Co sbalit dítěti na dovolenou

17
2.6.18 21:14

Co sbalit dítěti na dovolenou

Ahojte,

potřebovala bych poradit, co byste sbalili dětem na dovču? Na co jste třeba zapomněli a pak vám chybělo? Můžete mi klidně psát jednak k moři, ale třeba i do hor. Moc mi pomůžete.

Díky Alča.
:) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1825
2.6.18 21:21

Nedávno tu byla diskuze, kde jedna uživatelka vypsala pěkný seznam. A my sice s malou k moři ještě nejeli, ale loni jsem viděla jednu holčičku na Rhodosu. A doporučuji nějakou moskytiéru nebo tak něco. A něco na odhánění těch krvelačných bestií. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24984
2.6.18 21:21

Co nesbalíš, nebudeš potřebovat ;)
Pro dceru nesmím zapomenout na Fenistil, ať už jedeme k moři nebo na hory.

Nepíšeš o věku dítěte. Dnes by se dcera neobešla bez nabíječky na tel. :mrgreen:

Asi jsem moc neporadila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24984
2.6.18 21:23
@Kamkam píše:
Nedávno tu byla diskuze, kde jedna uživatelka vypsala pěkný seznam. A my sice s malou k moři ještě nejeli, ale loni jsem viděla jednu holčičku na Rhodosu. A doporučuji nějakou moskytiéru nebo tak něco. A něco na odhánění těch krvelačných bestií. :palec:

Pod to se můžu podepsat. Cokoliv proti komárům. Repelent, cokoliv na zobance, odpuzovač do el.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3427
2.6.18 21:26

Pokud je to dovolená u moře, tak my se neobejdeme bez overalu s uv filtrem do vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1752
2.6.18 21:26

Vše se dá dokoupit, takže bych se nestresovala…
Zrovna na poslední dovolenou jsme zapomněli vzít oblíbeného plyšáka :zed:, syn denně hysteráky před spaním… na toho plyšáku už nikdy nezapomenu! :mrgreen: :mrgreen:
Jinak já třeba pokaždé mám platíčka léků, které dětem dávám třeba při horečkách a tak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
2.6.18 21:30

@Mava jo no, když si vzpomenu, jak nám loni lezlo na nervy první noc bzučení. Došla mi trpělivost a říkám, rozsviť, on si někam sedne a zabijeme ho. :mrgreen: těch bestií jsme kuchli 16… A oni jdou parchanti hodně po dětech. Nebo to možná tak vypadá, protože jsou malé a ty stipance mají blízko u sebe.
Od druhého dne jsme si už dali pozor, včas zavřeli terasu a dostalo se jich k nám jen pár.
Jinak ten pěkný seznam nemůžu najít. :nevim: :(

Příspěvek upraven 02.06.18 v 21:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
2.6.18 21:30

@Kamkam díky za odpověď. Nepamatuješ si prosím tu diskuzi? Než jsem příspěvek psala zkoušela jsem hledat, ale nenašla jsem skoro nic. :) Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
2.6.18 21:32

Ty jo, vidím, že hmyz je velké téma :D to by mě asi ani nenapadlo, díky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
2.6.18 21:32

@AleKo hledám, určitě ji najdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24984
2.6.18 21:34

@Kamkam my balime i plácačku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
2.6.18 21:37

@Mava to je ovšem geniální! Příště ji balím taky. :mrgreen:
@AleKo spletla jsem to, nebyla nedávná, našla jsem si ji starší https://www.emimino.cz/…-mori-11205/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6061
2.6.18 21:37

@AleKo Tak asi záleží, jak staré dítě to je a co všechno potřebuje. Myslím tím pro svou spokojenost. Samozřejmě oblečení, hygienu, pár oblíbených hraček a nějakou hru, hračku nebo co má na spaní, nebo polštářek, dále bych sbalila lékárničku včetně teploměru, náplastí, nůžky na nehty, Fenistil (kapky), beru i pár pastelek a malý blok na kreslení. Já třeba beru brčka na pití dál už mě nenapadá a většinou se dá vše koupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29370
2.6.18 21:38
@AleKo píše:
Ahojte,

potřebovala bych poradit, co byste sbalili dětem na dovču? Na co jste třeba zapomněli a pak vám chybělo? Můžete mi klidně psát jednak k moři, ale třeba i do hor. Moc mi pomůžete.

Díky Alča. :) :)

zhruba to co sobě… záleží, na jak dlouho a kam jedete… k moři stačí plavky, trička, kraťasy, šaty, sandály, jedna mikina a dlouhé kalhoty a opalovací krém… a co zapomenete, to se dokoupí na místě… do hor pak nějaká ta fleecová mikina, softshellka nebo jiná bunda, ponožky, tunel na krk nebo na hlavu, kalhoty, nějaké botasky nebo trekové boty… taky záleží, kde budete spát… podle toho něco na spaní… do stanu teplejší, do hotelu stačí jen lehké pyžamo… dětem hlavně plyšáka, se kterým jsou zvyklé spát… kdybychom ho zapomněli, asi bychom se pro něho museli vrátit… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
2.6.18 21:39

@Kamkam díky moc, to je super. :)

Ostatním taky strašně moc děkuju za příspěvky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama