Když nemá zájem - co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 13:56
Co s tím ? Když nemá zájem

Dobrý den, s bývalým mám dvě děti (3 roky a 1,5 roku ) :) rozchod a věci po něm bylo šílené :/ po té co půl roku neplatil a nevidal jsem ho dala k soudu ohledně alimentů (jak bude děti vídat soud neřešil ) byla to naše osobní domluva, že je bude vídat za mě přítomnosti už jenom, protože je tak dlouho neviděl :) celkem to fungovalo a nebyl problém :) jenže teď už problém nastal :/ měl kluky vidět po Vánocích, ale napsal mi, že má svoje plány a nebude je rušit (předtím je 14 dní neviděl) řekla jsem, že ok :) přece jen je to jeho věc :) jenže od Vánoc už se neozval :/ tudíž teď už běží 3 měsíc co je neviděl cca kluci jsou malý a rychle zapomínají :/ mám nového manžela, kterému říkají táta (starší jo tak začal nazývat sám od sebe i když jsme ho učili na strejdu ) mají tudíž za tátu manžela, ale o co mi jde… Nemám problém, aby bývalý viděl děti, ale zase nechci, aby jim pletl hlavu tím, že jednou za X měsíců přijde nějaký chlap co si bude říkat „táta“ i když biologický je, ale nechová se tak :/ dá se proti tomu nějak bránit? Má s tím někdo zkušenosti? Sociální pracovnice mi řekla, že po nějaké době je možné soudem získat, že mu je nemusím dávat a můžu dětem i změnit příjmení bez jeho souhlasu, ale zapomněla jsem se zeptat po jaké době to jde :/ nemá s tím někdo zkušenosti? Moc děkuji za odpověď :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 14:03

No urcite pokud s novim pritelem spolu jste tak kratce..nedovolila bych rikat tata..mala sveho tatu nrzna ake vi kdo je tata, ukazaka jsem ji ho a taky jejim tatou zustane, at vi kam patri a ci je, na ci ji lhat..pritelovi rika jmenem, taky ji to uskobrla a rekla tati..tak jsem to urovnala aby vedela jak to a pamatovala si jak to je

Sailah
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 31.01.18 14:10
@Anonymní píše:
No urcite pokud s novim pritelem spolu jste tak kratce..nedovolila bych rikat tata..mala sveho tatu nrzna ake vi kdo je tata, ukazaka jsem ji ho a taky jejim tatou zustane, at vi kam patri a ci je, na ci ji lhat..pritelovi rika jmenem, taky ji to uskobrla a rekla tati..tak jsem to urovnala aby vedela jak to a pamatovala si jak to je

To mi projde vic ujete nez kdyz dite samo od sebe rika tata.

K puvodnimu prispevku ta doba se da bud dohledat na netu pripadne zavolej na OSPOD a zeptej se ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 14:11

Nejsme spolu krátce :) a děti jsem učila jinak :) jenže malej vždy odpověděl „ne táta“ tak jsme ho v tom nechali :) já jim to nebudu tlouct do hlavy, když sami nechtějí :) ví kdo je jejich táta :) jen on se tak nechová tak jo tak neberou :) a malým dětem to fakt nevysvetlim tak aby to pochopili :/

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 14:18

@Sailah možná to bylo tím, že synovi přes pusu nic jiného nešlo (tenkrát mu bylo kratce rok a půl ) :) jenže pak, když už byl starší (teď tři ) tak mu i tak říká tato :) a teď už mu jinak neřekne :) a to i když se s pravým tátou Vidal :)

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 31.01.18 14:26
@Anonymní píše:
Nejsme spolu krátce :) a děti jsem učila jinak :) jenže malej vždy odpověděl „ne táta“ tak jsme ho v tom nechali :) já jim to nebudu tlouct do hlavy, když sami nechtějí :) ví kdo je jejich táta :) jen on se tak nechová tak jo tak neberou :) a malým dětem to fakt nevysvetlim tak aby to pochopili :/
8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 14:28

Ale já nechtěla řešit oslovení :/ to jak a koho nazývají moje děti snad může být ukradený ne?! ;) Mě šlo o tu dobu :) nebo pod jakým názvem ji aspoň hledat :) jinak tuto debatu končím :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 14:36

Nejak se v tom ztracim.kdyz bylo starsimu rok a pul uz rikal tati tomu druhemu?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 14:39

Já prosím o odpovědi na moji otázku a víc neřešit, děkuji :)

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 31.01.18 14:44
@Anonymní píše:
Nejak se v tom ztracim.kdyz bylo starsimu rok a pul uz rikal tati tomu druhemu?

Prej spolu jsou dlouho :zed: no tak asi za vztahu jeste s manzelem :think:,jinak o dlouhodobi vztah fakt nejde. Natoz nechat deti rikat tato, a jeste rict ze jim to proste nevysvetli… :srdce:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 31.01.18 14:47

K dotazu…staci ze maji otce takoveho..je to jejich otec, at je to jak je..uvidis treba za 6 let a pokud budes i stimhle..byt tebou tohle bych nedelala

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 14:49

@Andy27 jak víte jak dlouho spolu jsme? :mrgreen:

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 31.01.18 14:54
@Anonymní píše:

No vzhledem k věku dětí :lol: Dlouhý vztah je třeba pět a více let ;)

K dotazu; nejlíp uděláš, když to co jsi napsala sem na emimi pošleš mailem té sociální pracovnici, ona Ti k tomu řekne vše potřebné :nevim:

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 31.01.18 14:54
@Anonymní píše:

Tak vzhledem k tomu, že máte 1,5rocni dítě ještě s bývalým manželem, tak se dá odtusit, že to dlouho nebude :nevim: :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 14:56

Bývalý odešel, když jsem byla v 5 měsíci rizikového těhotenství s druhým prckem :) myslím, že to už se dá odpočítat ne? Nejsme spolu půl roku :palec: ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama