Co se stane s mými řasy po aplikaci úmělých?

15
21.10.19 08:31

Co se stane s mými řasy po aplikaci úmělých?

Ahojte, možná je to blbost, ale chtěla bych si nechat udělat úmělé řasy, ale slyšela jsem že kdybych je pak už nechtěla doplňovat, tak že moje řasy úplně vypadnou a dorost by mi trval 2 měsíce, je to pravda nebo blbost? A popřípadě vaše zkušenosti s úmělými řasy? Děkuji za každou odpověď???.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20583
21.10.19 08:33

No tvoje to oslabí a ano spousta jich vypadá s těma umělýma. Ségra si teď nechala po 2 letech umělé řasy sundat a z jejich řas ji toho moc nezbylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1715
21.10.19 08:37

Ja nemam vylozene ososbni, ale kamaradka nosila umele, ale fakt docela dlouho..a kdyz je pak odstranila, jeji rasy vypadaly priserne…nevypadaly ji vsechny, bylo to horsi..sem tam trcel chlup, mely ruznou delku a tak…pak jsem ji dlouho nevidela a ted uz to ma dobry..nevim, jestli to srovnani trvalo 2 mesice..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
653
21.10.19 08:41

Umělé řasy jsem měla něco málo přes měsíc a pak je sundala. Svoje jsem měla hodně zničené, musela jsem čekat než dorostou nové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2459
21.10.19 08:44

Ja si hrozne chtela nechat udelat umele, ale pak jsem to videla na jedny holce u nas, byly pekny tak mozna tyden, max 14 dni, pak ji to zaclo vypadavat a vypadala strasne. No a kdyz si to nechala po delsi dobe sundat, tak vypadala jak opelichany kure. Tak jsem se na to vykaslala a snazim se najit jinou alternativu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
21.10.19 08:51

Ahoj, když jsem byla poprvé na řasách, tak když mi pak vypadly tak je fakt že jsem pak vypadala jak oškubané kuře :D ale je fakt že já si je sundávala sama takže jsem si u toho vytrhala i svoje ale určitě není pravda že rostou 2 měsíce, já měla svoje zpátky za cca 14 dní. Když jsem pak šla znovu ale k jiné, tak mi vypadly do 14ti dnů samy od sebe (předpokládám že hodně špatná kvalita lepidla) tak mi vypadli jen ty umělé. Takže záleží na mnoha faktorech. Každopádně, já si umělé řasy (kvalitní) nemůžu vynachválit, vypadá to dobře, teda když si dáš normální délku, a ušetří ti to soustu času. Za mě, běž do toho ale nech si někoho doporučit a určitě nechoď k Vietnamcum. ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3181
21.10.19 08:58

Holky já používala toto. Podporuje to růst a zamezuje vypadávání, takže jsou řasy mnohem delší tím, že tak brzy nevypadnou. Cena je teda mazec, pak jsem to přestala používat v těhotenství, takže jsem to nanášela asi čtvrt roku. Trvalo tak 2 tydny než začalo být vidět, že jsou delší a za měsíc krásné řasy. Koupila jsem to na doporučení kolegyně, když jsem se jí ptala jestli má nové nalepe řasy. Existuje více druhů a asi u levnější, ale já brala přímo to doporučené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74799
21.10.19 09:29

@Lucie1906 Přemýšlím jaký by to mělo ušetřit čas :think: a pořád mi napadá jen ten do toho investovaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6044
21.10.19 09:34

Řasy jsem si musela okolnostmi sundat po 2 letech. Jasně, měla jsem tam malé nic, ale dorostly a řasenka zažehnala nejhorší… ted je mám opět a super, netrávím čas u zrcadla a pořád vypadám použitelně :mrgreen: na doplnění chodím po 3 týdnech a mám kvalitní řasařku. A mám řasu na řasu, objem se mi u mě nepáčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
21.10.19 09:37

@j.a.n.i1 Tak je logické že to neušetří čas někomu kdo se nemaluje :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3328
21.10.19 09:57

@Isabel03 Já měla své řasy pěkné, pak jsem si kráva nechala jednou dát 3D řasy. Moje mi proridly, vypadaly. Nemám je už 7 měsíců a pořád ty mé nejsou v původním stavu. Už bych do toho nikdy nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74799
21.10.19 10:11
@Lucie1906 píše:
@j.a.n.i1 Tak je logické že to neušetří čas někomu kdo se nemaluje :D

Takze pro usetreni casu je logicke se ptestat malovat a ne chodit na umele rasx :lol: plus tedy jestli se chodi a 3 tydny na doplneni, jak tu nekdo pise, tak to je snad rychlejsi i to malovani :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
21.10.19 10:44

@Isabel03

Ahojky, na řasy chodím už 6 let…mam skvělou rasarku, nedavno jsem musela ze zdravotních důvodů jít na doplnění až po 3 měsících.. Samozrejme mi umělé vypadaly, ale moje řasy byly zdravé, neznicene. Za mě je důležité mít kvalifikovanou rasarku.. Ale bohužel na tom se odráží i cena, chodím na objemové řasy a za doplnění každé 3-4 týdny dávám 850 korun.

Každopádně, svoje mám opravdu krátké, a řídké… A miluju to, že se už pro budim „krásná“ a nemusím to honit řasenkou. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
21.10.19 12:42

@j.a.n.i1 Je těžké se o tom bavit s někým kdo se nemaluje nebo s někým kdo nikdy umělé řasy neměl. Pro někoho tu zbytečnost být může, pro jiného zase dobrý pocit a ušetřený čas ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
694
21.10.19 13:28

Ale nevypadají prosímtě :) chodím už dlouho, většina mých kamarádek taky. Je pravda, že po sundání jsou tvoje kraťoučké, ale cca do těch 2-3 měsíců se vrátí do původního stavu. Určitě o řasy nepřijdeš. Ale na druhou stranu když už na řasy začneš chodit, tak bys měla chodit pravidelně. Je to pak velký rozdíl když se vidíš s řasama a bez

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat