Co s nevěrníkem, který se nechce přiznat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 13:19
Co s nevěrníkem který se nechce přiznat?

Ahoj všichni jdu si pro nápady, už nevím co mám dělat…
Mám manžela a dvě děti 3 a 7 let.
S manželem jsme 14let, jako manželé 7let.
Tři roky zpátky jsme začali svépomocí stavět baráček. Manžel když nebyl v práci byl na stavbě. Odcházel když jsme ještě spali, přišel když jsme už spali. V té době jsem byla těhotná, na všechno doma sama. Ale říkala jsem si že to holt musím vydržet. Až se přestěhujeme se to zlepší…
Nezlepšilo, všechen svůj volný čas věnuje baráku. Pracuje jestli prší nebo je 35stupňů. Nikam nás nevezme, neskončí o hodinu dřív aby jsme šli na procházku…
Pořád jsme se kvůly tomu tomu hádali, bylo doma dusno a tak si pohodu udělal jinde :,(
Zhubnul, koupil si spousty nového oblečení, vracel se pozdě z práce, každý týden někde spal… Když začne ženská mít tušení udělá spousty věcí na které není pyšná, aby zjistila pravdu.
Lhal když říkal kde spí, vždy byl někde jinde. Nejčastěji volal nějakému Petrovi, ale při volání na to telefoní číslo, kamarádce se vždy ozvala žena.
Ještě je toho víc…
No a když jsem s tím začala, lže mi do očí že to není pravda. Vždy si něco vymyslí. Pak se v tom zamotá, a samozřejmě to není pravda.
Hysterčím. No a od té doby o tom semnou nekomunikuje, prý se o kravinách bavit nebude.
Brečím, prosím, řvu nadávám, nic nepomáhá.
Vesele si pracuje na baráku a občas se zeptá, proč se neusmívám nebo co mi zase je.
Asi už to s ní skončil. A to mám držet hubu a být šťastná že si vybral mě???
Vždyť si to užíval semnou a s ní zároveň proboha :zed:
Odejít s dětmi s holým zadkem, kam? :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Kelišová 5347 příspěvků 15.07.19 13:25

Tak když nechtěla odejít, potřebuje přiznání? Všechno víš a co ti pomůže, že ti to potvrdí? Buď se seber, kopni ho do… a nebo to prostě skousni :nevim:

lachtanice86
Echt Kelišová 8679 příspěvků 15.07.19 13:26

A k čemu přiznání když to víš? Potřebuješ to na odchod? A odejdeš? Buď ano nebo zustaneš.

Lama Lama
Hvězda diskuse 54380 příspěvků 15.07.19 13:27
@Anonymní píše:
Tři roky zpátky jsme začali svépomocí stavět baráček. Manžel když nebyl v práci byl na stavbě. Odcházel když jsme ještě spali, přišel když jsme už spali. V té době jsem byla těhotná, na všechno doma sama. Ale říkala jsem si že to holt musím vydržet. Až se přestěhujeme se to zlepší…
Nezlepšilo, všechen svůj volný čas věnuje baráku. Pracuje jestli prší nebo je 35stupňů. Nikam nás nevezme, neskončí o hodinu dřív aby jsme šli na procházku…
Pořád jsme se kvůly tomu tomu hádali, bylo doma dusno a tak si pohodu udělal jinde :,(
Zhubnul, koupil si spousty nového oblečení, vracel se pozdě z práce, každý týden někde spal… Když začne ženská mít tušení udělá spousty věcí na které není pyšná, aby zjistila pravdu.
Lhal když říkal kde spí, vždy byl někde jinde. Nejčastěji volal nějakému Petrovi, ale při volání na to telefoní číslo, kamarádce se vždy ozvala žena.
Ještě je toho víc…
No a když jsem s tím začala, lže mi do očí že to není pravda. Vždy si něco vymyslí. Pak se v tom zamotá, a samozřejmě to není pravda.
Hysterčím. No a od té doby o tom semnou nekomunikuje, prý se o kravinách bavit nebude.
Vesele si pracuje na baráku a občas se zeptá, proč se neusmívám nebo co mi zase je.
Odejít s dětmi s holým zadkem, kam? :,(

A co by změnilo jeho přiznání?

neila
Extra třída :D 12719 příspěvků 15.07.19 13:28

…případně mu dej děti do střídavé péče, to se o něj mileny potrhají 8)
Jinak neporadím, když člověk začne pátrat, měl by být připravený na to, že může najít i to, co se mu nebude líbit… Vlastně nevím, co chceš poradit. Důkaz o nevěře nemáš, živíš v sobě dohady podložené jen intuicí (která se nejspíš nemýlila), ale v ruce nic kloudného :nevim:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 15.07.19 13:31

Přesně, děti do střídavky ať se taky stará. Je úplně fuk jestli se přizná nebo ne, když víš, ze se tahá s jinou

Papapája
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 15.07.19 14:06
:zed:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 14:08

Nedodala jsem že kdyby se mi omluvil a vysvětlil mi to, zůstala bych s ním.
Myslím že na nevěru jsou dva, ale takhle ze mě dělá krávu.
A kdyby mě nepodvedl tak se mi to všemožně snaží vysvětlit ne?
Vlastně asi nechci poradit, jen pohled někoho jiného ;)

Lama Lama
Hvězda diskuse 54380 příspěvků 15.07.19 14:13
@Anonymní píše:
Vlastně asi nechci poradit, jen pohled někoho jiného ;)

Jo, dva… On a jeho milenka…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 14:18
@Lama Lama píše:
Jo, dva… On a jeho milenka…
:mrgreen:
Verun83
Extra třída :D 10384 příspěvků 15.07.19 16:03

Tak odejit nechces, jak pises. Tak to neres.

Mart81
Kelišová 5802 příspěvků 15.07.19 16:15
@Anonymní píše:

Asi rozumím, co vám na tom vadí. Protože se nepřiznal, tak to nemohl ani vysvětlit, omluvit se a tím pádem není ani jasné proč byl nevěrný, zda a v jakém rozsahu, zda toho vůbec lituje, přestal nebo zda vůbec chce přestat, zda plánuje další nevěry… Svým způsobem dokud pokračují lži kolem toho, pokračuje i samotná nevěra.

Jenže nevěrným se často radí, aby zatloukali a zatloukali, že tak je to pro podváděného lepší, nevěrný co se přizná jen přenáší svou vinu na podváděného a zapíráním je větší šance na zachování rodiny. Těžko říct. Mně osobně by lhaní do očí vadilo mnohem víc, když je jasné podezření, než úlet a pravdivé přiznání.

Pokud to chcete brát pozitivně: pokud vám lže, tak mu „stojíte za lhaní“ a chce nejspíš rodinu udržet. A když to sama nechcete ukončovat v případě nevěry, můžete se zaměřit spíš na budování vztahu mezi vámi dvěma, než na snahu za každou cenu zjistit, jak to bylo a vydolovat z něj přiznání. Navíc je možné, že si o sobě něco nalháváte a pokud by se přiznal se všemi detaily, bude to pro vás ještě horší a přenést se přes to nedokážete. Kdo ví.

DustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1234 příspěvků 15.07.19 16:32
@Anonymní píše:

To nezní moc překvapivě.

Ještě je toho víc…

A co jiného má vlastně říct.
Jedna šichta v práci, druhá na domě, manželka samé hádky, a teď by si měl sypat popel na hlavu a nechat se seřvávat.

Odejít s dětmi s holým zadkem, kam? :,(

No, užíval :think:, tvůj popis nezní, jako by s tebou byla moc velká zábava.

Co třeba zkusit velkorysý krok stylem ať bylo co bylo, chceš udělat tlustou čáru a minulost nechat spát.
Připadá mi, že on se o to snaží a ty se v tom vrtáš. Sice pochopitelně, ale těžko se takhle někam posuneš.

Za milou ženou by třeba z té stavby odešel spíše než se jít dohadovat.

edit - doplnění: často se říká, že stavba domu manželství rozvedla. Jestli ti to pomůže při rozhodování, tak se na to zkus podívat jako na krizovou dobu a teď se snažit vrátit do normálu.

bětee
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 15.07.19 16:44
@Anonymní píše:

to by ale na druhou stranu musel přiznat, že lhal. A to může být pro něj ještě větší ponížení. Takto je tu stále šance, že se to nikdy neprovalí a nikdy se nedozvíš pravdu. Tak nač přiznávat, že strkal ptáka jinde a zároveň, že ti lže? Jaké pozitivum by z toho bylo - pro něj?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 17:17
@Mart81 píše:
Asi rozumím, co vám na tom vadí. Protože se nepřiznal, tak to nemohl ani vysvětlit, omluvit se a tím pádem není ani jasné proč byl nevěrný, zda a v jakém rozsahu, zda toho vůbec lituje, přestal nebo zda vůbec chce přestat, zda plánuje další nevěry… Svým způsobem dokud pokračují lži kolem toho, pokračuje i samotná nevěra.

Jenže nevěrným se často radí, aby zatloukali a zatloukali, že tak je to pro podváděného lepší, nevěrný co se přizná jen přenáší svou vinu na podváděného a zapíráním je větší šance na zachování rodiny. Těžko říct. Mně osobně by lhaní do očí vadilo mnohem víc, když je jasné podezření, než úlet a pravdivé přiznání.

Pokud to chcete brát pozitivně: pokud vám lže, tak mu „stojíte za lhaní“ a chce nejspíš rodinu udržet. A když to sama nechcete ukončovat v případě nevěry, můžete se zaměřit spíš na budování vztahu mezi vámi dvěma, než na snahu za každou cenu zjistit, jak to bylo a vydolovat z něj přiznání. Navíc je možné, že si o sobě něco nalháváte a pokud by se přiznal se všemi detaily, bude to pro vás ještě horší a přenést se přes to nedokážete. Kdo ví.

Moc děkuji za váš pohled, moc si ho cením.
:hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama