Zpoždění menstruace a alergie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
elis04
Nováček 1 příspěvek 14.01.19 08:10
Co se se mnou děje? Zpoždění a alergie?

Dobrý den, potřebuji poradit. S přítelem jsme měli den po skončení poslední menstruace chráněni sex - použili jsme kondom (Durex Extra save), antikoncepci neužívám. Teď mám už 5 dní zpoždění. Netuším proč, týden před očekávaným termínem menstruace jsem měla svoje obvyklé příznaky (chuť na jidlo, střídání nálad, nechuť k sexu,…), ale menstruace se nedostavila. Mám pouze bílý výtok. Těhotenský test jsem provedla včera odpoledne a dnes ráno a oba dva vyšly negativní. Dnes jsem se ráno vzbudila úplně oteklá s červenými fleky na obličeji. Je pravda, že poslední týden mě trápilo večer svědění po celém těle, ale přikládala jsem to nějaké alergické reakci (většinou se objevilo půl hodiny po jídle). Vím, že může menstruaci posunout i stres, ve kterém jsem upřímně celý týden byla (na začátku kvůli škole a pak kvůli zpoždění), ale ty testy mě uklidnily. Myslím si, že těhotenství můžu vyloučit. Je možné, že se mentruace posunula z důvodu svědění? Stalo se vám někdy někdy něco podobného?

Reakce:
admin
Extra třída :D 11610 příspěvků 15.01.19 14:28

Dobrý den,

řekla bych, že Váš dotaz je tak specifický, že byste se možná mohla zkusit zeptat v naší gynekologické poradně

snad Vám pan doktor poradí :-)

přeji krásný den

Diana :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >