Co se to děje? Těhotenství?

171
9.6.21 06:43

Co se to děje? Těhotenství?

Ahoj holky, v lednu jsem měla ZT ve 12tt, po šestinedělí jsme se začali zase snažit. Zatím každý cyklus probíhal norlmálně ale neúspěšně. Minulý cyklus jsem brala gynex a podle příznaků jsem měla 14dc ovulaci. Cykly mám 28dni (+-) den. Tento cyklus jsem byla silně nachlazená, v době kdy už jsem si myslela že mám po ovulaci jsem měla silný, ukázkový plodný hlen - 21dc, od 23dc mě silně bolý podbřišek, vážně tohle není vsugerované, večer mi dělá problém i usnout. Je to podobné jako při prvním dnu MS. Takhle už to trvá tři dny. TT je bílý. Takže předpokládám že pokud byla ovulace v termínu tak jsem neotěhotněla. Teď mám ale šílené dilema, jelikož v pondělí jsem byla nachystaná dát v práci okamžitou výpověď. Jenže teď mi furt vrtá hlavou, co když se něco děje? A za týden najdu vytoužené //. Ke všemu jsem kvůli viroze na nemocenské, takže možnost dojít si na krev, je tímto vyloučená, alespoň do toho pondělí :D. Myslíte že ta silná bolest břicha může být těhotenství? A že by se při 28dc takhle zpozdila ovulace? :zed: :zed: děkuji Vám za názor, ačkoliv je mi jasné, že správnou odpověď mi dát nemůžete. Spíš mi jde vážně o to, jestli je to možné to mít najednou takhle posunuté. Ať nedám výpověď a pár dní na to, nenajdu dvě // :think: diiiky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
171
9.6.21 06:46

Pokud by se tu našel i někdo po ZT a už má vytoužené miminko. Měli jste v otěhotnění citlivější dělohu? Já při prvním ani druhým těhotenství necítila vůbec nic, dokud mi to neukázal test :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
9.6.21 06:47

Tělo pracuje tak jak chce. Ikdyž to máš normálně pravidelné, může se stát, že občas v hormonech něco neklapne a pak to tělo reaguje jinak.
Bolest v podbřišku nevím, stalo se mi to asi jednou, že mě ta bolest budila i v noci že spaní a nakonec to byla ms trochu silnější. :nevim:
Je to dilema no :nevim:
Ale když jsme se snažili o miminko, tak jsem si dokázala vsugerovat i nevolnost atd ;)
Kdy je očekávaná ms? Testuj ještě v něděli :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
9.6.21 06:50

@Banane18 děkuji ti moc, očekávaná MS je v pátek. Právě pokud byla ovulace v druhém termínu, tak v neděli by to bylo teprve cca 9,10 dní po ovulaci. To by ještě vidět nešlo, nebo už by mohlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
9.6.21 06:53

@Banane18 tohle vážně vsugerované není, právě naopak, konečně jsem se smířila s tím, že to nepůjde tak rychle jak dřív, že asi tělo chce chvíli klid. Proto jsem se rozhodla podat tu výpověď. Abych nebyla v práci, kde je vše špatně jen proto, co když náhodou otěhotnim.. To už bych vážně nechápala jen své tělo ale i hlavu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
9.6.21 06:55

Holky, našla jsem ještě nějaký test cca za 400,domací z krve, je to hodně peněz, nemáte někdo čerstvou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20754
9.6.21 07:14
@Tereza202081 píše:
Holky, našla jsem ještě nějaký test cca za 400,domací z krve, je to hodně peněz, nemáte někdo čerstvou zkušenost?

Je k ničemu. Sice píšou, že je nejspolehlivější, ale jsou to vyhozený peníze. Stejně nemůžeš v práci dát okamžitou výpověď. Výpovědní lhůta je dva měsíce a začne běžet až od dalšího měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
9.6.21 07:15

@Tereza202081
Myslím že jsou testy co ukazujou už 5 dní před? Nejsou jistý ale pokud ti ukáže negativní a pak by jsi zjistila přecijen těhu, tak je to prostě osud a ty jsi měla dát výpověď.
Nesmíš se brzdit kvůli věcem který se ještě nestaly.
Vsugerování je masakr, kdyby jsi se s tím smířila, tak by jsi nedělala test kvůli bolesti v podbřišku. Ale to je prostě normální, my ženský si tohle strašně bereme.Jsou ženy který mají každý měsíc všechny příznaky jenom kvůli sugeraci. Úplně nejlíp, kdyžby jsi netestovala ani v tu neděli, prostě nechat to osudu :kytka: byť už je to těžké ale sama jsem tehdy čekala několik dní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
9.6.21 07:23

@Janli ano, nechtěla jsem se rozepisovat v pondělí chci potvrdit nové místo a k 15náctemu dát výpověď na hodinu, kvůli neobdržení dubnové mzdy.
@Banane18 moc ti děkuji za názor, je pravda, že asi úplně v pohodě nejsem, ale o proti jiným měsícům, jsem vážně srovnaná. Touhle dobou už jsem většinou měla počůrany tak 3 stovky :cert: :zed: takže jeden test je úspěch v mých očích 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
9.6.21 08:05

@Tereza202081 pokud se opozdila ovulace, opozdi se ms. Jednoduché

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19891
9.6.21 09:09

@Tereza202081 Pokud máš virózu, tak je dost možné, že se ti MS zpozdila kvůli tomu.

Jinak nevím, jak to to tělo dělá, ale když jsme se přestali chránit, tak cyklus najednou lítal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
9.6.21 09:15

No jak tu nekdo radi, taky bych to prestala resit a chvili pockala…

My jsme se snazili 2,5roku, jeden rok jsem byla taky trochu polosilena a ve vsem videla priznaky, pak se to uklidnilo, ale porad nic. A nakonec prisel covid a prekopal nam zivot, kdy jsme 24/7 fungovali pracovne. Dva mesice pote se mi zpozdila menstruace, stalo se to predtim uz tolikrat, ze jsem to neresila, ani si toho moc nevsimala. Ale kdyz mi po tydnu zacaly veci chutnat divne, tak uz jsem si ten test udelala :lol:

Moje rada tedy zni - zmen praci a neres hypoteticke tehotenstvi. Mozna ti to naopak prinese to, co ocekavas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
10.6.21 06:21

@JednaPrazacka Děkuji ti strašně moc, za tvůj příspěvek. Vážně mě to pohladilo po duši, ve chvíli kdy jsem to potřebovala. Výpověď už jsem si včera po tvých řádkách nachystala a snad mi to pomůže rozbít ten začarovaný kruh ve kterém se už půl roku nešťastně plácam. :kytka:

Pro další ženy, co třeba budou řešit někdy něco podobného, MS dnes došla, ve finále tedy ještě dřív než měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat