Co s prošlou masovou přesnídávkou?

Anonymní
18.4.17 15:38

Co s prošlou masovou přesnídávkou?

Ahoj, prosím o radu, raději anonymně, abych případně nepohoršila :-) Teď jsem objevila poměrně velkou zásobu mou blbostí nespotřebovaných čistě masových přesnídávek od Hippu apod. Je jich asi patnáct a je mi to líto vyhodit, když vím, kolik v tom je vyhozených peněz. Některé jsou prošlé zhruba čtyři měsíce. Myslíte, že by se daly použít, kdybych je tepelně upravila do nějakého jídla? Nemůže to způsobit nějaké zdravotní potíže? Nemůže to obsahovat třeba botulotoxin nebo něco podobného? Starší určitě vyhodím. Ještě je varianta dát to kočce manželových rodičů, ale také nevím, jestli to nějak nemůže ublížit. A pak jsem také našla Sinlac kaši tři měsíce prošlou, neotevřenou, syn to nechtěl jíst a zásoby zbyly, dá se nějak použít nebo také rovnou vyhodit??? Díky moc za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12186
18.4.17 15:40

Jednoznačně vše vyhodit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
18.4.17 15:42

Já nesnim ani den starý jogurt, takže dítěti bych to nedala. Kočce asi jo, ať se to aspoň nějak zuzitkuje :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 15:42

Já bych nic prošlého dítěti nedala a takhle dlouho ani né sobě. Možná těm kočkám, ale jinak bych raději vyhodila.

• Nahlásit
  • Citovat
12186
18.4.17 15:45

Chudák kočka, co komu udělala, ale pokud není extrémně hladová, tak to asi nebude chtít :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 15:46

Vyhodit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14334
18.4.17 15:46

Diteti ani sobe nee, kdyby to bylo den dva prosle nereknu, ale 4 mesice je hodne. Skus to tej kocce, detsky prikrmy nejsou slany ani koreneny takze v tomhle ohledu ji to neublizi, akorat bych to poradne prohlidla a ocuchala jestli to neni zkazeny nebo plesnivy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 15:48

Vyhodit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
18.4.17 15:48
@stinga píše:
Chudák kočka, co komu udělala, ale pokud není extrémně hladová, tak to asi nebude chtít :jazyk:

Myslím si že když chytí a sežere myš, tak je to horší než prosly dětský příkrm :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
18.4.17 15:57

Jako, podle mě tomu vůbec nic nebude - jsou to v podstatě konzervy. Ale dítěti bych neměla odvahu to dát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 15:58

Ty konzervy čistě masové (ne mix masozelenina), tak ještě zvážím tu kočku. Je to venkovní, taková ta toulavá, sežere co najde, tak jsem myslela, že by to mohla sníst. Když ne, tak to tedy všechno zlikviduju. Díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
13539
18.4.17 16:19

Zvířátkům. Budou mít na přilepšenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14334
18.4.17 16:21

Jo toulava kocka to sni, ty sezerou kde co :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 16:25
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o radu, raději anonymně, abych případně nepohoršila :-) Teď jsem objevila poměrně velkou zásobu mou blbostí nespotřebovaných čistě masových přesnídávek od Hippu apod. Je jich asi patnáct a je mi to líto vyhodit, když vím, kolik v tom je vyhozených peněz. Některé jsou prošlé zhruba čtyři měsíce. Myslíte, že by se daly použít, kdybych je tepelně upravila do nějakého jídla? Nemůže to způsobit nějaké zdravotní potíže? Nemůže to obsahovat třeba botulotoxin nebo něco podobného? Starší určitě vyhodím. Ještě je varianta dát to kočce manželových rodičů, ale také nevím, jestli to nějak nemůže ublížit. A pak jsem také našla Sinlac kaši tři měsíce prošlou, neotevřenou, syn to nechtěl jíst a zásoby zbyly, dá se nějak použít nebo také rovnou vyhodit??? Díky moc za rady.

Nic tomu nebude, ale dítěti bych to nedala. Klidně dej koččce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
18.4.17 16:36

Ja tedy jim prosleho kde co. Nicmrne 4 mesice proslou presnidavku bych diteti nedala. Sobe asi jo, ale zas nebudu jist neslany maso:(

Ale je to konzerva, tedy pokud neni vypoukle vicko, je to v pohode. Dala bych zviratum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama