Co se mnou může být? Žaludek?

Anonymní
2.12.20 18:42

Co se mnou muže byt? Žaludek?

Ahojte,
mám poslední dobou špatné myšlenky… ubiram na váze, problémy se zazivanim jako takové nemám, občas je mi nevolno a cítím tlak na pravé straně žaludku pod zebry, a hodně mi v břiše kruci… je pravda, ze jsem si tento rok prošla hodně stresem, kdy jsem i skončila na AD a bez práce, ale i tak mi přijde ta váha divná… byla jsem na nutricnim, kde mi braly krev a jdu na sono žaludku, myslíte, pokud by to bylo něco vážného, ze by to zjistili z krve? Či sona?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6412
2.12.20 18:43

Psychika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 19:17

Já jsem si stresem uhnala mykózu jícnu, záchvaty bolestí, ze jsem končila na interně na kapačkách. Myslela jsem si, ze to jsou vředy, žaludek, ale na gastru zjistili, že je to ta mykóza, byla jsem zrentgenovaná prakticky od plic po močák, ale teprve až po té, co mi strčili kameru do žaludku, tak se na to přišlo…2 týdny braní antimykotik a bylo po problému.

• Citovat
  • Nahlásit
658
2.12.20 19:33

Celiakie (?) :nevim:

Nebo eventuálně nějaká porucha jater (vzhledem k té bolesti na pravé straně)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 19:38

Ahoj, vpravo nahoře je žlučník. Mohou to být kameny nebo písek nebo zánět. Trpím tím dlouhodobě, spouští to hodně stress a mastná strava. Pomáhá ledové pití a chladit ručníkem přes břicho.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 20:05

@holkazprahy1 celiakii vyloučili, ačkoliv gastro mi nedělali..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 20:08
@Anonymní píše:
Ahoj, vpravo nahoře je žlučník. Mohou to být kameny nebo písek nebo zánět. Trpím tím dlouhodobě, spouští to hodně stress a mastná strava. Pomáhá ledové pití a chladit ručníkem přes břicho.

Ono to není nějaká velká bolest, spíše takový tlak/ tlaceni.. moc nerozeznam jestli je to po jídle nebo před, je to asi pořad bych tak řekla, ale někdy to úplně vymizí a pak zase přijde :-) a je to jakoby vpravo dole více k prostředku, pod pravým zebrem, více směrem k pupíku dolů :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat