Co s obroučky pro malé dítě?

1451
18.8.15 15:17

Co s obroučky pro malé dítě?

Ahoj holky,
jdu pro radu - nevíte zda lze někde nabídnout k dalšímu využití obroučky které malá nosila cca od 2,5-4 let? Koupili jsme je za dost velké peníze - jsou odlehčené a super se nosili..a teď nám jen zbytečně leží v šuplíku :think:
Sklíčka se dají samozřejmě vyměnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2078
18.8.15 15:20

Nevím, sama mám doma takhle už 3× značkové brýle co dcera nosila postupně od 17ti měsíců, a to jsou jí teprve 4 roky.
Můžeš zkusit prodat někde na bazaru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7512
18.8.15 15:23

A zkoušelas to někde v optice?? Jinak já nosím brýle denně, nejsem malé dítě a na brýle si dávám pozor, takže si myslím, že od takhle malého dítěte budou dost zrasované, momentálně mám obroučky 3tí rok a je to na nich znát to celodenní nošení :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
18.8.15 15:25

Tak zkusit to můžeš ;) určitě to není nezákonné jako např. nabízet nevyužité léky a antinu. Já nikdy po někom obroučky nekupovala a už vůbec ne pro děti, samotnou by mne ale zajímalo, jestli obroučky takhle někdo kupuje. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
18.8.15 15:26

@medunka23 no právě že zrasované fakt nejsou, maximálně poškrábané sklíčko - ale to by se stejně vyměnilo.. Stáli 4500,– tak jsou asi fakt kvalitní a nepoškrábané. Já je ani nechci prodat, jen když se využijí dál.. Asi se zeptám v té optice, to je dobrý nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28838
18.8.15 15:27

Já si myslím, že to není zboží, které by se v bazaru dobře prodávalo. Taky si myslím, že denní nošení bude na obroučkách znát, navíc každé dítě má jiný tvar hlavy a pokud byly tak super, odlehčené, tak se pravděpodobně i trochu vytvarovaly podle hlavičky dítěte.

Navíc lze využít příspěvky od zdravotních pojišťoven. Jako matka bych dítěti koupila obroučky své, nové. Ne po někom. Šetřit se má jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11781
18.8.15 15:31

Taky myslim, ze muzes zkusit bazarek. Ale sama bych ke takhle na blind pro dite nekoupila :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
18.8.15 15:31

@Jana206 já bych samozřejmě taky koupila (a kupujeme) nové, ale napadlo mě že by je mohl využít někdo kdo na nové nemá no :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2078
18.8.15 15:34

A já si zase myslím, že by se našli i takové, které koupí obroučky nošené a nechají dát skla dle potřeb dítěte. Když někdo může kupovat ochozené boty tak proč ne obroučky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
18.8.15 15:34

@darkblack Tak to dej do bazárku s tím, že pošleš jen za poštovné a balné… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
18.8.15 15:35

No já to spíš vidím na následný problém s optikou. Jak se nekupují rámy u nich, tak se platí nějaký příplatek apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
18.8.15 15:46

@darkblack na mimibazaru se normalne obroucky prodavaji. Nevidim na tom nic spatneho koupit uz nosene obroucky. Je to celkem investice a pokud nejsou doskrabane a rozvrzane, tak proc ne. Ja dceri koupila nove, ale kdybych mela hloubeji do kapsy, tak bych ji klidne koupila z druhe ruky. Treba i jenom nahradni, kdyby si ty sve rozbila.
http://www.mimibazar.cz/…tografie.php

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
18.8.15 15:46

Zkusila bych v azyláku pro matky s dětmi - tam by mohly mít nejlepší využití. Zábrus skel do vlastní obroučky by neměl být ve slušné optice problém, dělá se to běžně za cca 100 Kč. Což určitě vyjde lépe než kupovat celé brýle. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
18.8.15 15:52

Holky díky za rady.. Jak tu někdo zmínil - jsou maminy co pořídí i boty po dítěti. Taky bych to nikdy neudělala, ale chápu že na to prostě někdo nemá. A obroučky oproti ochozeným botičkám si myslím je menší zlo podle mě. No zkusím se pozeptat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
18.8.15 15:58

@darkblack pokud porad chodite k ocnimu, co je nechat u nej? S vysvetlenim, ze pokud bude vedet o nejake mamince, ktera na nove bryle nema, tak at ji je venuje.. Myslim, ze je takovych spousta, co nemuzou jen ta dat X stovek za bryle..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama