Co s tím? Napřed se na všechno těším a pak to ruším

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.10.21 22:21

Co s tím? Napřed se na všechno těším a pak to ruším

Co s tím?
Když se jedná o jakoukoliv akci, událost, vždy se nadšeně těším, hned že jako určo stopro přijdu a pak pravidelně den předem mě chuť přejde a,,Hmm moc lidí a mezi lidi nechci” a nebo hůř,,Radši bych měla bejt doma s rodinou, jsem pořád v práci a když mám konečně volno tak zas mám jit pryč?”
No jenže pak to dopadá že nadšeně řeknu že anooo přijdu, ale jak mně vleze do kebule tohle, chtít se mně okamžitě přestane a nikam nejdu a nedonutilo by mě ani stádo volů. Jenže to nejde. Bejt přece furt doma… už jsem skoro rok nikde nebyla. A to ještě nemáme ani děti. Fakt se nechápu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
984
14.10.21 22:25

Taky tohle mívám…že se napřed hrozně těším a pak těsně před bych nejradši nesla..ale kousnu to, nic nerusim a jdu s tím že se kdyžtak omluvim a prchnu..a ještě se nestalo abych se nebavila…většinou nakonec odcházím mezi poslednimi:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4084
14.10.21 22:27

Úplně normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22522
14.10.21 22:30

A s jakou rodinou tedy potřebuješ být, když nemáte děti? Sedět s maminkou doma za stolem? Když se ti nechce, tak nikam nechoď ale pořád slibovat a pak odvolávat je trapný. Za chvíli tě nikdo nebude zvát a budeš mít klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3376
14.10.21 22:32

Já to mám s návštěvami, vždycky nadšeně všecky zvu, a dva dni predtim mám pak depku, ze nic nestíhám, ze je doma bordel, ze jsem mohla mít klid, kdybych je nezvala, ze něco nemám dodelanyho a zkritizujou to, ze něco mám čerstvě dodelanyho a znicej to, a ze si vůbec neodpocinu, budu muset byt vzhůru déle než obvykle a stojí mě to peníze a tak vůbec :lol: ale pak prijdou a super, uziju si to vždy :lol: jsem asi bába zapšklá, co se dá dělat 8) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 22:39
@terien píše:
A s jakou rodinou tedy potřebuješ být, když nemáte děti? Sedět s maminkou doma za stolem? Když se ti nechce, tak nikam nechoď ale pořád slibovat a pak odvolávat je trapný. Za chvíli tě nikdo nebude zvát a budeš mít klid.

S přítelem. Mám vůči němu pak špatný pocit. Že bych měla být s nim. Vím ze on by chtěl být se mnou, ale zároveň na akce se mnou chodit nechce, protože on ten typ není.

• Citovat
  • Nahlásit
22522
14.10.21 22:43
@Anonymní píše:
S přítelem. Mám vůči němu pak špatný pocit. Že bych měla být s nim. Vím ze on by chtěl být se mnou, ale zároveň na akce se mnou chodit nechce, protože on ten typ není.

Jestli je ti 60, tak je to o. k.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20346
14.10.21 22:45
@Vladusxx píše:
Taky tohle mívám…že se napřed hrozně těším a pak těsně před bych nejradši nesla..ale kousnu to, nic nerusim a jdu s tím že se kdyžtak omluvim a prchnu..a ještě se nestalo abych se nebavila…většinou nakonec odcházím mezi poslednimi:-)

Jsem to samý :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 22:54
@terien píše:
Jestli je ti 60, tak je to o. k.

Abych uvedla na pravou míru s tou rodinou. Já svoji rodinu téměř nepoznala. Bydlíme v baráku s jeho rodiči, kteří mě vzali skoro jak za vlastní. A proto ty pocity že,,bych měla být raději s rodinou” myslela jsem tím jeho, a s ním. Za to, co pro mě dělají, jak hezky se ke mně chovají. Nevím proč by mně mělo být hned 60.

• Citovat
  • Nahlásit
520
14.10.21 23:01

Asi jde hlavně o to jestli je opravdu tvoje touha někam jít nebo tam chceš jít jen protože „je to v tvém věku normální“. Řekla bych že není nic divného když člověk nechodí na akce. Vždyť se můžeš setkávat i s menším počtem lidí a míň často…asi hold přišla doba kdy jsi usazenější a pomalu připravená na rodinu a radši bys byla doma než na večírku. No a věk v tom nehraje roli. Jestli je někomu víc nebo míň než 60 :roll: to je opravdu mimo… Jde tu o to co je pro tebe nejlepší a zda jsi spokojená. Nemusíš plnit nějakou kvótu socializace podle věkové kategorie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22522
14.10.21 23:25
@Anonymní píše:
Abych uvedla na pravou míru s tou rodinou. Já svoji rodinu téměř nepoznala. Bydlíme v baráku s jeho rodiči, kteří mě vzali skoro jak za vlastní. A proto ty pocity že,,bych měla být raději s rodinou” myslela jsem tím jeho, a s ním. Za to, co pro mě dělají, jak hezky se ke mně chovají. Nevím proč by mně mělo být hned 60.

Nedovolit sama sobě se jít čas od času pobavit je podle mě patologické

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11360
14.10.21 23:36

To, že se ti na domluvenou akci, na kterou ses těšila, nakonec nechce, je vcelku normální. Mívám to poslední dobou taky, ale je to spíš ze stresu. Vždycky si říkám, že bych mohla konečně najít čas na sebe a své koníčky, než někde courat. Normální není, že si děláš výčitky, že si ten čas měla trávit s partnerem nebo jeho rodinou. Ono totiž není vůbec normální trávit čas jen s partnerem. Člověk potřebuje i samostatně fungovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5788
15.10.21 06:08
@terien píše:
Nedovolit sama sobě se jít čas od času pobavit je podle mě patologické

Ja mam blok co je korona, nechce se mne chodit do divadla kde je vedle mne hodne lidi, koncerty, jedine co dam do restauracky kde ale musim sedet s pritelem sama, cizi lidi bych u jednoho stolu tezko davala…zakze vecirek v utavrene mistnosti s cizimi lidmi ani nahodou..pritom se koronu mela i jsem ockovana..ale prave proto jak mebbylo zle, problemy s dychanim, se proste bojim :nevim:..uklidnilo by me kdyby existoval lek ktery se da vzit doma a ktery by ty problemy pri korone s dychabim eliminoval..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2159
15.10.21 06:29

Mám to podobně. A měla jsem to i před dcerou. Říkala jsem sj, že bych měla ten čas trávit a přítelem a teď i s dcerkou, když už je víkend a máme oba čas. Většinou bych to nejradši zrušila, nikam se mi nechce. Nikdy to ale neruším a pak si to opravdu užiju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
15.10.21 07:03

Tak jsou lidi, kteří prostě ve společnosti být nechtějí a je úplně jedno kolik jim je. Záleží jestli se ti fakt nechce nebo to děláš nějak podvědomě pro přítele, jen proto, aby on nebyl doma sám, protoze on na akce doopravdy nechodí. To si srovnej v hlavě. Pokud jsi introvert, raději jsi doma a věnuješ se svým koníčkům, tak na tom není nic špatného. Pokud se omezuješ kvůli někomu, to dobře není.
Já to mám hodně jako na houpačce, miluju lidi a společnost, ale jsou dny, kdy chci být zas úplně sama. Ale v mém bezdětném věku jsou i kamarádky, které musí být pořád někde a naopak takové, které prostě nikam nechodí (prostě takové jsou).Ani jedno nepovažuji za špatně, každý jsme nějaký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat