Reklama

Co se to děje? Těhotenství nebo cysta?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 09:53
Co se to děje? Těhotenství nebo cysta?

Ahoj holky

Už pár dni meškám asi 4-5 dnů, v den menstruace jsem si dělala tt a negativní ráno i večer. Den na to mě večer začalo bolet v podbrisku jakobych to měla dostat, většinou když tato bolest přijde do hodiny se dostaví i ms. Ta se bohužel nedostavila dodnes, ale bolesti jako při ms pretrváváji. Jsou teda intenzivnější než při ms, netrpim totiz na pms. Tlak spíše na levé straně podbrisku, ale občas jde cítit i na pravé. Občasné píchnuti, včera v autě mě uvnitř píchlo, že jsem to cítila i v celým spodku. Strasne me z toho bolí i bedra, hlavně v sedě nebo při chůzi. Bradavky citlivé nemám, spíš cítím občasné pnutí a pálení plus se mi udělali ošklivé žíly na prsou. Teplota bych řekla ze je pořad vyšší (cítím to vždycky večer - buď je mi zima i ve 25 stupních nebo mám návaly horka). Ještě co mě trápí tak neskutecná únava uz od rána a bolest hlavy, která přetrvává celý den. Z ceho jsem asi nejvíc nesvá tak je bílý krémový výtok, který už me provází déle než týden. Nezapáchá ani nesvědí, ale uvnitř když si šáhnu mám mokro jak blázen. Test si chci dělat až 15 po termínu ms, každopádně nepamatuju si kdy bych měla zpoždění. Váhám jestli je to těhotenství nebo spíše cysta:/ někdo kdo se potýkal nebo potýká s něčím podobným? Dekuju ????

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 12.09.18 09:57

Ja bych necekala,pro jistotu ještě zkusila test a kdyžtak zasla na gyndu. Já zjistila,ze jsem mela cystu az potom co praskla, takže nevim jestli tohle může způsobovat :nevim:

Nataliaa
Povídálka 24 příspěvků 12.09.18 10:01

@Oliverka28

bojím se zatím testovat, aby nepřišlo zbytečné zklámaní kdyby se ms třeba ještě do 3 dnů objevila :? ale jelikož dnešní ráno na káhotkách zase bílo tak už té ms moc šancí nedávám jelikož mám většinou pred ms sucho :mrgreen: když jsem koukala jak se projevuje cysta na vaječníku tak je tam bolest v podbrisku i zad což je i v těhotenství takže clovek neví co od toho očekávat :nevim: k te cystě mi moc akorát nesedí ten bílý výtok, teplota a bolest hlavy..každopádně s cystou nemám zkušenosti takže ten průběh neznam :think:

lachtanice86
Kelišová 5723 příspěvků 12.09.18 10:02

Nevím proč neudělaš test ještě teď

Nataliaa
Povídálka 24 příspěvků 12.09.18 10:04

@lachtanice86

chtěla jsem počkat po termínu ms aspon do toho 15, kdyby se třeba dostavila o něco později :nevim:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 12.09.18 10:51

Takže než bys udělala test, tak budeš spekulovat a spradat scénáře s cystou. Udělala bych ho rovnou a pokud by byl negativní a bolesti trvaly, tak na gyndu

Nataliaa
Povídálka 24 příspěvků 12.09.18 11:27

@Tichošlápek

nechám to tedy na pátek ráno :) když bude ráno test negativní tak si zajdu na gyndu…dnes totiž už menstruační bolesti nepocituju, pouze občasné pichnuti v pupku, výtok a bolest hlavy tak uvidíme co z toho bude :think:

Petaneczczka
Nováček 3 příspěvky 13.09.18 11:54

Tak jak to dopadlo? Řeším podobný problém.

Nataliaa
Povídálka 24 příspěvků 13.09.18 12:11

@Petaneczczka

zatím nijak :mrgreen: stále jsem v očekávání co z toho bude :think: včera bolesti jako při ms úplně vymizely a jen občas mě píchne v podbrisku nebo kolem pupku plus sem tam takový tlak v podbrisku, vyšší teplota, bolest zad a hlavy stále přetrvává i ten krémový výtok..chci ještě dnes a zítra vydržet a v sobotu ránu zkusit test..na cystu už mi to moc nevypada tak jsem zvědavá co ukáže test :think: vy řešíte jaky problem jestli se mužu zeptat? Uleví se mi když v tom bude někdo semnou :mrgreen:

Nataliaa
Povídálka 24 příspěvků 13.09.18 12:13

@Petaneczczka

Ms teda pořad nikde, zítra by mi normálně končila tak proto testování nechávám až na sobotu :)

Petaneczczka
Nováček 3 příspěvky 14.09.18 12:17

@Nataliaa no já řeším to, že moje MS přišla v termínu, ale trvala 1,5 dne a pak jsem asi 3 dny jenom spinila, normálně mám po skončení MS sucho :mrgreen: ale po tehle hned gelový výtok, který se střídá s kremovym, mám napjatá prsa, celkově mě bolí vaječníky s bedrama, chodím častěji na WC, v noci nemůžu spat, pak jsem zase přes den jak prastena pytlem :mrgreen: a bolí mě neustále hlava, vypiju denně tak 3 litry vody a hlava pořád bolí, hlavně večer nejvice, zatím netestuji, uvidím ještě, co dál. 8o

jasna.s
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 15.09.18 08:22

Ahoj holky, já jsem nedávno objevila // Poslední menzes jsem měla 23.7., ale ještě před měsícem jsem měla test negativní. Tak si říkám, že je to zase cysta, díky které mi v dubnu také vynechala menzes. Před 10 dny mě začala bolet prsa, si říkám - paráda, MS přichází… Ale ještě mi zbyl jeden test, tak jsem si ho udělala ve čtvrtek. No a pozitivní. Vůbec nevím, v kolikátém můžu být týdnu a hlavně si říkám, že třeba tu pozitivitu dělá ta cysta… Moudřejší budu po gyndě, tam jdu za týden. Dnes chci zkusit ještě clearblue, co ukazuje týdny těhotenství.

jasna.s
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 15.09.18 08:25

@Nataliaa Měla jsem test negativní i 10 dnů po vynechání MS. Teď jsem čekala na druhou MS a najednou //. Jak jsi dopadla?

Petaneczczka
Nováček 3 příspěvky 15.09.18 19:52

@jasna.s tak raději zkus ten clearblue, ale myslím, že u cysty nevzniká hcg, ktere dělá testy pozitivní :lol: takže asi vážně budeš tehotna :oops: jinak by mě taky zajímalo, co zakladatelka.

jasna.s
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 15.09.18 22:59

Tak clearblue ukázal 2-3, tzn. 4-5 TT, nebo kolik se připočítává?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama