Co se sebou? Syndrom vyhoření?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 23:44

Co se sebou? Syndrom vyhoření?

Ahoj, chtěla jsem se s vámi poradit, už pár dní si uvědomuju, nebo si to myslím, že mám syndrom vyhoření. Už tak měsíc nebo dva jsem v takové nějaké neustálé depresi, nic mě nebaví, do ničeho se nedokážu poradne obout, skoro s nikým nemluvím a když už, tak jsem protivná a nepříjemná, už ani moc nejím, nemám vůbec chuť k jídlu. Navíc o tom nedokážu ani moc mluvit, spíš ani nechci, taková moje bublina.
Nějak si s tím nevím rady a moc nevím, co se sebou, protože mě to za chvíli dožene a odrazí se to i na skole a to nechci, ale nedokážu se hnout.
Máte někdo zkušenosti? Rady? Co mám se sebou dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
SAJ
13380
2.1.22 23:55

Já si tím prošla na jaře, naštěstí jsem to chytla ještě včas. Nejvíc mi pomohlo soustředit se na něco jiného, já konkrétně začala cvičit s trenérem, plus další aktivity. Ráda napíšu víc, ale je už pozdě, tak spíš zítra. Ideální by bylo, kdyby ses ptala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
3.1.22 13:39

Ahoj, ja mam ted na matersky taky dost zvlastni obdobi. Snadno se nastvu, klasicky denodenni aktivity me hrozne ubiji, jsem zpruzela. Nejvic mi pomaha jit se poradne vyvetrat ven, zacvicit a vypotit se, udelat si kafe a mit chvili jen pro sebe :) Uprimne se tesim, ze uz jde pritel do prace a segra co s nama bydli do skoly. Ted ty skoro dva tydny kdy jsme byli vsichni (skoro) porad spolu byly narocny :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
3.1.22 14:08

Jestli si nedokážeš pomoct sama, pak terapie a případně psychiatr, kdyby ti nebylo lépe.
Jsi na VŠ? Tam byste měli mít centrum pro studenty se specifickými potřebami, kde jsou k dispozici psychologové pro studenty. Poradí a podpoří.

Syndrom vyhoření mít nemusíš. Deprese se projevuje podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.22 14:19
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se s vámi poradit, už pár dní si uvědomuju, nebo si to myslím, že mám syndrom vyhoření. Už tak měsíc nebo dva jsem v takové nějaké neustálé depresi, nic mě nebaví, do ničeho se nedokážu poradne obout, skoro s nikým nemluvím a když už, tak jsem protivná a nepříjemná, už ani moc nejím, nemám vůbec chuť k jídlu. Navíc o tom nedokážu ani moc mluvit, spíš ani nechci, taková moje bublina.
Nějak si s tím nevím rady a moc nevím, co se sebou, protože mě to za chvíli dožene a odrazí se to i na skole a to nechci, ale nedokážu se hnout.
Máte někdo zkušenosti? Rady? Co mám se sebou dělat?

To se občas stává :kytka: Jen ale ve tvém věku? Neni to krapet brzo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat