Co se s to s těmi muži děje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 17:06
Co se s to s těmi muži děje

Sedím v kanclu s mladšími kolegyněmi - všechny tak cca kolem 30 - 35 let, SŠ i VŠ. Vpodstatě všechny řeší/ plánují těhotenství, rodinu. ˇVšechny plánují v dlouhodobých vztazích „s přítelem“. Holky by se i rády vdávaly, aby i s případným dítětem utvořily rodinu, ale prostě v jejich vztazích to není „na pořadu dne“. Znám jejich partnery, i když více z vyprávění, jsou to muži (?) po 30, kteří - a teď to trochu zjednoduším - hrají počítačové hry, jezdí na koloběžkách, puberťácky chatují s ostatníma holkama na sociálních sítích a od partnerek k tomu očekávají téměř bezmeznou toleranci, doma přitom očekávájí sexuální profesionálky, které se nezaleknou opravdu ničeho. Ano, všichni pracují. Jak to tak pozoruju, holky neustále slevují a posunují meze své tolerance (a možná i sebeúcty), přistupují na nové praktiky, aby nezůstaly samy, aby měly s kým alespoň mít dítě, protože, jak se shodují, někoho, pro zralý vztah „kvalitnějšího“, těžko pohledat. Jistě, ani ony nejsou dokonalé, ale z mého pohledu prostě pohodové, spolehlivé holky. Kdyby tito muži měli náročná povolání, extrémní koníčky atd,. snad bych ještě něco chápala… Ale oni chtějí prostě jen „lebedit“, žít bezstarostný život bez závazků…Možná ani oni nejsou se svými partnerkami spokojeni, nevím…Jen si říkám, kdybych byla mladá holka, jestli bych dnes našla muže, kterého bych si mohla pro něco vážit (bože, to zní dnes skoro až směšně)… na kterého bych se opravdu mohla spolehnout. Samozřejmě vím, že spousta takových mladých mužů existuje, ale zdá se mi, že jsou jako vzácné luční kvítí… Je to výchovou, společností, neúplnými rodinami???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Šáruší
Závislačka 2857 příspěvků 30.05.19 17:09

Jo, posouváme hranice toho, co je tolerovatelné. Máš pravdu, je to přesně tak, jak píšeš.

truelly
Závislačka 3254 příspěvků 30.05.19 17:14

Je to drsné, ale trošku jsme si do vlastního hnízda „nas.raly“ samy. Kdyby nebylo tolik žen ochotných dát dítě i bez svatby, nebrali by to muži jako standard. A pak se strašně diví,.když se partnerka chce vdávat, když spousta kámošů má dítě nebo děti jen tak a nestalo je to ten oficiální závazek… :zed:
Taky jsem utla vztah, který nikam nevedl a stejně tak bych utla i manžela, pokud by byl proti svatbě a dětem až po ní. :think:

Janli
Echt Kelišová 8860 příspěvků 30.05.19 17:14

Dnešní doba nabízí tolik možností jak si užívat a realizovat se, že se chlapům do závazků nechce. Je bohužel biologický hodiny netlačí. Těch superchlápků pro život je opravdu pomálu.

opozice
Extra třída :D 14632 příspěvků 30.05.19 17:15
@Anonymní píše:
Sedím v kanclu s mladšími kolegyněmi - všechny tak cca kolem 30 - 35 let, SŠ i VŠ. Vpodstatě všechny řeší/ plánují těhotenství, rodinu. ˇVšechny plánují v dlouhodobých vztazích „s přítelem“. Holky by se i rády vdávaly, aby i s případným dítětem utvořily rodinu, ale prostě v jejich vztazích to není „na pořadu dne“. Znám jejich partnery, i když více z vyprávění, jsou to muži (?) po 30, kteří - a teď to trochu zjednoduším - hrají počítačové hry, jezdí na koloběžkách, puberťácky chatují s ostatníma holkama na sociálních sítích a od partnerek k tomu očekávají téměř bezmeznou toleranci, doma přitom očekávájí sexuální profesionálky, které se nezaleknou opravdu ničeho. Ano, všichni pracují. Jak to tak pozoruju, holky neustále slevují a posunují meze své tolerance (a možná i sebeúcty), přistupují na nové praktiky, aby nezůstaly samy, aby měly s kým alespoň mít dítě, protože, jak se shodují, někoho, pro zralý vztah „kvalitnějšího“, těžko pohledat. Jistě, ani ony nejsou dokonalé, ale z mého pohledu prostě pohodové, spolehlivé holky. Kdyby tito muži měli náročná povolání, extrémní koníčky atd,. snad bych ještě něco chápala… Ale oni chtějí prostě jen „lebedit“, žít bezstarostný život bez závazků…Možná ani oni nejsou se svými partnerkami spokojeni, nevím…Jen si říkám, kdybych byla mladá holka, jestli bych dnes našla muže, kterého bych si mohla pro něco vážit (bože, to zní dnes skoro až směšně)… na kterého bych se opravdu mohla spolehnout. Samozřejmě vím, že spousta takových mladých mužů existuje, ale zdá se mi, že jsou jako vzácné luční kvítí… Je to výchovou, společností, neúplnými rodinami???

jasný je to tak. Když jdu na lidově řečeno tancovačku, holky tancují spolu, kluci s mobilem v ruce, nebo sedí u piva a kecají. Věčná pravda, svět se v (-!-) obrací. Časy se mění. :mrgreen: :mavam:

Kfětoslava
Závislačka 2723 příspěvků 30.05.19 17:17
@Janli píše:
Dnešní doba nabízí tolik možností jak si užívat a realizovat se, že se chlapům do závazků nechce. Je bohužel biologický hodiny netlačí. Těch superchlápků pro život je opravdu pomálu.

Ale závazek je přece už i ten vztah, společné bydlení. Máme nějakou zodpovědnost vůči člověku, co do nás měsíce, roky citově investuje. Ono nevadí jezdit na koloběžce, mastit PC hry a být tak trochu „prdlý“, ale vždy by tam měla být zodpovědnost přiměřená věku.

Russet
Neúnavná pisatelka 16541 příspěvků 30.05.19 17:19
@Anonymní píše:

Asi jinej gang. Já nemám ani jednu takovou kolegyni.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30552 příspěvků 30.05.19 17:19

Generace mileniálů - zejména mužů. Pouze zábava, závazky nevoní. Normální současné nepromiskutní ženské jsou v dobrém slova smyslu ještě kvočny, chtějí hnízdo a děti. Ale s kým, aby byl slušný chlap, o které se může ženská opřít? A pak podezírám jejich matky z výchovy mamánků narozených po revoluci, ty ženské jsou ještě stará údernická obskakovací garda. A zrušená vojna chybí, dost.

Lalelale
Závislačka 4752 příspěvků 30.05.19 17:21

Upřímně, co si holky najdou, to mají. Jsem mladá a neměla jsem problém zodpovědného a hodného partnera najít. Že si nějaká žena nabrnkne typka, co nevstane od pc, to je zkrátka její nízký standard :nevim: jinak co jsme si učili i na VŠ: každá generace má pocit, že ta generace po ní je neukázněná a že bylo líp. Dají se najít články třeba z 60 let starých novin, kde se o tom píše :D takže dnešní důchodci jsou taky pěkni rebelové

nakreslenypanacek
Stálice 63 příspěvků 30.05.19 17:24

Svého partnera si hodně vážím, ale lelkuje taky rád a vůůůbec mi to nevadí. Naopak se mi příčí kult neustálé pracovitosti.

Lalelale
Závislačka 4752 příspěvků 30.05.19 17:24
@Burj Chalifa píše:
Generace mileniálů - zejména mužů. Pouze zábava, závazky nevoní. Normální současné nepromiskutní ženské jsou v dobrém slova smyslu ještě kvočny, chtějí hnízdo a děti. Ale s kým, aby byl slušný chlap, o které se může ženská opřít? A pak podezírám jejich matky z výchovy mamánků narozených po revoluci, ty ženské jsou ještě stará údernická obskakovací garda. A zrušená vojna chybí, dost.

Asi žiju v sociální bublině, mé okolí tyto potíže nemá. Jak se říká, když člověk nemá o čem psát, vždycky jsou tu milenialove 8) zajímavé, že generace, co tu vojnu měla, zdaleka není takové terno. Stačí se podívat, co tu o svých chlapech píšou mnohé holky, které jsou přesně z té generace.

Kfětoslava
Závislačka 2723 příspěvků 30.05.19 17:25
@Lalelale píše:
Upřímně, co si holky najdou, to mají. Jsem mladá a neměla jsem problém zodpovědného a hodného partnera najít. Že si nějaká žena nabrnkne typka, co nevstane od pc, to je zkrátka její nízký standard :nevim: jinak co jsme si učili i na VŠ: každá generace má pocit, že ta generace po ní je neukázněná a že bylo líp. Dají se najít články třeba z 60 let starých novin, kde se o tom píše :D takže dnešní důchodci jsou taky pěkni rebelové

Pod to se odepíšu, souhlasím a taky nemám ráda paušalizování typu- ach ti dnešní muži, ach ta dnešní mládež, ach ti dnešní haranti… Ještě že my jsme dokonalí z dokonalých generací :dance:

Tichošlápek
Extra třída :D 14757 příspěvků 30.05.19 17:26

@Lalelale copak šedesát let, o tom už psal Platón, jak jsou ti mladí hrozní :lol:

Já to tak černě nevidím :) taky si rada zaparim na PC, chatuju a flakam se. Manžel to samé :) přesto máme dve děti, dům a slušný život. Skloubit se to dá

Lalelale
Závislačka 4752 příspěvků 30.05.19 17:29

@Kfětoslava @Tichošlápek holky dík, je hezké vidět, že aspoň pár lidí nemá pocit, že nová generace je ta nejzkaženější na světě :mrgreen: to pausalizovani mě vždycky zvedne ze židle. Být mladý snad za chvíli bude sprosté slovo

opozice
Extra třída :D 14632 příspěvků 30.05.19 17:29
@Tichošlápek píše:
@Lalelale copak šedesát let, o tom už psal Platón, jak jsou ti mladí hrozní :lol:Já to tak černě nevidím :) taky si rada zaparim na PC, chatuju a flakam se. Manžel to samé :) přesto máme dve děti, dům a slušný život. Skloubit se to dá

jenže řeč byla o mladých a ti starší už jedou ve svých vyjetých zodpovědných kolejích.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama