Co s dětmi v Mladé Boleslavi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vertunka
Závislačka 4154 příspěvků 30.04.18 09:25
Co s dětmi v Mladé Boleslavi?

Holky poradite mi kam s dvouletackou v MB? Jedeme tam s chlapem pro auta a ja tam budu mit zhruba 3 hodky cas, nez se vse vyridi. Je tam nejake hriste, pro tyhle prcky? A taky bych potrebovala nejakou variantu, kdyby prselo. Takze hernicka, nebo kavarna s detskym koutkem? Diky za rady :mavam:

Reklama

Reakce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 30683 příspěvků 30.04.18 09:29

V tomhle věku jsem dělala s klukem výlet z MB na zříceninu hradu Michalovice. Byla to příjemná procházka.

vertunka
Závislačka 4154 příspěvků 30.04.18 09:36
@lucenka píše:
V tomhle věku jsem dělala s klukem výlet z MB na zříceninu hradu Michalovice. Byla to příjemná procházka.

Ja budu mit s sebou jeste mimino v kocarku. Na turu se mi uplne nechce. Kor v cizim meste.

Petra Z
Hvězda diskuse 51604 příspěvků 30.04.18 09:47

://www.pidak.cz/e­kocentrum-zahrada-mlada-boleslav
Co toto?

Petra Z
Hvězda diskuse 51604 příspěvků 30.04.18 09:48

Blbě zkopírováno, najdeš na netu

Lemonkas
Závislačka 4151 příspěvků 30.04.18 09:51

V Bolce maji sysli louku, bohuzel ted si nejsem jista jak se to tam jmenuje, ale lidi je tam chodi krmit, a oni si berou jidlo z ruky (samozrejme jen co je pro ne vhodne)

Petra Z
Hvězda diskuse 51604 příspěvků 30.04.18 09:53

Sysli louka je super a kousek za ní, jako by směrem do lesa je. i nejaky hřiště
No a pak v olympii je dětský koutek, deti mladší 3 let berou v doprovodu dospělého

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 30.04.18 10:46

Na letním koupališti je koutek pro maminky s dětmi. Zkus si to vygůglit. Podle mě je tam otevřeno celoročně. No a nebo na procházku do parku Štěpánka. Tam je hezky a na kraji parku je krytý bazén s restaurací, kdyby pršelo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama