Co se svalovými záškuby, tiky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 10:47
Co se svalovými záškuby, tiky?

Ahoj, je tu někdo, kdo bojuje s přetížením nervového systému?
Druhý týden beru Cipralex, ale potíže se nelepší, spíš naopak. Už několikátý měsíc mám neustálý třes, úlekové záškuby a tiky - cukání palce, ve stehně, v očním víčku atd. Piju Magnosolv, neuroložka mi řekla, že mám celkově dráždivou nervovou soustavu, živé reflexy, že počkáme, až zabere Cipralex, ale jinak nic. Už jsem z toho fakt unavená.
Díky za tipy.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kelsey
Hvězda diskuse 45902 příspěvků 11.05.19 10:53

Neurologie a dalsi vysetreni. Jestli nemas roztrousenou sklerozu.
Tohle neni sranda, jak nerada chodim po doktorech, tak bych jim nedala pokoj, az by pricinu nasli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 11:12

@Kelsey neurologie proběhla, viz výše, taky CT nativ mozku, nic nenašli. Mám naplánovanou magn. rezonanci.

Kelsey
Hvězda diskuse 45902 příspěvků 11.05.19 11:33
@Anonymní píše:
@Kelsey neurologie proběhla, viz výše, taky CT nativ mozku, nic nenašli. Mám naplánovanou magn. rezonanci.

Sla bych i na jinou neurologii. Kamatadky pritel mel tiky oka, to byl zacatek roztr. sklerozy. Prisli na to v jeho 28r.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 11:42

@Kelsey na neurologii je potřeba mít žádanku a víc než jednu mi obvodní nenapíše.
Běžné neurologické vyšetření ale RS neodhalí, ne? To by měla právě ta magnetická.

Nemá někdo tip, co by kromě magnézka mohlo úleky a záškuby ztlumit?
Další problém je extrémní hyperaktivita mozku v noci, vůbec mi nedovolí spát.

Everyone
Ukecaná baba ;) 1774 příspěvků 11.05.19 11:54

Nemas nejak narocne zivotni obdobi, stres atd?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 12:01
@Everyone píše:
Nemas nejak narocne zivotni obdobi, stres atd?

to mám dlouhodobě.

Lucie_Sx
Závislačka 3649 příspěvků 11.05.19 14:57

Dělali ti EMG?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 16:17
@Lucie_Sx píše:
Dělali ti EMG?

nedelali, ani o nem neurolozka nemluvila.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17413 příspěvků 11.05.19 16:22
@Anonymní píše:
to mám dlouhodobě.

Měla jsem to samé, vse negativní. Bylo to dlouhodobým stresem, potíže zhorosoval i strach z toho, co mi je. Dala jsem se do klidu a vše odeznelo. S Cipralexem vydrž, 14. dnů je krátká doba na nějaký zlepšení.

Cibota
Stálice 54 příspěvků 11.05.19 18:02

Měla jsem to samé z dlouhodobého stresu. Na neuru mi taky řekli zvýšená neurosvalová dráždivost. Dlouhodobě jsem užívala magnesium a jiné vítamíny a samo to během půl roku odeznělo. Razantně mi to zhoršuje kofein, ten vůbec nemůžu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 18:16

@Eemii @Cibota děkuju za reakce, ano, tak to myslím je i u mě.
Eemii, jakým způsobem ses dala do klidu? Jsem na neschopence, přesto skoro žádný pokrok a v posledních dnech i zhoršení.
Ciboto, jaké vitamíny? děkuju moc.

A přesně, taky mám tendence se děsit, co mi je, ale to se snad postupně lepší.

Cibota
Stálice 54 příspěvků 11.05.19 19:08

Kromě magnesia i vápník a B-komolex. Celkově jsem se cítila v té době vyčerpaná. Jednu dobu jsem místo toho jedla centrum, ale bylo mi z něj zle. Momentalně mám náročné období a koupila jsem si L-tryptofan. Takové přírodní antidepresivum. Hrozně jsem to řesila a měla strach, že mi něco je. Měla jsem prostě úzkosti z toho, že jsem asi nějak vážně nenocná. Byl to šílený začačarovaný kruh. Tehdy mi to vyvolal náročný porod. A asi jsem měla poporodní splín. Prostě jsem musela svou pozornost zaměstnant něčím jiným, než se stále sledovat. Je těžké radit čím! Já se zaměřila na hubnutí a na kvalitní stravu. V době kdy mi bylo tak zle jsem ze stresu skoro nejedla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 19:28
@Cibota píše:
Kromě magnesia i vápník a B-komolex. Celkově jsem se cítila v té době vyčerpaná. Jednu dobu jsem místo toho jedla centrum, ale bylo mi z něj zle. Momentalně mám náročné období a koupila jsem si L-tryptofan. Takové přírodní antidepresivum. Hrozně jsem to řesila a měla strach, že mi něco je. Měla jsem prostě úzkosti z toho, že jsem asi nějak vážně nenocná. Byl to šílený začačarovaný kruh. Tehdy mi to vyvolal náročný porod. A asi jsem měla poporodní splín. Prostě jsem musela svou pozornost zaměstnant něčím jiným, než se stále sledovat. Je těžké radit čím! Já se zaměřila na hubnutí a na kvalitní stravu. V době kdy mi bylo tak zle jsem ze stresu skoro nejedla.

když jsi ze stresu nejedla, tak ses zaměřila na hubnutí? Nebo jsme to nepochopila?
Taky mám problém, že kvůli stresu a celkově těm problémům jím velmi málo, a to už výchozí váha je celkem nízká a od té doby jsem zhubla. Neuroložka mi řekla, že nesmím jít pod 50 kg.
Díky za tipy na ty potravinový doplňky! B-komplex mám i doma.

Cibota
Stálice 54 příspěvků 11.05.19 19:34
@Anonymní píše:
když jsi ze stresu nejedla, tak ses zaměřila na hubnutí? Nebo jsme to nepochopila?
Taky mám problém, že kvůli stresu a celkově těm problémům jím velmi málo, a to už výchozí váha je celkem nízká a od té doby jsem zhubla. Neuroložka mi řekla, že nesmím jít pod 50 kg.
Díky za tipy na ty potravinový doplňky! B-komplex mám i doma.

Já v té době měla 90kg :-) :-) a ani nejezením ze stresu, se to nehyblo. Poté jsem během 2 let zdravým životním stylem zhubla na 72kg.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama