Co s neustupující bolestí žaludku?

150
23.4.21 20:57

Co s neustupující bolestí žaludku? Už dál nevim...

Zdravím všechny, prosím radu :,(

První dva dny jsem měla takové divné pocity, jako nevolnosti nebo bolesti žaludku, bylo to velmi slabé a přicházelo to střídavě ve vlnách..Ale teď už asi 3. den mám pouze silnou bolest, vydržet se to dá, ale nikdy jsem na to netrpěla a nemůžu kvůli tomu v noci spát, v noci je to samozřejmě nejhorší (celkem síla :zed: ) zajímavé je, že třeba Algifenové kapky mi na to pomůžou, i když bych je asi neměla na ten žaludek.. ale pomůžou i když si dám nějakých 45 kapek… za 3 hod. mi účinek vyprchá (a to se mi ještě teda nikdy nestalo).. co se týče stravy, tak jim úplně normálně, v klidu žádný stres, docela pravidelně, tak v míře.. tak jsem si říkala, že snad nějaký vřed to nebude, že to bych bolestí snad tloukla hlavou o zěď.. ale nevím žejo, nevím co to je..Nechce se mi hned běžet k lékaři a otravovat s žaludkem.. vím že žaludek bolí X lidí denně, Můj táta na to velmi trpí, byl na všelijakých možných vyšetřeních, bere různé léky a tak podobně, takže je u mě pravděpodobnost třeba nějaká dědičnost.. ale jsem z toho špatná, takhle mě ten žaludek nikdy nebolel. V noci je to fakt nesnesitelný :( (nezvracim, zadny prujem). nechuť k jídlu nemám, ráda něco sním i když mě ten žaludek bolí… Piji i mátový čaj.. (A k tomu jsem celkem mladší ročník, a nikdy jsem žádný zdravotní problémy neměla).. Možná jsem plašan, ale je mi divné, že kdybych to měla z nějaké špatné potraviny že by mě to takhle bolelo 4. den a celkem hodně..Ale tak to rikam mozna proto ze me zaludek takhle nikdy nebolel, tak verim ze muze byt hur) máte někdo něco podobného? mám si zajít v pondělí k lékaři? nebude si myslet že tam jdu s hovadinou? Ta bolest je tak otravná a tupá, že nevím jak dlouho to ještě vydržím, (muze to byt ten vred? Je to vubec mozne? Nebo mam byt v klidu?).. :,( jinak se omlouvám těm, kteří prožívají něco horšího a musí číst můj stupidní dotaz. :oops: Děkuji všem! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4277
23.4.21 21:03

Můžeš mít zánět, k doktorovi bych určitě šla. Měla jsem to podobne. Bylo mi šíleně a nebylo to po určitém jídle. Bylo mi zle pořad. Povazuju se za mladou - 32… mám nasazeny léky a je to lepší. Akorát já mám ten zánět chronicky… už vím, ze třeba vajíčka nemůžu jist nikdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
23.4.21 21:13

Rozhodně si k doktorovi zajdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
23.4.21 21:27
@Dara90 píše:
Rozhodně si k doktorovi zajdi.

A neposlali te treba na hadici (gastroskopii nebo co to je) ja mam z toho trochu strach :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21938
23.4.21 21:35

@nickanonym no s tak bolestivým břichem jsi měla k lékaři jít nejpozději dneska ráno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
23.4.21 21:47

@stinga Já vím, jsem hlupák.. Kdyz ja jsem u dr. Porad. Furt jsem u ni kvuli necemu.. si snad uz musi myslet ze si vymyslim nebo nevim.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 21:59

Rozhodně k lékaři. Pokud by to bylo nesnesitelné tak klidně i na pohotovost přes víkend. Ať je lépe :hug:
Ještě mě napadlo jestli to nemáš psychické, pokud jinak vše ok.

Příspěvek upraven 25.04.21 v 13:45

• Citovat
  • Nahlásit
1256
23.4.21 22:00

@nickanonym Co si doktorka myslí nebo ne tě vůbec nemusí zajímat. Ona je tam kvůli tobě, je to její práce. Může to být i žlučník, žlučové kameny. Určitě si zajdi co nejdříve k doktorce. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
23.4.21 22:14

Může to být cokoliv, ale nejlíp ti poradí doktor. Manžela takhle bolel žaludek, dostal prášky a bolest odezněla. I kdyby ti dělali gasteoskopii, tak za to, že ti přijdou na to co ti je a dají ti léky to přeci stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20131
23.4.21 22:47

Zánět žaludku, žaludeční nebo dvanácterníkový vřed…možností je více. Spíš než ten algifen si dávej něco na snížení kyselosti žaludku a v pondělí jdi okamžitě k lékaři, tohle sama nevyléčíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
23.4.21 22:59
@nickanonym píše:
@stinga Já vím, jsem hlupák.. Kdyz ja jsem u dr. Porad. Furt jsem u ni kvuli necemu.. si snad uz musi myslet ze si vymyslim nebo nevim.. :(

A s čím třeba? Já to nechci zlehčovat, ale nemůžeš to mít psychosomatické?
Mně bylo jeden čas taky blbě, a to natolik, že jsem se k doktorovi odhodlala (chodím nerada), napsal mi Maalox a pancreolan a za pár dní to pak přešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
24.4.21 10:38

@Karamba2020 Lítám k Dr. Především se záněty močáku.. Měsíc zpátky kvuli zánětu žaludku. Zvracela jsem vsechno a neprestavalo to, myslela si ze mam covid tak jsem litala vsude mozne az jsem skoncila v nemocnici..No, mam pocit ze jsem tam porad u ni, tak nechci litat s kravinama :( Myslis jestli to nemam psychické? Ja nevim no, psychicky se necotim nejak zle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
24.4.21 10:47

@nickanonym

To muze byt zanet zaludku Mne taky takle v noci bolel a potom to prestalo na nekolik hodin a pak zase zacalo Na tvem miste bych si v lekarne koupila helicid 10 mg je i bez predpisu a vzala si rano 30 minut pred snidani 4 tablety najednou a vecer pred veceri dalsi ctyri tablety a nejpozdeji za 48 hodin by ta bolest mela ustoupit pokud je broblemem zanet anebo vredy a objednala bych se na gastroskopii Zanet zaludku anebo vredy pokud tam nemas helicobactera se stejne leci pouze protonovymi pumpsmi ( helicit omeprazol atd )

A jak je ti ted?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
24.4.21 10:52

Jo a na tu bolest nez zaberou protonove pumpy si klidne vezmi paracetamon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
24.4.21 10:55

A ted jsem si precetla ze jsi u lekare se zanetem zaludku byla uz pred mesicem A jak te lecila? Delala ti testy na helicobactera?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat