Co s dětmi v Mladé Boleslavi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vertunka
Závislačka 3764 příspěvků 30.04.18 09:25
Co s dětmi v Mladé Boleslavi?

Holky poradite mi kam s dvouletackou v MB? Jedeme tam s chlapem pro auta a ja tam budu mit zhruba 3 hodky cas, nez se vse vyridi. Je tam nejake hriste, pro tyhle prcky? A taky bych potrebovala nejakou variantu, kdyby prselo. Takze hernicka, nebo kavarna s detskym koutkem? Diky za rady :mavam:

Reklama

Reakce:

lucenka
Nadpozemská drbna 29862 příspěvků 30.04.18 09:29

V tomhle věku jsem dělala s klukem výlet z MB na zříceninu hradu Michalovice. Byla to příjemná procházka.

vertunka
Závislačka 3764 příspěvků 30.04.18 09:36
@lucenka píše:
V tomhle věku jsem dělala s klukem výlet z MB na zříceninu hradu Michalovice. Byla to příjemná procházka.

Ja budu mit s sebou jeste mimino v kocarku. Na turu se mi uplne nechce. Kor v cizim meste.

Petra Z
Hvězda diskuse 51436 příspěvků 30.04.18 09:47

://www.pidak.cz/e­kocentrum-zahrada-mlada-boleslav
Co toto?

Petra Z
Hvězda diskuse 51436 příspěvků 30.04.18 09:48

Blbě zkopírováno, najdeš na netu

Lemonkas
Závislačka 4147 příspěvků 30.04.18 09:51

V Bolce maji sysli louku, bohuzel ted si nejsem jista jak se to tam jmenuje, ale lidi je tam chodi krmit, a oni si berou jidlo z ruky (samozrejme jen co je pro ne vhodne)

Petra Z
Hvězda diskuse 51436 příspěvků 30.04.18 09:53

Sysli louka je super a kousek za ní, jako by směrem do lesa je. i nejaky hřiště
No a pak v olympii je dětský koutek, deti mladší 3 let berou v doprovodu dospělého

Uživatel je onlineČičorečka
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 30.04.18 10:46

Na letním koupališti je koutek pro maminky s dětmi. Zkus si to vygůglit. Podle mě je tam otevřeno celoročně. No a nebo na procházku do parku Štěpánka. Tam je hezky a na kraji parku je krytý bazén s restaurací, kdyby pršelo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama