Co se to děje?Můžu být nakonec těhotná?

28.10.19 13:25

Co se to děje?Můžu být nakonec těhotná?

Ahoj

Nevím co se semnou děje. od 7 do 9.10 proběhl sex. Nechráněny s cílem chceme miminko…po pár dnech mě bolelo v podbříšku, Vždy jen nárazově a pak to přešlo. 22.10 měla přijít MS, jenže ta přišla už 19.10. Většinou když dostanu MS tak ten první den, je to klasické špiněni a na druhý den, mě bolí šíleně břicho. Teď nic. První den MS jsem krvácela jako druhý nebo třetí den. A za 3 dny bylo po MS.. Jak přišla tak odešla. Prsa mě ale bolí stále. Stále se cítím jako před MS a dnes po utření na toaletním papíru je krev, no krev prostě růžové něco.. Nikdy jsem se s tímhle nesetkala. Může to znamenat, že se to nakonec povedlo? Že si tělo prostě vyvolalo falešný cyklus? Dělala jsem si i test dneska a byl negativní. Zapomněla jsem dodat, že včera jsem měla nesmírné křeče v břiše, myslela jsem že v žaludku, průjem a chtělo se mi zvracet Vaše názory? :nevim:

Příspěvek upraven 28.10.19 v 13:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.10.19 13:26
:nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5019
28.10.19 13:34

Test je negativní nejsi těhotná. Můžeš ho zkusit za pár dnů, ale MS byla, takže je to nepravděpodobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1498
28.10.19 13:39

Proběhla MS, test negativnni… Těhotná nejste.. Možná máte teď ovulační krvaceni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4721
28.10.19 13:40

Ne, nejsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3308
28.10.19 13:43

I když byste si to přála, těhotná nejste. Test je negativní a MS proběhla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.19 13:47

Děkuji za Vaše názory.
S partnerem už spolu nejsme, a já mu řekla že se to nepovedlo. A teď jsem se vyděsila. Možná to je Ovu. Nikdy jsem ale oni nevěděla :) Děkuji, už jsem se bála. Tedy já mimi chtěla a chci, ale on by mě měl asi za magora :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
349
28.10.19 13:48

Pravděpodobně si hlava vymyslela falešné příznaky, protože si miminko přejete. V tomhle případě, těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1558
28.10.19 14:10

Pred 3 tydny jste se snazili o mimino a uz spolu nejste? Jinak tehotna nebudes, kdyz MS probehla a test je negativni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.19 14:11
@hani28 píše:
Pred 3 tydny jste se snazili o mimino a uz spolu nejste? Jinak tehotna nebudes, kdyz MS probehla a test je negativni.

Taky tomu nerozumim 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
650
28.10.19 15:01
@Jahůdka250 píše:
Děkuji za Vaše názory.
S partnerem už spolu nejsme, a já mu řekla že se to nepovedlo. A teď jsem se vyděsila. Možná to je Ovu. Nikdy jsem ale oni nevěděla :) Děkuji, už jsem se bála. Tedy já mimi chtěla a chci, ale on by mě měl asi za magora :lol:

Nechápu… Už spolu nejste, protože se to v tomto cyklu nepovedlo? Nebo protože jsi se vyděsila? Nebo protože by tě měl asi za magora? Píšeš, že jste chtěli miminko a za chvíli jdete od sebe… :nevim: Kolik vám je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3724
28.10.19 15:11

Nééé :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 12:25

@hani28 @Mutlice

Ano rozešli jsme se. Řekla bych, že kvůli mě. Ošklivě jsme se pohádali, protože mě se zrovna něco nelíbilo. A ano, jsem velmi horkokrevná a bohužel občas řeknu ve vzteku věci které prostě nechci, a zpochybnila jsem ho že mě miluje. Šli jsme od sebe, lépe řečeno, já to sním ukončila. Náš vztah byl vždy jiný, procházeli jsme si peklem vším možným a vždy spolu zůstali. Bohužel já tentokrát přepálila. I přesto, že jsem věděla že co se týká citů je to pro něj nevím jak říct, citlivé? Když mi poprvé řekl, že mě miluje, já na něj zůstala civět a řekla jsem něco ve stylu jo jasně..Dotklo se ho to, a trápilo ho to. Ale mlčel. A týden před tou hádkou, po mě křičel že mě miluje, že chce být semnou do konce života a tak.. A já aniž bych chtěla se ho dotkla.
Takže my se nerozešli kvůli tomu, že se to nepovedlo. Nebo takhle…S miminkem to nemělo nic společného..A to že jsem napsala aby mě neměl za magora, jsem myslela to, že mu jednou řeknu že se to nepovedlo a pak bych za ním přišla a řekla mu „jsem těhotná“ i když sám si o tom pořád četl, a pořád mi říkal že i když to dostanu tak to neznamená že se to nepovedlo. Prostě vím že on to chtěl…
Jen mě to včera vyděsilo. MS jsem měla vždy přesnou a 6 dnů ne tohle. A pak to špinění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
650
29.10.19 13:12
@Jahůdka250 píše:
@hani28 @MutliceAno rozešli jsme se. Řekla bych, že kvůli mě. Ošklivě jsme se pohádali, protože mě se zrovna něco nelíbilo. A ano, jsem velmi horkokrevná a bohužel občas řeknu ve vzteku věci které prostě nechci, a zpochybnila jsem ho že mě miluje. Šli jsme od sebe, lépe řečeno, já to sním ukončila. Náš vztah byl vždy jiný, procházeli jsme si peklem vším možným a vždy spolu zůstali. Bohužel já tentokrát přepálila. I přesto, že jsem věděla že co se týká citů je to pro něj nevím jak říct, citlivé? Když mi poprvé řekl, že mě miluje, já na něj zůstala civět a řekla jsem něco ve stylu jo jasně..Dotklo se ho to, a trápilo ho to. Ale mlčel. A týden před tou hádkou, po mě křičel že mě miluje, že chce být semnou do konce života a tak.. A já aniž bych chtěla se ho dotkla.
Takže my se nerozešli kvůli tomu, že se to nepovedlo. Nebo takhle…S miminkem to nemělo nic společného..A to že jsem napsala aby mě neměl za magora, jsem myslela to, že mu jednou řeknu že se to nepovedlo a pak bych za ním přišla a řekla mu „jsem těhotná“ i když sám si o tom pořád četl, a pořád mi říkal že i když to dostanu tak to neznamená že se to nepovedlo. Prostě vím že on to chtěl…
Jen mě to včera vyděsilo. MS jsem měla vždy přesnou a 6 dnů ne tohle. A pak to špinění.

Buď ráda, že jsi teď neotěhotněla. Miminko by mělo přijít do pevného vyrovnaného vztahu. Pokud je plánované, je třeba si být jistý, že jste oba připravení. To je závazek na celý život, obrovský závazek a velký nápor na oba partnery. Obrátí život vzhůru nohama, takže pokud jste měli vztah jako na houpačce, nebo se rozcházíte kvůli hádce, tak pak ten váš vztah na dítě nebyl zralý…

PS: budete asi dost mladí co…? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.19 08:24

Prosim te priste se pokousej o dite ve vztahu kde jste spolu stabilne alespon 2 roky bez toho aby jste se rozchazeli. Jako ja chapu ze ne vzdy to tak jde a pulka deti by tu nebyla kdyby vsichni cekali na idealni podminky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama