Co s fotkama ze školky - formát A5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baculkaji
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 04.02.18 09:56
Co s fotkama ze školky...formát A5

Ahoj holky…dejte mi prosím tipy, co vy děláte s fotkama ze školky…myslím takové ty vánoční, jak je ten balíček..mám jich už doma asi šest v obyváku ve stěně, ale pořád to padá…klidně bych to vyndala z těch jako vánočních obalů…dáváte si je zarámovat???ještě budeme mít jednu tenhle rok…a pak už to končí…budu vděčná za tipy a třeba i obrázek jak to máte vyřešené doma vy…děkuju:-))

Reklama

Reakce:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 04.02.18 10:28

Naskenuju, uložím k fotkám do PC a pak dávám do fotoknihy.

Aries6
Generální žvanilka 21868 příspěvků 2 inzeráty 04.02.18 10:52

@baculkaji Já si v první řadě beru vždycky ten nejmenší balíček. Máme to tak, že 4 fotky 10×15 a 4 fotky 13×18. Rozdáme babičkám a prababičkám, jedu si vystavíme a hotovo ;)
V jakém vánočním obale to máte? Tak to vyndej a dej do normálního rámečku.

Ijen
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 04.02.18 10:55

Oskenovala jsem je a predala babickam.

baculkaji
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 04.02.18 11:07

To já taky beru jen ten nejmenší…tři fotky rozdám babičkám a jedna nám vždy zůstane…mi míváme u těch vánočních ještě tu fotku do takového papírové rámečku s vánočním motivem…

Tamtama
Extra třída :D 11579 příspěvků 04.02.18 11:42

Malé rozdám babičkám, na hezčí velkou si koupím rámeček a pověsím na zeď

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 31195 příspěvků 04.02.18 13:24

Většinu z nich dostanou babičky. A vždycky tu aktuální máme v rámečku na skříňce v obýváku, vedle ve stojánku máme fotku celé třídy.

Štramanda
Nováček 1 příspěvek 9 inzerátů 04.02.18 15:00
Prima nápad

Přišla jsem na to, že v papírnictví prodávají takové prosklené klipsy, sklo jde sundat a vložit tam foto, zase dát sklo a pověsit na ten samozatloukací patent, je to šikovné a když fotka omrzí, dá se tam jiná…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama