Co se stane s tělíčkem po porodu ve 22tt?

Anonymní
3.3.20 13:56

Co se stane s tělíčkem po porodu ve 22tt?

Prosím o radu… Před 5 dny jsem porodila maličkého. Až dnes mi došlo, že vůbec nevím, co se stalo s jeho tělíčkem. V nemocnici mi nikdo nic neřekl, byla jsem tam sama..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

83
3.3.20 14:05

Já rodila skoro před dvoumi lety taky tak, nevím doteď co se vlastně s tělem stalo a myslím, že bych to v té době vědět ani nechtěla. Doteď mám své představy, že je prostě v nebíčku, podrobnosti by mě v tu chvíli asi složili víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
524
3.3.20 14:05

Tak to sa predsa musíš pýtať v nemocnici, nie nás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6876
3.3.20 14:07

Radši to ani nezjistuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
639
3.3.20 14:17

Fakt to chceš vědět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
3.3.20 14:18

V pátek jsem si taky porodila mrtvou dceru. (23+1)Bylo nám řečeno že až přijde domů rodný list tak s ním máme jít na pohřební službu se domluvit co a jak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.3.20 14:23

Nezlobte se, ale jsem na dně. Zeptat se nemohu neboť ani mluvit nemůžu…až teď mne napadají takovéto věci. V jedné diskusi jsem četla, že je možné zpopelnění…

• Nahlásit
  • Citovat
456
3.3.20 14:30

V Praze, na Vinohradském hřbitově, je společný hrob, kam je možno pohřbít děti zemřelé před narozením. Celé to zaštiťuje občanské sdružení Tobit, kde by asi bylo možné získat další informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
476
3.3.20 14:40

Zkuste kontaktovat perinatální hospic pro dítě v srdci. Ti se tímto zabývají, třeba by vám pomohli. Je mi to moc líto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
3.3.20 14:42
@Anonymní píše:
Prosím o radu… Před 5 dny jsem porodila maličkého. Až dnes mi došlo, že vůbec nevím, co se stalo s jeho tělíčkem. V nemocnici mi nikdo nic neřekl, byla jsem tam sama..

Upřímnou soustrast :hug: určitě se zpětně můžete poptat v nemocnici. Ať je brzy líp teď plakejte co to jde, pomůže vám to :srdce: :hug: :srdce: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.3.20 15:03

Anny2148
děkuji za radu…už jsem je kontaktovala

mayecka
moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.3.20 15:08

Stanule13
Mohu poslat soukromou zprávu?

• Nahlásit
  • Citovat
3
3.3.20 15:10
@Anonymní píše:
Stanule13
Mohu poslat soukromou zprávu?

Urcite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
524
3.3.20 15:15

Nerada by som to napísala, ale u nás v nemocnici sa to dávalo do spalovne. Len na vyžiadanie sa odovzdalo rodičom aby ho mohli dôstojne pochovať. Ale to sa všetko riešilo ešte v ten den, alebo po pitve. Keď tak sa môžeš popýtať s diskusiách. potrat v druhom trimestri a pod. Je ich viacej a niektoré sú dosť čerstvé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.3.20 15:17
@Anonymní píše:
Nezlobte se, ale jsem na dně. Zeptat se nemohu neboť ani mluvit nemůžu…až teď mne napadají takovéto věci. V jedné diskusi jsem četla, že je možné zpopelnění…

Co vim od tchyně, ktera pracuje v porodnictvi, tak pri porodu mrtvého plodu ma matka právo zadat rodný list, pak si vyřídí umrtni list a lze vypravit pohřeb. Nejak takhle mi to říkala. Ale prý se to aktivně nikomu nenabizi, matky o tom nevi, tela se asi přidávají k biologickemu… Nechci byt necitliva. Je mi lito tvé ztráty. Prosim anonym - info o tchyni.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama