Co s nenaplněnou láskou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 16:21
Co s nenaplněnou láskou...

Ahoj. Jsem sama, mám dvě děti, nebyl prostor pro nějaké seznamování, až před třemi lety mi kamarádka představila nejlepšího kamaráda jejího manžela… Stalo se to na první pohled, přijal mě i s dětmi a žili jsme spolu dva roky. Plánovali jsme svatbu, koupili jsme větší byt… A pak jednoho dne nepřišel domů. Podvedl mě. Je to už rok a čtvrt a já z toho pořád nejsem venku. Stále ho uvnitř miluju. Neumím se přes to přenést. Rozešli jsme se, odstěhoval se. Žijeme na malém městě, občas se potkáme. Nejsme v žádném kontaktu, nevyhledávám ho. On se ke mně hlásí, zve mě na kávu, večeři, ptá se na novinky… Strašně bych ho chtěla zpátky, ale rozum mi to nedovoluje, bála bych se, že se to bude opakovat. Neumím si pomoct. Často brečím, chybí mi objetí, dotyky, pozornost, legrace, rodinný život, partnerství. Co s tím? Přejde to někdy? Jak?

Reakce:
Milan42
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 03.03.19 16:30

Ex úplně odstřihni, zablokuj, ať Ti už nepíše.

Věnuj se sobě, přihláš se třeba na nějaký kurz, na tančení (pokud Ti to děti dovolí, sežeň si hlídání).

Ni a koukej po jiných, pokud nemáš příležitost, tak se zaregistruj na seznamce - ze záplavy penisů si dekej srandu, případně to majitelům vmetni do ksichtu.

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 26488 příspěvků 03.03.19 16:31
@Anonymní píše:
Ahoj. Jsem sama, mám dvě děti, nebyl prostor pro nějaké seznamování, až před třemi lety mi kamarádka představila nejlepšího kamaráda jejího manžela… Stalo se to na první pohled, přijal mě i s dětmi a žili jsme spolu dva roky. Plánovali jsme svatbu, koupili jsme větší byt… A pak jednoho dne nepřišel domů. Podvedl mě. Je to už rok a čtvrt a já z toho pořád nejsem venku. Stále ho uvnitř miluju. Neumím se přes to přenést. Rozešli jsme se, odstěhoval se. Žijeme na malém městě, občas se potkáme. Nejsme v žádném kontaktu, nevyhledávám ho. On se ke mně hlásí, zve mě na kávu, večeři, ptá se na novinky… Strašně bych ho chtěla zpátky, ale rozum mi to nedovoluje, bála bych se, že se to bude opakovat. Neumím si pomoct. Často brečím, chybí mi objetí, dotyky, pozornost, legrace, rodinný život, partnerství. Co s tím? Přejde to někdy? Jak?

Musíš si ujasnit, co chceš: Jeho, být sama s dětma, nebo nový vztah? :think: :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 16:37
@mrav píše:
Musíš si ujasnit, co chceš: Jeho, být sama s dětma, nebo nový vztah? :think: :nevim:

To je dobrá otázka. Chtěla bych zpátky to, co bylo, než se to pokazilo takhle radikálně, bez varování. Nového vztahu se bojím. Ostatně se ale bojím i nového vztahu s tím ex. Vím, že jsem teď ve stavu, kdy bych to sama podělala, ať už nedůvěrou, obavami, uzavřeností, vzdušnými zámky z toho, že to bude jiné - ať už s tím starým, nebo s tím novým. Chci se přes to přenést, vyléčit svou duši, abych mohla začít něco plnohodnotného jinde.

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 03.03.19 16:57
@Anonymní píše:
To je dobrá otázka. Chtěla bych zpátky to, co bylo, než se to pokazilo takhle radikálně, bez varování. Nového vztahu se bojím. Ostatně se ale bojím i nového vztahu s tím ex. Vím, že jsem teď ve stavu, kdy bych to sama podělala, ať už nedůvěrou, obavami, uzavřeností, vzdušnými zámky z toho, že to bude jiné - ať už s tím starým, nebo s tím novým. Chci se přes to přenést, vyléčit svou duši, abych mohla začít něco plnohodnotného jinde.

Pokud ti už jednou takto ublížil, už bych mu nevěřila, že se to nebude opakovat. Úplně bych ho odstřihla, a našla si nějakého jiného partnera.

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 26488 příspěvků 03.03.19 17:00
@Anonymní píše:
To je dobrá otázka. Chtěla bych zpátky to, co bylo, než se to pokazilo takhle radikálně, bez varování. Nového vztahu se bojím. Ostatně se ale bojím i nového vztahu s tím ex. Vím, že jsem teď ve stavu, kdy bych to sama podělala, ať už nedůvěrou, obavami, uzavřeností, vzdušnými zámky z toho, že to bude jiné - ať už s tím starým, nebo s tím novým. Chci se přes to přenést, vyléčit svou duši, abych mohla začít něco plnohodnotného jinde.

To chápu - každý potřebuje nějaký čas jen pro sebe. Potřebuješ si urovnat myšlenky , věnovat se dětem a sama sobě a třeba si časem někoho najdeš. Držím ti palce a přeji šťastnou ruku při volbě. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 17:03

Mně se stalo něco podobného. Bylo tedy po delším hezkém manželství, střih den ze dne, nevěra. Děsné vzduchoprázdno. Už to nešlo spravit. Tak nějak jsem to brala, že ten člověk, kterým byl pro mě dříve, umřel. Vztah máme neutrální (hlavně z mé strany), také se vídáme. Jinak dobrý, časem bude lépe, já po roce také nebyla dobrá, ale uplynulo pár let a nedělám si o věrnosti iluze (když se rozhlédnu kolem :oops: 8) ), ale předem se nebojím :lol: Nicméně.. já se přiznám, že jsem si zvykla být sama (s dětma).

@Anonymní píše:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 17:05

@nostress Ano, s tím souhlasím, přesně tohle bych ráda udělala. Ale otázka je, jak? Myslím, že mám dost příležitostí se seznámit, už se mi to i stalo, že se za ten rok objevil někdo, kdo o mě stál, problém byl, že já nestála o něj… Jen jednou, je to půl roku. To byla láska, muž, o jakém jsem vždy snila. Potkali jsme se ve dveřích jednoho podniku. Celý večer se ode mě nehnul, bylo mi s ním neuvěřitelně, on byl neuvěřitelný. Jenže zadaný, s dětmi. Strávili jsme spolu čtyři měsíce tajných schůzek, seznámil mě s dětmi, s rodinou… Jenže právě děti jsou tím, co ho v tu dobu drželo ve vztahu. A já mu nedokázala stát v cestě a být ta druhá. Skončila jsem to. Ten rozchod mě tak bolel a právě v tu dobu mi to připomnělo tu bolest, co jsem prožívala při rozchodu s tím bývalým. V tu dobu jsem začala přemýšlet sama nad sebou, proč to má podobný scénář, kdo jsem vlastně já. V tu dobu jsem začala myslet na toho ex, nevím proč, prostě to ve mně evokovalo to „cítím se s tebou tak dobře, a přitom je to jedna velká lež“. A tehdy jsem si musela připustit, že z toho venku tak úplně nejsem.

Amity
Kecalka 193 příspěvků 03.03.19 17:15
@nostress píše:
Pokud ti už jednou takto ublížil, už bych mu nevěřila, že se to nebude opakovat. Úplně bych ho odstřihla, a našla si nějakého jiného partnera.

Souhlas .Najít si někoho jiného ,ale až v okamžiku ,kdy na nový vztah bude připravena.

Amity
Kecalka 193 příspěvků 03.03.19 17:18
@Anonymní píše:
@nostress Ano, s tím souhlasím, přesně tohle bych ráda udělala. Ale otázka je, jak? Myslím, že mám dost příležitostí se seznámit, už se mi to i stalo, že se za ten rok objevil někdo, kdo o mě stál, problém byl, že já nestála o něj… Jen jednou, je to půl roku. To byla láska, muž, o jakém jsem vždy snila. Potkali jsme se ve dveřích jednoho podniku. Celý večer se ode mě nehnul, bylo mi s ním neuvěřitelně, on byl neuvěřitelný. Jenže zadaný, s dětmi. Strávili jsme spolu čtyři měsíce tajných schůzek, seznámil mě s dětmi, s rodinou…Jenže právě děti jsou tím, co ho v tu dobu drželo ve vztahu. A já mu nedokázala stát v cestě a být ta druhá. Skončila jsem to. Ten rozchod mě tak bolel a právě v tu dobu mi to připomnělo tu bolest, co jsem prožívala při rozchodu s tím bývalým. V tu dobu jsem začala přemýšlet sama nad sebou, proč to má podobný scénář, kdo jsem vlastně já. V tu dobu jsem začala myslet na toho ex, nevím proč, prostě to ve mně evokovalo to „cítím se s tebou tak dobře, a přitom je to jedna velká lež“. A tehdy jsem si musela připustit, že z toho venku tak úplně nejsem.

Tak tímto stylem se z těch „tvých“ stavů nikdy nedostaneš.

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 4552 příspěvků 03.03.19 17:23
@Anonymní píše:
@nostress Ano, s tím souhlasím, přesně tohle bych ráda udělala. Ale otázka je, jak? Myslím, že mám dost příležitostí se seznámit, už se mi to i stalo, že se za ten rok objevil někdo, kdo o mě stál, problém byl, že já nestála o něj… Jen jednou, je to půl roku. To byla láska, muž, o jakém jsem vždy snila. Potkali jsme se ve dveřích jednoho podniku. Celý večer se ode mě nehnul, bylo mi s ním neuvěřitelně, on byl neuvěřitelný. Jenže zadaný, s dětmi. Strávili jsme spolu čtyři měsíce tajných schůzek, seznámil mě s dětmi, s rodinou… Jenže právě děti jsou tím, co ho v tu dobu drželo ve vztahu. A já mu nedokázala stát v cestě a být ta druhá. Skončila jsem to. Ten rozchod mě tak bolel a právě v tu dobu mi to připomnělo tu bolest, co jsem prožívala při rozchodu s tím bývalým. V tu dobu jsem začala přemýšlet sama nad sebou, proč to má podobný scénář, kdo jsem vlastně já. V tu dobu jsem začala myslet na toho ex, nevím proč, prostě to ve mně evokovalo to „cítím se s tebou tak dobře, a přitom je to jedna velká lež“. A tehdy jsem si musela připustit, že z toho venku tak úplně nejsem.

Takze kdyz nekdo zahne tobe, cisty strih, ale kdyz nekdo sve manzelce zahyba s tebou, je z toho romanek na nekolik mesicu. :potlesk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 17:26

@histep Střih udělal po rozchodu bývalý. Já to chtěla probrat, pochopit, případně najít jinou cestu, kterou by se vztah ubíral. A ano, s tím zadaným jsem to brala vážně, bohužel. Věřila jsem v to, že jsme se měli potkat, jen jsme se potkali v blbou dobu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 17:48
Tvůj ex udělal střih, Tebe to bolelo a tak nějak sis představovala, že střih udělá i Tvůj milenec, nic jiného jsi neřešila.
Nemyslím to zle, život se nedá vždy naplánovat, ale přijde mi, že jsi během posledního roku a kousek docela šla ode zdi ke zdi. Být Tebou, dala bych si oddych od chlapů a vytěžila maximum z toho času pro sebe a pro děti.
Vždyť Ty (narozdíl ode mě :lol: :mrgreen: :kytka: ) ty chlapy v životě máš. Jenže jaké :oops: :kytka: Netlač na pilu.
@Anonymní píše:
@histep Střih udělal po rozchodu bývalý. Já to chtěla probrat, pochopit, případně najít jinou cestu, kterou by se vztah ubíral. A ano, s tím zadaným jsem to brala vážně, bohužel. Věřila jsem v to, že jsme se měli potkat, jen jsme se potkali v blbou dobu.
ontar
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 03.03.19 18:44
@nostress píše:

Láry fáry…takhle to dopadá, když se začne z věrnosti dělat posvátná kráva…skoro každý dříve, nebo později zahne…

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 03.03.19 18:50
@ontar píše:
Láry fáry…takhle to dopadá, když se začne z věrnosti dělat posvátná kráva…skoro každý dříve, nebo později zahne…

Kecy v kleci…

Váš příspěvek
Reklama