Reklama

Co se pozná z odběru krve?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 16:53
Co se pozná z odběru krve?

Ahoj, před měsícem jsem byla na prevenci a kromě lehce vyšší hodnoty u ledvin (ale prý zcela běžné číslo) jsem zcela zdravá, nicméně jsem si našla dvě hodně tmave pihy které se za poslední rok zvětšily, jedna je nepravidelná. Obě jsou docela malé ale zvětšují se, vystouple nejsou. Mám šílený strach, jdu k lékaři až za měsíc a potřebovala bych uklidnit, ze by případně nějaký problém byl znát z krve :-( Je mi 30, ale táta rakovinu kuze měl (jen mu to ale rezali, nemusel naštěstí na chemo ani nic jiného) a tak se logicky dost bojím. Na slunce nechodím když nejsem namazana padesatkou. Ale jsem světly typ, pih mám stovky ale jen ty hnědé od sluníčka.

Reklama

Reakce:

inkakřivák
Extra třída :D 13169 příspěvků 07.08.18 16:58

Rakovina kůže není dědičná, ale z odběru pochybuji, pokud to nebylo na onkomarkery. Co se objednat na kožní, nebylo y to jednodušší?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 17:00

Jo však píšu ze za měsíc jdu, dříve to bohužel neslo. Já se jen bojím.

inkakřivák
Extra třída :D 13169 příspěvků 07.08.18 17:03

To je zbytečné, rakovina kůže se opravdu nevyrazí takto rychle. tedy zbytečné se bát, jít na kontrolu je dobré.

ivašot.
Kelišová 6249 příspěvků 07.08.18 17:06
@inkakřivák píše:
To je zbytečné, rakovina kůže se opravdu nevyrazí takto rychle. tedy zbytečné se bát, jít na kontrolu je dobré.

No nevím… Teta chodila pravidelně na kontrolu pih. Jednu, která se jí nelíbila si nechala na Bulovce zkontrolovat digitálním dermatoskopem cca v dubnu. V srpnu na kožním od pohledu pouhým okem nařídila doktorka odstranění. Dle hystologie potvrzen melanom.

inkakřivák
Extra třída :D 13169 příspěvků 07.08.18 17:13

No nevím, zrovna jsem byla před měsícem a přesně tohle - že rakovina kůže není záležitost měsíce dvou, mi dermatoložka říkala. ne že bych si namlouvala něco takového, ale při kontrole přišla prostě řeč. A pihy - znamínka, se mění, nezůstávají stále stejné. Alespon u mne ano.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 18:22

zkouška anonymu - pardon

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama