Co se bude dít na sociálce?

18.2.20 20:06

Co se bude dít na socialce?

Dobrý večer, mám na vás prosím jeden dotaz. Od mamky a taťky se to nedozvím, říkají, že neví, že uvidíme, ale nevím jestli fakt neví nebo mi to spíše nechtějí říct. Dneska si myslím, že spíše nechtějí mě nervovat. Ještě dneska mi říkali, že si s náma ta paní popovídá a pak uvidíme. Že se nemám čeho bát, ať jí řeknu co chci a že tam budou mí rodiče taky. Tak jsem to neřešila i když úplně happy z toho nejsem. Jenže dneska si jdu ven jako vždycky, ale vyběhla mi z bytu naše kočka. Zjistila jsem to až dole, slyšela jsem jí mňoukat v nějakém patře. Když jsem jí našla tak jsem jí šla dát domu. Tajně, aby to naši nevěděli, protože vždycky, když mi proklouzne tak remcají, že jí zakousne nějakej pes a pak budem s bráchama brečet. Když jsem ale otevřela úplně po tichu dveře, slyším jak mamka brečí a táta jí utěšuje a oba nadávali na mého pravého tátu, kterého neznám. Taťka byl moooc sprostej a to není jen tak, on normálně takhle nemluví. Říkali něco jako chudák Maruška, jakože já, zrovna v tajtom věku atd. Tak nevím co si o tom myslet a docela se bojím, jako by nestačilo, že už tak tam nechci. A ten pravej táta mě ani vůbec nezajímá a jdeme tam kvůli němu, pač přijel z ciziny a že by mě chtěl vídat. Já myslela, že tý paní řeknu, že nechci co mi je do nějakého cizího chlapa a bude pohodička, ale teď se bojím, že to tak easy nebude. Nevíte někdo co nás tam čeká a jestli ho budu muset vidět toho pravého tátu? Nikde jsem odpověď nenašla. Díky moc Mája.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1676
18.2.20 20:09

A kolik ti je let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 20:12

14 bude 15 za chvíli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1676
18.2.20 20:16

@MajinkaKubicka tak myslím si že v tomto věku už máš právo říct svůj názor zda se s biologickým otcem chceš stýkat nebo ne. A maminka by si s tebou nemohla sednout a promluvit? Abys nebyla tak vyplašená?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3128
18.2.20 20:16

Neboj se, řekni, jak to cítíš. Pokud nechceš se se svým pravým otcem stýkat, tak to řekni, ale řekni i důvod proč.
Nenapsala jsi dost podstatné věci, aby Ti zde ostatní mohli poradit. Například, kolik Ti je, jak dlouho jsi vlastního otce neviděla, jestli se vůbec někdy zajímal, atd… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15712
18.2.20 20:19
@MajinkaKubicka píše:
14 bude 15 za chvíli

tak to je pro tebe velká výhoda ;) si tam s nima popovídáš a pak jim jen řekni svůj názor. V tomto věku už budou brát ohled na to, co chceš ty ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 20:19

Já si myslím že budou respektovat tvůj názor, aspoň v jediném případě co kolem sebe znám (děti 10 a 12) odmítli styk s biootcem a vídat ho skutečně nemuseli, soud to respektoval. Držím ti moc palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 20:36

Uff, tak to jsem ráda. Já se bála, že s ním budu muset trávit čas a to nechci, mě stačí jeden táta :lol:. Toho pravého neznám a nemám ho ráda, protože nedovolil aby byl v papírech můj táta napsanej a nemůžu se kvůli němu jmenovat stejně jako bráchové a rodiče, což je trapný. Mamka mi říkala, že když jsem byla miminko úplně malé, tak on odjel do Ameriky. Nikdy mi ani nenapsal, jen posílal k vánocům dárek a alimenty. Ten dárek vždycky hrůza, vůbec nemá vkus. Teď mi dal mikinu loni triko a pak už nevím dříve, ale nešla bych s tím ani s košem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama