říkám, jak by mi bylo samotné fajn 🙁

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3338
21.2.21 07:41

Tak jestli mu das v 5 ráno dítě tak se nedivím ze teď zas spi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4041
21.2.21 07:43

Jste v kruhu - ty nevyspalá, malý děti, on bez takových těch „musících“ povinností, všechno, co by měl dělat, se dá odložit, případně když to neudělá, tak se nic nestane. Ani jeden tam nevidíte žádnou radost (ty třeba to dospání, on ten sex). Jste pak oba zpruzení a násobí se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 07:45

Jinak bych ještě dodala, že je moc hodný, zas bych nechtěla žádného blba namachrovanýho. Ale prostě nevím no

• Citovat
  • Nahlásit
1001

Co se starým autem, co je unavené, pořádně nejezdí, stávkuje, furt něco vyžaduje a jinak se jen povaluje před barákem. Vyměnit za nové, lepší, výkonnější? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64264

Nooo.. Dát mému chlapovi v 5 ráno dítě, tak to nedopadne dobře tedy.. Každopádně není normální být stále unavený, zároveň není normalni doma nic nedělat a pak očekávat, že bude ex, no.. Těžko říct, jak z toho ven. Já mému prostě řeknu, co je třeba kde udělat atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 07:47

@zudina tak já zas právě v noci hlavně kojim a taky se pak už nevyspim. On říká, že šel spát v 9. Někdy chodí dýl, kouká na film. To je jeho problém, že nejde spát dřív. Já bych taky ráda večer koukala na film, ale únava mi to nedovolí. Jdu večer brzo protože musím fungovat přes den.

• Citovat
  • Nahlásit
1379
21.2.21 07:50

Myslím, že ten častější sex by to mohl zlepšit. Jasně, že je zpruzelý, když nemá uspokojené své potřeby. Tím ho neomlouvám, jen si myslím, že ten sexuální soulad ( i ve frekvenci) je prostě důležitý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 07:54

@Magical-eyes já vím no, ale nějak se nedokážu přetvařovat. S byli i lepší chvilky a má sice trochu lepší náladu, ale stejně. Sám nic od sebe udělat nejde. Sám s dětmi taky ne. Když už tak společně. Já mám pak pocit, že tady dělám matku 3 dětem a to mě fakt nerajcuje :-(

• Citovat
  • Nahlásit
431
21.2.21 07:56

Tak mu řekni, že tě děsně rajcuje, vidět ho v montérkách, od malty a s nějakým nástrojem v ruce.. To že si nemůžeš pomoct :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 07:57

@mokkk to jsem mu říkala! A je to pravda. To jsem mu nelhala. A nic. Nechapu :,(

• Citovat
  • Nahlásit
1001
21.2.21 07:58
@Anonymní píše:
@Magical-eyes já vím no, ale nějak se nedokážu přetvařovat. S byli i lepší chvilky a má sice trochu lepší náladu, ale stejně. Sám nic od sebe udělat nejde. Sám s dětmi taky ne. Když už tak společně. Já mám pak pocit, že tady dělám matku 3 dětem a to mě fakt nerajcuje :-(

Tak mu to přesně takto řekni. Nebo dej přečíst. Případně s dovětkem, že rýpáním to leda zazdí a sex nebude nikdy. Ale pokud ho ani to neprobere… no viz to auto výše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 07:59

@mokkk on je asi uražený, že mě nepřitahuje takhle, normálně.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 08:01

@Kutil Tom to on vše ví. K tomu nejtěžšímu rozhodnutí možná jednou dojdu :,( ale teď se na to necítím. Chtěla bych, aby se vše srovnalo, jestli je to možný :-(

• Citovat
  • Nahlásit
1379
21.2.21 08:01

Každý to má nějak. Co se týká přetvářování u sexu - někomu to jde, někomu to nejde, někdo má zásady a na sílu to nedělá, jiná zase ví, že když se chvilku posnaží, tak po fajn sexu se chlap půjde přeškubnout jen aby jí pomohl. Každá to má prostě jinak. U vás buď budeš muset počkat až děti odrostou, jestli do té doby neodejdeš anebo se snažit ten začarovaný kruh překročit. Rodiče si děti nemůžou vzít na hlídání? Že by ses dospala nebo jste se koukali spolu jen na film a užívali si přítomnost jeden druhého? Aspoň 2-3 hodinky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat