Co se stane když nenastoupím na mateřskou včas?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26.9.21 18:03

Co se stane když nenastoupím na mateřskou včas?

Ahoj holky,
Mám asi celkem blbý dotaz, ale jsem těhotná poprvé tak snad mě to omlouvá.😶 😅
Momentálně teď jsem 33+2tt, kontrolu mám jít za 2 týdny a to jestli vůbec protože můj doktor má jít na operaci a neví se jak dlouho pak v ordinaci nebude, tudíž nejspíš nestihnu nastoupit na mateřskou mezi 6-8 týdnem na mateřskou dovolenou. Tak bych se chtěla jen zeptat jak se taková situace řeší?
Moc děkuji za odpovědi. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12068
26.9.21 18:06

Nastoupís normálně, akorát pošleš papír později
a pak ti prijdou peníze později. Doktor snad musí mít nějaký zástup ne? Případně se s ním domluv ať ti papír nachystá a vyzvedni si ho už teď.

Příspěvek upraven 26.09.21 v 18:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.9.21 18:11

@JancaS84 Aha, tak super. Moc děkuji, budu tam muset zavolat a domluvit se. Jen jsem to právě chtěla vědět ať vím jestli to řešit hned, ať s toho pak není nějaký průšvih.😶 😅 Děkuji.☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10030
26.9.21 18:18

Buď bude mít zástup nebo by tam měla být na papírování aspoň sestra…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9143
26.9.21 18:23

Žádost o peněžitou pomoc v mateřství mi připravila sestra a nechávala mi ji na vrátnici polikliniky, kde to bylo domluvené, protože v tom termínu měli dovolenou a malovalo se v ordinaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10030
26.9.21 21:42
@MartinaCV píše: Žádost o peněžitou pomoc v mateřství mi připravila sestra a nechávala mi ji na vrátnici polikliniky, kde to bylo domluvené, protože v tom termínu měli dovolenou a malovalo se v ordinaci.

Mně takhle nechává obvodní zprávy, výsledky nebo dřív i recepty na recepci běžně, sídlí taky na poliklinice a můžu tam tím pádem i odpol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.9.21 00:56

Moc děkuji holky.☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie