Co si myslíte o mém příteli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nina04092013
Nováček 2 příspěvky 28.01.19 13:32
Co se myslíte o mém příteli?

Mám dotaz, jsem s přítelem necelé dva roky. Jemu je téměř 46 let, mě je 34 let. Mám dcerku šestiletou za svobodna. Když jsem přítele poznala, myslela jsem, že proto, že již jde do let, neměl vlastní rodinu, byl stále svobodný, rozešel se čerstvě po 17 letech s přítelkyní,) bude si mě vážit a předcházet si mě trošku..Myslela jsem, že ocení, že jsem o 12 let mladší a že mi hádají ještě mnohem méně. Byl ze mě nadšený ze začátku, sliboval, že kdybych si ho vybrala, měla bych prý od něj první, poslední…Nebyla jsem si zprvu jistá, zda mě bude fyzicky přitahovat, kamarádky se na něj na fotce moc netvářily…Říkaly, že vypadá spíš jako můj taťka, já na ně ale nedala. Po předchozím spálení se s o osm let mladším partnerem jsem toužila po někom, kdo už má odžito a trošku ví, o čem je život. Navíc mi byl jinak sympatický a něco mě na něm zajímalo. Po nějakém čase jsem ho seznámila s dcerkou a ta si ho velmi oblíbila. (S dětmi to umí). Říkal, že by též chtěl mít rodinu. Vyrazili jsem sami dva jednou na diskotéku a tam jsme se poprvé políbili. Já zjistila, že mě přitahuje a že mi voní…Toto zjištění bylo pro mě sice překvapující, ale byla jsem ráda. Začali jsme se intenzivně vídat, společně jsme trávili víkendy společně, jezdili na výlety atd. Bylo mi hezky, poznávali jsme se, ale občas mě překvapilo jeho nadávání na ženy v autě na silnicích: „Ona si myslí, že když jí má, tak může předjíždět“ atp… :zed: Také dost pomlouval bývalou přítelkyni. Že mu vzala doma spoustu věcí, že je to berňák a pí…, kráva atd. Rozešel se s ní proto, že ho prý podváděla s jiným. Pustil mi jako důkaz nahrávku, jak tam souloží přítelkyně s jiným mužem, prý si zmáčkla omylem v kabelce přijatý hovor a on to tak odposlechl a nahrál si to v rámci hovoru… :potlesk: :potlesk: :nevim: NÁHODIČKA, CO?? Všechny tyto zážitky a jeho průpovídky ve mě zanechaly jakési pochybnosti o něm…Co Vy si o něm myslíte? Předem děkuji za reakce… ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kaileee
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 28.01.19 13:36

a co je na tobě špatného, že se musíš tahat s takovým typem a ještě starším… nemáš na lepšího?

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 28.01.19 13:38

Za mě není vhodný kandidát na trvaly partnerský vztah. Rozchod po 17ti letech ho zasáhl natolik ze ho stále nemá vyřešeny - viz nadávky na ex a pouštění záznamu nevěry - jednak ze vůbec má záznam, za další je ho stále má a za další pouštět ho sobě natož tobě mi přijde krajně nevhodne - o tom jak se vyjadřuje o jiných ženách ani nepíšu …

Poohledla bych se jinde.

janat
Extra třída :D 10844 příspěvků 28.01.19 13:39

Myslím si, že házení špíny na bývalou partnerku (po 17letech vztahu) a nahrávání si jí jsou pro mě (i každé zvlášť) věci, které ho jako potenciálního partnera vylučují, i kdyby byl jinak super a sliboval hory a doly…

Maiandra
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 28.01.19 13:40

No. V první řadě si myslím, že obecně pokud někdo moc řeší ex s novou partnerkou a ještě takhle vulgárně, je tam vždycky někde problém. I kdyby jen v tom, že si ten minulý vztah v sobě nevyřešil a neuzavřel.
Kromě toho mi připadá značně nevěrohodná historka o původu nahrávky, ale PŘEDEVŠÍM panebože nechápu, proč by to měl pouštět svojí nové přítelkyni!!! Co ty s tím máš asi tak dělat, dělat jim soudce a tohle vzít za důkazní materiál? Co jako čekal za reakci?? 8o
Ty sem dáváš stručný popis, chceš názor náš a kamarádek, ale snad máš někde ve svý hlavě i vlastní rozum, takže si spíš zformuluj, co si myslíš a jaký pocit z toho máš ty, ostatně ty ho znáš. Čistě z popisu by mě o takovém člověku pro incidentu na dálnici napadlo, že má nějaký mindrák a problém se ženskýma, u nadávání na ex by se to zpřesnilo na VELKÝ problém s ex. Otázka je, jestli je připraven a schopen mít další vztah s tebou, když to teď takto tahá i do vašeho vztahu. Také nevím, zda se tohle odehrálo na začátku vztahu, nebo se to děje pořád - napadá mě, že jste tak v tom období, kdy jde zamilovanost pryč a růžový brejle z nosu, tak že možná nahlížíš na některé věci nově. Pokud to bylo na začátku a je to dávno pryč, myslím, že není třeba se k tomu vracet, pokud jsi schopná to překousnout. Pokud se to děje stále, už je to myslím dost k zamyšlení.

Příspěvek upraven 28.01.19 v 13:43

Helca83
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 28.01.19 13:41

Proc to resis po tak dlouhe dobe?

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1497 příspěvků 28.01.19 13:41

Rozhodně by se mi nelíbilo jeho vyjadřování vůči ženám.Ještě bych pochopila tu zlost co cítí k ex, je jasné že ho to stále štve když má potřebu pouštět ti takové nahrávky a neustale s k tomu vracet.Ale ty vulgarismy na řidičky, vlastně cizí ženy, ukazují něco o jeho pocitu nadřazenosti a jaksi neúctě..každý si semtam odcekne, no jo ženská za volantem …ale jeho slovník je celkem za hranou…mému muži jeho ex podstrčila cizí děcko ale nikdy o ní neřekl že je pí a ku a neměl potřebu se v tom babrat a o nedejbože mi něco pouštět nebo jinak dokazovat :nevim:

Diaceny
Stálice 88 příspěvků 28.01.19 13:42

Kdyz chlap ve 46 letech nema rodinu nebo neni aspon rozvedeny, nekde bude zakopanej pes. Kde, to mozna poznas casem. Taky nemusi, ale ta pravdepodobnost je mala. Moje vlastni zkusenost. Jak zije, bydli, jake ma vztahy s nejblizsimi? Jak se chova v hadce, v opilosti? Jak pristupuje k financim, dava i na tebe a respektuje tve nazory? Vseho je potreba si vsimat a toho cloveka dobre poznat, hlavne kdyz ti neco nehraje a premyslis o zalozeni rodiny.

milktea
Kecalka 210 příspěvků 5 inzerátů 28.01.19 13:44

dej na intuici a nedoufej, že on se změní k lepšímu, naopak se ještě asi projeví… chlap, co v jeho věku nebyl schopný založit rodinu nebo alespoň se oženit, zavání průšvihem.. z takových mi vždycky stojí všechny chlupy na těle…

chápu, že oceňuješ, že je hodný na tebe i na dcerku, ale jsi ještě mladá a jiných hodných chlapů je dost.

krispyna
Kecalka 464 příspěvků 28.01.19 13:47

Nějaký šestý smysl většinou funguje. Mám za to, že expartneři by se před současnými neměli ani moc drbat a ani moc chválit. Nepíšeš jak řešíte případné hádky mezi vámi, jestli žárlí, umí se omluvit. Trochu mi to ve vztahu k ženám smrdí šovinismem.

bjetuschka
Závislačka 4778 příspěvků 28.01.19 13:49
@Diaceny píše:
Kdyz chlap ve 46 letech nema rodinu nebo neni aspon rozvedeny, nekde bude zakopanej pes. Kde, to mozna poznas casem. Taky nemusi, ale ta pravdepodobnost je mala. Moje vlastni zkusenost. Jak zije, bydli, jake ma vztahy s nejblizsimi? Jak se chova v hadce, v opilosti? Jak pristupuje k financim, dava i na tebe a respektuje tve nazory? Vseho je potreba si vsimat a toho cloveka dobre poznat, hlavne kdyz ti neco nehraje a premyslis o zalozeni rodiny.

Přesně tak!!!

Premek_Orac
Závislačka 4678 příspěvků 28.01.19 14:06

@nina04092013 Na základě tvého subjektivního popisu nelze hodnotit člověka, ale mě by vadilo minimálně to, jak se vyjadřuje o předchozí partnerce. Jednou expartnerka můžeš být ty…

citeria
Kecalka 137 příspěvků 28.01.19 14:11

Mě se nelíbí, když se chlap takto vyjadřuje o jiných ženách. Vždycky jsem si vybírala gentlemany, byla to pro mě jedna z hlavních priorit pro výběr partnera a bohužel si myslím, že to dost holek zanedbává a pak se diví. To, že ti voní a hezky se chová k dětem je pro dlouhodobý vztah trochu málo.

nina04092013
Nováček 2 příspěvky 28.01.19 14:13

Řeším to teď,protože náš vztah má trhliny,několikrát jsme se už rozešli…poprvé,když nazval mou kamarádku šlapkou,protože dle jeho názoru měla příliš mnoho mužů.Rozesli jsme se ,ale já hloupá nakonec svolila k návratu a odpustila jsem mu.To jsem ale asi neměla dělat, jelikoz za půl roku nazval šlapkou i mě.Sice v afektu uprostřed hádky,v náladě,kdyz měl upozornění,ale jak se říká,ve víně je pravda…Vždy se pak omlouvá,ale při další hádce mi to opět vmete do tváře.. Že prý jsem měla na jeho vkus příliš mužů.keho předchozí přítelkyně prY byly vždy ještě panny a on je vše učil …Proč stále vaham a zustavam s ním vůbec?Asi že jsou i světlé chvilky,je šikovný ,manuálně zručný,je spolehlivý,pomohl mi vymalovat byt,Zdravíme spolu volný čas,má podobné zájmy,Dcerka ho zbožňuje…

Micaella22
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 28.01.19 14:18

Ze nadava na zensky na silnici chapu, ten zbytek uz ne… je to divnak.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >