Co se mi to děje s e-cigaretou?

3684
2.7.13 20:59

Co se mi to děje s e-cigaretou?

Mám menší dotaz.
Elektronickou cigaretu kouřím již dlouho dobu, ale tohle se mi stalo prvně.
Plním echomizér jednou denně, nemám to vždy úplně dokouřené, vždy tam zbyde tak 0,4 možná 0,3 náplně, naplním echomizér a barva je hezky světlá ale do večera je zbarví do hněda, nechutná jinak, jen mění barvu. Ještě se mi to nestalo, nevíte čím to může být? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3831
2.7.13 21:12

Nevím, čím to je, ale děje se mi to taky a manželovi též. Jak říkáš, chuť je stejná, jen když je náplně na dně, změní se do hněda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
2.7.13 21:14

@dandysek
Přesně, dnes se mi to stalo prvně, vždy to na dně zhnědne, ale ráno jsem plnila, ted tam mám 0,8 a je to celé hnědé :nevim: Přemýšlela jsem, že to může být tím spalováním, ale to by se možná změnila i chut :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3831
2.7.13 21:16

@T.Hololinka manžel říká, že se v té náplni cosi přepaluje a proto to mění barvu. Já tomu nerozumím, dokud mi to finguje a nemění to chu´t, tak to neřeším :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
2.7.13 21:19

@dandysek
Asi to tak bude.
Jasně. Bála jsem se abych neměla třeba vadný echomizér, mám ho teprve 10 dní, koupila jsem si totiž úplně jiný, než normálně používám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
2.7.13 21:19

@T.Hololinka taky se mi to dělá, muž tvrdí že se mi to přepaluje, což je kravina, by se měnila chuť :roll: jemu se to nestává, a to teď kouřím to co kouřil on, dojíždím jeho zásoby :lol: podle mě to je stylem kouření, asi každý taháme jinak :think: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3684
2.7.13 21:20

@Jasněnkaa
Já tahám jak blázen :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
2.7.13 21:21

Mě to mění chut jen když už tam skoro není nápln, tak 0,3, to už je pak humus a musím plnit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
2.7.13 21:33
@T.Hololinka píše:
@Jasněnkaa
Já tahám jak blázen :mrgreen: :mrgreen:

von taky :mrgreen: tak to je divný :think: co čudíš? já nejdřív Davidof, a teď Camel, hnědne mi to pořád :roll: a teď když přemýšlím, tak plním tak jednou za dva dny(prokládám to klasikou) a on plnil víckrát denně, kouřil víc :think: tak možná že málo kouříme, tak se mění ta barva :think: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3684
2.7.13 21:35

@Jasněnkaa
Já kouřím jenom e-cígo, s normálníma jsem se už rozloučila :( občas mi chybí, ale zvldám to i při vínku :mrgreen:
Já to nejvíc kouřím ráno při kávě, to to mám u pusy v kuse a pak večer, přes den tomu moc nedám, nemám na to čas :mrgreen:
Kouřím Tabaco deluxe(dunhill)premium od ejuice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
2.7.13 21:43

@T.Hololinka A jak dlouho máš ten echomizér? Může to být i tím že už máš spálené knoty, ono to pak začne měnit barvu a až po nějaké době i chuť. Já měním echomizér tak cca jednou za měsíc až dva. Záleží i na kusu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
2.7.13 21:45

@purcel
Teprve pár dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
2.7.13 22:12

Ahojky, holky ja nekouřila pres dva roky a tento mesic se nejak opet rozkuruju, chtela bych vedet jakou ecigaretu si mam koupit? s jakou mate dobre zkusenosti? dekuji za radu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
2.7.13 22:13
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
2.7.13 22:15

@lucikga já mám nějakou ego, vypadá jako má @T.Hololinka ale černá :lol:

• Citovat