Co se stane, když pošlu papír na peníze o par dní dřív?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.04.18 18:02
Co se stane když pošlu papír na peníze o par dní dřív ?

Zdravím.. jsem na neschopence a chtěla jsem se zeptat.. kamarádka mi říkala, že když pošlu papír na peníze dřív, můžou mi to zamítnout a neposlali by mi peníze.. lístek posílám pokaždé na sociálku do Brna.. prý bych ho měla poslat až poslední den v měsíci.. 2× jsem ho poslala 28. A nic se právě nestalo peníze mi došly už 10. Nebo 9. Dneska už mi sestřička papír na peníze dala, ale napsala tam datum, že jsem si ho vyzvedla 27.4. Protože v pondělí mají volno.. můžu ho poslat už toho 27.? Když má byt víkend a hned po něm svátek? :roll: mám strach aby to fakt nezamítli.. :oops:

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 25.04.18 18:07

Podle me muzes poslat i toho 27. ;) vetsinou se nema posilat driv, nez je na tom listku na penize…takze v poho…

Tamca01
Nováček 8 příspěvků 25.04.18 18:09

@Kukacka123
Dobre, děkuji moc :))

LLenule111
Závislačka 2994 příspěvků 25.04.18 18:16
@Anonymní píše:
Zdravím.. jsem na neschopence a chtěla jsem se zeptat.. kamarádka mi říkala, že když pošlu papír na peníze dřív, můžou mi to zamítnout a neposlali by mi peníze.. lístek posílám pokaždé na sociálku do Brna.. prý bych ho měla poslat až poslední den v měsíci.. 2× jsem ho poslala 28. A nic se právě nestalo peníze mi došly už 10. Nebo 9. Dneska už mi sestřička papír na peníze dala, ale napsala tam datum, že jsem si ho vyzvedla 27.4. Protože v pondělí mají volno.. můžu ho poslat už toho 27.? Když má byt víkend a hned po něm svátek? :roll: mám strach aby to fakt nezamítli.. :oops:

Já poslala jednou dříve, protože posledního vyšlo na víkend a pak byl hned svátek do toho a celý měsíc mi nezaplatily. I když tam prostě byl ten svátek.

P4ja
Závislačka 3492 příspěvků 25.04.18 18:18

Já budu dávat dřív, ale s pondělním datem a v práci to účetní odešlou až ve středu.
Jinak by to ani doktoři neměli dát. Kdybych posílala, poslala bych určitě až v pondělí.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 25.04.18 20:41

@Tamca01 neni za co…mne sestra rikala, ze to nemam jen posilat driv, nez tam napise, takze v pohode, kdyz tam mas 27/4 ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Meghan a Harry mohou být v klidu! 5 horších trapasů z královských svateb

Královská svatba se kvapem blíží a nastávající manželé mají nepochybně plnou... číst dále >

Nevěsta Meghan: Před svatbou uniklo peprné video

Královna možná pozvedne obočí, ale nám „smrtelníkům“ přijde bližší. Jen... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama