Co se stane, když v těhotenství nebudu mít prohlídku zubaře

4
20.5.20 13:23

Co se stane když v tehotenctvi nebudu mít prohlídku zubaře

Ahoj, měla bych dotaz jsem těhotná a nemůžu sehnat zubaře, můj zubař nedávno odešel do důchodu. Samozřejmě vím že je dobré jít v tehotenctvi k zubaři. Ale cokdyz žádného neseženu bude to nějaký problém že nemám v prukazce razítko? Prosím pište jen ty co mají stim zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3064
20.5.20 13:25

My dojíždíme do Prahy, protože máme stejný problém. Zubaři tu nejsou.

Nestane se vůbec nic. Gynekolog se tě zeptá, ty mu vysvětlíš důvod a tím to hasne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
20.5.20 13:26

Nestane se nic. Budou ti to na gynekologii pořád přípomínat, možná budeš za nezodpovědnou, ale jinak nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14783
20.5.20 13:26

Nestane se nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14135
20.5.20 13:27

Nic se nestane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1149
20.5.20 13:28

Ja v prvnim tehotenstvi u zubare nebyla, zas kvuli panickymu strachu, asi rok predtim jsem kvuli chybe zubare prodelala tak sileny zanet zubu, ze jsem k nemu pak nechtela, nastesti brzy na to nastoupila jeho dcera a diky ni jsem se strachu zbavila, Gyndarka mi to nekontrolovala. Asi zalezi na gyndari, nekdo to vyzaduje nekdo ne. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
20.5.20 13:28

Razítko jsem neměla a nikdo to neřešil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24406
20.5.20 13:29

Dítě bude muset zůstat kde je dokud k zubaři nepůjdeš 8) co by se asi stalo, nikdo tě k tomu nutit nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18453
20.5.20 13:33

@pikola přesně tak, kontrakce nekontrakce, není razítko, tak zákaz vstupu na porodní sál. A nezájem, že jsou objednací lhůty několik měsíců, mimčo počká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55902
20.5.20 13:43

@Kyty34 nic se nestane
A prosím…těhotenství to je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15351
20.5.20 13:47

Nebyla jsem ani u zubaře, ani u obvoďáka. Držkovala jen sestra u gynekologa, což jsem nepochopila, když věděla, že mám ležet. V porodnici to nikdo neřešil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
20.5.20 13:49

Mi ani gyndař neříkal že mám jít k zubaři :D Šla jsem tam jenom proto, že jsem byla objednaná - zubař věděl že jsem těhotná ale nic neřešil. Průkazku po mě taky nikdo nechtěl.
To samé praktik. Věděl, že jsem těhotná ale průkazku nechtěl, „co bych s ní dělal?!“ :D Na moji zmíňku, že by tam měl dát razítko, se na mě díval, jako kdybych spadla z višně. Takže asi tolik k těm razítkům.
Tady spíš asi záleží na tom, který gyndař/porodnice to řeší a nebo ne. A taky možná závisí na tom, jak je ženská riziková.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1912
20.5.20 13:49

Mne zubarka vysvetlila, ze to je spis metoda, jak tehotne dostat k zubari. Zubari by meli vzit tehotnou prednostne, takze zadne dlouhe objednaci lhuty. Takze pokud by vas nechteli objednat, asi mate nejake pravo trvat na prednostnim objednani. Ale jak moc je to vymahatelne neni, jen mi to tak vysvetlila moje zubarka, proc se ty razitka „vyzadunou“, ale ja prisla v 6 tt bez prukazky a pak uz jsem nesla, mam zuby dobre. Nikdo nic neresil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3415
20.5.20 13:50
@Kyty34 píše:
Ahoj, měla bych dotaz jsem těhotná a nemůžu sehnat zubaře, můj zubař nedávno odešel do důchodu. Samozřejmě vím že je dobré jít v tehotenctvi k zubaři. Ale cokdyz žádného neseženu bude to nějaký problém že nemám v prukazce razítko? Prosím pište jen ty co mají stim zkušenosti

A víš o tom, že k zubaři bys měla chodit 2× ročně na prevenci a ne jenom v těhotenství kvůli razítku do průkazky? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2663
20.5.20 13:54

Ne, nemusíš podstupovat žádné vyšetření ani u gynekologa. Prohlidky nejsou povinné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama