Něco se se mnou děje, nevím, jak dál

Anonymní
18.9.20 10:58

Co se asi se mnou děje a jak dál

Ahoj, ahoj, ahoj. Jdu si pro radu. Je mi 24 let a jsem 10 mesicu pyšnou mamkou. Syn je skvelej, rodicovstvi je skvely, ale posledni dobou nevim co se to se mnou deje. Pripadam si na vsechno sama. Obletuju tu dum porad dokola - uklid domu i dvora, protoze chlap je cely tyden v praci (ridic kamionu)a kdyz je v tydnu doma, je zázrak kdyby neco udelal. Neni schopen odnest si i pradlo do skrině. No a o vikendy traví na melouchu, doma je 00 času. Když už doma je, tak aby neco udelal vč. starani syna, musim ho úkolovat a už mě to taky unavuje, nic neni automatický. Jde jim hraní a kraviny, ale o pomoc nakrmit, vykoupat - občas teda jdou spolu, oblect, uspat v kocarku… musim žádat. Otce žádat, chápete? Hrůza. A i mu to řeknu, ale bez ozvy. Honí prachy, coz já chápu a je to samozrejme super, z hlediska financí nás zabezpecit umí a kdyz chceme hodne penez do roka nasetrit tak to jinak nejde, ale posledni dva mesice jsem jako bez duše. Se synem jsem tu porad sama, mam dva psy, je to muj velky konicek, kynologie a ani to uz me poradne nebavi, nebavi me jezdit nakupovat, jezdit na navstevy, za kamaradkama, nebavi me nebo nechce se mi celkove vylezt z baraku i kdyz nakonec jdu, po dlouhem premlouvani, protoze psi a kluk ven proste musí. Maleho normalne vezmu na hriste, venuji se mu ráda, ucim ho, povidame si, spolecny cas si uzivame, ale obcas behem dne ho necham hrat si v ohradce a znudene koukam na televizi :nevim:
Neustale doma uklizim, irituje me kazdy drobek a ze by malej lezl na nevytrene podlaze mi vadi, proc to nenecham být, to nevím. Blizi se zima, budu zase muset tahat domu drevo a prikladat a prikladat, takze prace navíc. Kdyz si s nim o tom promluvim, tak odpoved, ze on taky musi vydelavat a neztezuje si. Tak ja uz nevim, prejde to? Jakoze mi jen docasně hrabe?
Já vím, že některý to máte ještě těžši a vlastne neni na co si ztezovat.
Zazili jsme spolu hodne. Jsme spolu 8 let a zacinali jsme, ze penez jsme moc nemeli, ale zase to bylo lepsi - podnikali jsme prochazky, vylety, spolecne treba i kutili nejake veci, delali na zahrade atd… a ted je porad v praci, penize jsou, ale spolecny cas zadny, vylet byl zhruba 3 mesice zpet do zooparku. Byli jsme teda u more a bylo to fajn. To jsme byli vskutku jako rodina. Chlap pomahal sám, kluka si bral ráno k moři, najednou byl opravdu jako táta. Přijezd domů a zase je to jako dřív

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
488
18.9.20 11:02

A jak si to tedy představuješ? Buď ráda za takového chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
18.9.20 11:04

Vítej v realitě. Chlap se honí od čerta k ďáblu, chápu, že mu na nic dalšího nezbývá energie. Co bys po něm ještě chtěla? Buď zvolní a nebudete mít tolik peněz, nebo od něj prostě nic dalšího nečekej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6889
18.9.20 11:06

Že se musí chlapům o věci říkat, to je normálka. Oni nejedou na domněnky, jedou na jasně vyřčený. Zkus mu to vysvětlit v klidu, že je toho na Tebe moc. Zařiďte si hlídací babičku nebo chůvu a jednou do měsíce aspoň spolu někam večer jděte, ať jste spolu jen vy dva…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4804
18.9.20 11:07
@meduzka23 píše:
A jak si to tedy představuješ? Buď ráda za takového chlapa.

Jasně, hlavně že nosí prachy. :roll: Radši ozelim dovolenou u moře, než abych viděla chlapa hodinu týdně. Musí se tolik otáčet za penezma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
18.9.20 11:11

@mackA159 Takhle bych to neřekla. Ale když z velké většiny zajišťuje finančně rodinu on, tak se není čemu divit. Ani se nedivím tomu, že už nemá energii na to ostatní. Mně by to bylo také líto, ale přežila bych to. Třeba se to změní až půjde zakladatelka po mateřské do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.20 11:12

Asi máte pravdu. Nejde mít všechno.

• Citovat
  • Nahlásit
488
18.9.20 11:13

@mackA159 A jinak bych tu dovolenou v klidu taky oželila… Přeci jenom ty peníze nejsou všechno a čas šíleně utíká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4804
18.9.20 11:14
@meduzka23 píše:
@mackA159 Takhle bych to neřekla. Ale když z velké většiny zajišťuje finančně rodinu on, tak se není čemu divit. Ani se nedivím tomu, že už nemá energii na to ostatní. Mně by to bylo také líto, ale přežila bych to. Třeba se to změní až půjde zakladatelka po mateřské do práce.

Tady jde o to jestli ty peníze potřebují. To množství, když přes týden jezdí z kamionem, a víkendy ještě melouchy… :think: Pokud žijí nadpomery, a akorát honí peníze, čím víc tím líp, tak by mě to vadilo…na ukor rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
18.9.20 11:18

@mackA159 Jj mně též. Ale furt je to pro mě víc přijatelné než mít doma chlapa, kterej si valí šunky nebo chlapa, kterej místo času s rodinou tráví všechen svůj volný čas v hospodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5268
18.9.20 11:20

Tak sama musite vedet nejlip, jestli potrebujete penize za takovou cenu. My to tady nevyresime.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
18.9.20 11:20

Co si čekala? Barák, dítě a dva hafani na krku ve 24? :nevim:

Buď „zvolní“ na úklidu - protože mimču je v celku jedno jestli jsou nebo nejsou na podlaze drobky, chlapovi, který není doma to je šumák úplně… nebo si prostě zvykni. Víš co obnáší práce kamioňáka? Řídila jsi někdy alespoň osobák delší dobu? Kdyby ano, pochopila bys, že chlap fakt nemá náladu ti pomáhat s krmením/přebalováním. Buď ráda, že se malému věnuje a hraje. Evidentě ho má rád.

Píšeš, že si sedneš a znuděně koukaš na TV? Asi to tak horký s tím obletováním baráku nebude ;)

Kdyby ti nenosil peníze, nebyla by dovolená, nebyl by dům a pravděpodobně by nebyly ani pejsci jako koníček. Buď ráda za to, co máš, těš se na chlapa, který se ti vrací z cest a nebuď na něj otrávená :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.20 11:21

Na žití a užívání ne. Ale chceme se přestěhovat co nejdrive do sveho, koupit domek a to jaksi v dnesni dobe hypoték je i drina. Potrebujeme casem vymenit auta atd. ja ho v tomhle zase chapu. Jenze kdyz vidim syna jak je splasenej radosti, kdyz ma tatu doma tak je mi to i lito. A jsem z toho vseho opravdu vycerpana, ne fyzicky, ale psychicky, ale to asi prejde.

• Citovat
  • Nahlásit
622
18.9.20 11:21

Neboj, zlepší se to. Ale Ty musíš zapracovat na tom, aby se Ti vrátila energie. Třeba svěřit dítko kamarádce a jít provětrat hlavu do lesa. Nebo nachystat nějaký tajný výlet s překvapením pro manžela. Nemusí to být drahá večeře v hotelu, ale jde o to, abyste si spolu vyšli jako pár.

Působíš jako fajn žena do nepohody, tak se nenech strhnout do černých myšlenek… Držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.20 11:25
@Kitokato píše:
A tak psy mám uz delsi dobu a financne jsou jen má starost. A co se tyce toho rizeni, parkrat jsem s nim jela jeho trasy a ono to neni zas tak horký. Ono asi v jak ktere firme, ale to je jedno jen jsem reagovala.
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama