Reklama

Kam s miminkem, když si potřebujete odskočit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 234 příspěvků 13.09.18 20:09
co s miminkem když si potřebujete odskočit?

Ahoj, co děláte s miminky (kam je dáváte), které se plazí, lezou nebo už chodí a vy si potřebujete na chviličku odskočit, například do sprchy a doma není nikdo kdo by hlídal? máte nějaké ohrádky nebo jak to děláte aby si miminko neublížilo?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tydlifuk
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 13.09.18 20:10

Ohrádka, nebo postýlka. Podle situace.

Limi123
Závislačka 3063 příspěvků 13.09.18 20:11

Postylka. Zvazuji koupi ohradky.

Jana206
Nadpozemská drbna 26300 příspěvků 13.09.18 20:12

Normálně do postýlky nebo ohradky,problém v tom nevidím :nevim: Menšímu dítěti pripnout hrazdicku,my máme přímo na postylku,většímu tam dát oblíbenou hračku.

TeSudička
Kecalka 220 příspěvků 13.09.18 20:12

Mela jsem ohradku- k nezaplaceni!!! Dcerku jste tam davala v nejnutnejsich pripadech- sprcha, kakani, narocnejsi priprava jidla.. :mavam:
Edit- nebo jeste do zidlicky s puskutkama- dokud mela co jist, byl klid :lol:

Příspěvek upraven 13.09.18 v 20:13

panikockova
Závislačka 3481 příspěvků 4 inzeráty 13.09.18 20:12

Nebo s sebou do koupelny :)

zuza92
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 13.09.18 20:13

Ležící jsem měla v postýlce, převalující na dece na zemi a plazící a běhající jsem nechala normálně na zemi a stejně přišla za mnou :D. Ale myslim tim wc, extra rychlá sprcha, ale to většinou, když dcera spala.

Jana206
Nadpozemská drbna 26300 příspěvků 13.09.18 20:18

Mě to prijde dnes taková móda,dítě rozlezle po celem bytě,kramuje,vsude bordel a matka řeší,jestli si vůbec může odskocit,osprchovat se,najíst se,nedej bože uvarit nebo uklidit :) …Ohradka je k nezaplacení,pokud je používána s rozumem,dítěti nemůže ublížit ani zbrzdit jeho vývoj..
Dobrou variantou pro dítě,které ještě neleze,jsou uzavřené hrací deky.

Hoa Mai
Kelišová 5582 příspěvků 16 inzerátů 13.09.18 20:19
@zuza92 píše:
Ležící jsem měla v postýlce, převalující na dece na zemi a plazící a běhající jsem nechala normálně na zemi a stejně přišla za mnou :D. Ale myslim tim wc, extra rychlá sprcha, ale to většinou, když dcera spala.

u nas stejne se vsemi detmi. pokud jsem potrebovala byt v koupelne dele nez dve tri minuty,dite bylo v koupelne se mnou

Micaella22
Kecalka 163 příspěvků 13.09.18 20:20

Sebou do koupelny s hrackama nebo postylka, cekala jsem taky na spanek, abych si dala vanu a mela relax :lol: ale moje dite spalo do 1 roka 3× denne + v noci.

marťáánek
Povídálka 30 příspěvků 13.09.18 20:21

Hlavně ne siťovanou ohrádku, obě děti po síti v 18 měsících vyšplhaly a přepadly ven- doporučuji dřevěnou

Jana206
Nadpozemská drbna 26300 příspěvků 13.09.18 20:22

Tak zidlicka u nás ne,moje děti od 6 měsíců stojí :mrgreen: A s jídlem bych bez dozoru dítě nenechala. Zrovna vcera si skoro roční dcera,která umí jíst skoro vše,natlacila do pusy celý roh rohlíku,zacala se davit. A piskoty mají blbý kulatý tvar,moje deti to taky cpou do pusy celé a davi se. Fajn jsou v tomto směru ty cukrarske,bohuzel hodně cukru,nedavam. Dávám různé obilné krupky a placky,ale pod dozorem,ne,kdyz ji zavřu,abych mohla vytrit byt.

aduska912
Kecalka 234 příspěvků 13.09.18 20:24

malá se mi plazí,většinou se doplazí za mnou do koupelny,ale tam okusuje podložky a tak,někdy se doplazí třeba do kuchyně,tak mám strach aby se jí něco nestalo

Lenka_Hal
Závislačka 4557 příspěvků 13.09.18 20:27

Ohradka…nosila jsem si ji i na zahradku, spolu se slunecnikem.

tulipán
Závislačka 2819 příspěvků 13.09.18 20:37

@aduska912 U leziciho bud nechat na dece nebo do postylky. Plazici bud postylka, kdyz v ni neplace nebo s sebou do vany nebo v koupelne na zemi a sprchovat se s odtazenym zavesem, jinak na 100% zmokne, az bude nakukovat. V obdobi plazeni se u nas mohlo z podlahy jist, protoze jsem porad surovala a vytirala. Na WC s sebou, clovek nema zadne soukromi, ale zase to mozna pomohlo v uceni na nocnik - ja jsem byla na zachode a dite pozorovalo, pozdeji dite soucasne na nocniku. Pak oba strasne moc chteli na zachod, kdyz tam chodi oba rodice - proste vyuka s prikladem. U nas to jinak neslo, ne ze bych se v tom vyzivala. S jednim je to jeste k reseni, horsi jsou dve mimina, co se vedle v pokoji rezou, shazuji veci a sebe navzajem :mrgreen: a clovek si nemuze odskocit, tak se chodi curat ve trech :roll: .

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama