Co s přechozenou boreliózou? Máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emma9697
Kecalka 201 příspěvků 08.02.19 18:00
Co s přechozenou boreliozou? Máte zkušenost?

Ahoj, byla mi zjištěna přechozená borelioza doktor mi k tomu nic moc neřekl má smysl ted něco dělat nebo už ne? Každopádně potíže mám pořád strašná unava, občas dušnost a bije mi víc srdce…(když se mi hůř dýchá) přemýlím spíš o bylinkách? Nebo myslíte, že i zpětně jsou potřeba atb? Díky :)

Reakce:
Megerka
Kecalka 453 příspěvků 08.02.19 18:17

Přeléčit ATB, bylinky až pak jako doplňkovou léčbu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 19:11

Začni se léčit co nejdříve. Doporucuju doktora Klubala. Je sice dražší, ale moc mi pomáhá. Obtíže se časem zhoršují…

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25858 příspěvků 08.02.19 19:26
@Anonymní píše:
Začni se léčit co nejdříve. Doporucuju doktora Klubala. Je sice dražší, ale moc mi pomáhá. Obtíže se časem zhoršují…

Přesně tak, znám několik lidí, co je pro ně doktor Klubal poslední záchranou.
A o x lidech jsem četla, že spáchali sebevraždu zřejmě v důsledku boreliozy, která mimo jiné způsobuje vážné psychické problémy.
Hned v pondělí bych volala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >