Co se to s lidmi děje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 11:51
Co se to s lidmi děje?

Ahoj, snad nevadí, že píšu, ale potřebuji si s někým pokecat. Ani nevím, jak začít. Jde o to, že jsem poslední dobou nešťastná z lidí. Začalo to tím, že jsem odešla od bývalého partnera, pak si našla novýho a tím jakoby jsem o spoustu fajn lidí přišla.
Můj manžel je skvělý, máme spolu holčičku a moc hezký život. Chybí mi ale i kamarádky. Po tom rozchodu mi zůstaly 3 nejbližší, z toho se jedna odstěhovala, další mi pořád píše, jak pracuje a nemá čas, pořád se na něco vymlouvá. Třetí kamarádka má taky dítě, ale má hlídací babičky, takže nechápe, že já hlídání nemám a tudíž nemůžu jet jen tak do kina nebo jít na skleničku, takže už se mi skoro neozve a chodí s jinými kamarádkami. Podotýkám, že nám už je všem přes 30.
Když někomu napíšu, tak mi buď neodepíše a jen si to přečte. Mě to pak trápí a přemýšlím, kde dělám chybu. Nedávno jsem psala mé spolužačce, jak se má a že bych jí ráda někdy viděla, že vypadá šťastně a že jí to moc přeju a ta mi jen napsala - jj jsem…to bylo všechno.
Jsem z těch lidí fakt zklamaná????chybí mi kámoška. Vím, že na to rada není. Díky za přečtení, případně povzbuzení.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
david85lbc
Kecalka 191 příspěvků 17.01.19 11:59

Vítej v klubu nedávno jsem nad tím přemýšlel taky..

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 17.01.19 12:01

A proč nepohlida manžel? Já strčím děti manželovi a jdu do kina, na víno, on taky. Taky nemáme hlídání. Já kámošku chápu, taky si s dětma pořádně nepokecame, tak někdy jdeme do koutku s dětma, ale častěji na kafe bez dětí. Manžel by dvě hodiny určitě a malou zvládnul.
A jinak nevím, já se s kamarádkami vídám i po dětech, ale říkám, chodím i bez dětí. Taky chápu, že ne všechny kámošky jsou zvědavé ještě na cizí deti, mají svých dost. A já taky.

Olivia.s
Povídálka 18 příspěvků 17.01.19 12:02

Ahojky. Mám taky ten pocit. Říkam si, že nikdo není přece tak vytizeny, aby neodepsal, nenašel si chvilku… Tak jsem to vzdala a zaměřila se jen na ty, co na našem vztahu pracují, co mají vůli a chuť se mnou trávit čas. Ani už na mě žádné omluvy nezabíraji, je to o prioritách..

Příspěvek upraven 17.01.19 v 12:07

Lana25
Kecalka 306 příspěvků 17.01.19 12:02

Nechci být tragéd, ale mám pocit, že lidi jsou na sebe milí jen na netu a ještě když se neznají :nevim: Jinak si většina závidí, řeší jen peníze, snaží se tvářit v pohodě a přitom nejsou. Nevím čím to je.

Anny A
Kecalka 246 příspěvků 17.01.19 12:03

Nejsi sama. Moje kamaradky taky stoji za prd. Jedna taky furt se vymlouva ze je v praci. Druha se odstehovala vidime se 3× za rok a s dalsima dvema jsem vloni prerusila kontakt protoze me akorat vysavali a zneuzivali. Sice deti jeste nemame, ale snazime se o mimco a ony jsou nezadane, takze nechapou, ze venuji hodne casu vztahu s pritelem a nechci chodit jen parit a nabalovat chlapy.
Uz jsem to prestala řešit, sice mi taky kamaradka chybí, ale nehodlam za nekym porad dolejzat a rozcilovat se…
Netrap se tim, nejaka se casem spontanne zase objevi :)
Moje nej kamoska je momentalne muj pritel :D

Maminanamatersky
Kecalka 305 příspěvků 17.01.19 12:03

Jo presne, vitej v klubu. Ja jsem byla na matersky taky porad sama jak kul v plote, az jsem si jednou nasla super partu holek s detmi, co se pravidelně schazi v jednom centru. Nemuzes chodit na nejaky krouzek s deckem? Doma ti kamarádky do klina nespadnou.

ma-min-ka
Povídálka 15 příspěvků 17.01.19 12:05
@Netopýr1 píše:
A proč nepohlida manžel? Já strčím děti manželovi a jdu do kina, na víno, on taky. Taky nemáme hlídání. Já kámošku chápu, taky si s dětma pořádně nepokecame, tak někdy jdeme do koutku s dětma, ale častěji na kafe bez dětí. Manžel by dvě hodiny určitě a malou zvládnul.
A jinak nevím, já se s kamarádkami vídám i po dětech, ale říkám, chodím i bez dětí. Taky chápu, že ne všechny kámošky jsou zvědavé ještě na cizí deti, mají svých dost. A já taky.

ne každý si může dovolit dát hlídat děti manželovi, některá holt nemá taková hodného manžela a třeba ten můj, je skvělý ale je doma jen o víkendech

unuděná
Kelišová 5929 příspěvků 1 inzerát 17.01.19 12:06

Najdi si kamaradky nove :nevim: Proc se honit za temi,ktere o to zjevne nestoji?Navic s prichodem ditete se toho hodne meni,i ty.Bezdetnym kamoskam to muze vadit.Ja si treba pri detech nasla jednu z nejlepsich kamaradek,co mam.Diky synovi ;) Stare pratele nam zustali,ale take hlavne diky moznosti hlidani-meli jsme deti jako prvni,takze jsme se zprvu vidali jako „zasvobodna“,kdyz bylo hlidani, a pak se to postupne rozmnozilo a ted jezdime na akce i s detmi.Ale i bez.Treba tento vikend deti vsichni odkladame a jedeme lyzovat ;) O spoustu pratel jsem ale take prisla,myslim,ze to jeje ale normalni a nemusi to mit souvislost s detmi.Lidske cesty se nekdy rozejdou z ruznych duvodu.

Maminanamatersky
Kecalka 305 příspěvků 17.01.19 12:07
@ma-min-ka píše:
ne každý si může dovolit dát hlídat děti manželovi, některá holt nemá taková hodného manžela a třeba ten můj, je skvělý ale je doma jen o víkendech

Jaky hlidani? Jsou to snad i manzelovy deti.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7690 příspěvků 17.01.19 12:07

Jo to už tak bývá… Lidi když si založí vlastní rodiny tak na ty kamarádky nemají čas. Já mám asi 3 kamarádky, se kterýma jsme se scházely docela často, ale jak mame všechny malé děti, většina se odstěhovala mimo město, tak už tolik času prostě není. S jednou se plánujem sejít už od léta a pořád nemůžeme najít hodinku času, já mám neschopenku tak můžu jenom odpoledne, to se jí zas nehodí že ji spí dítě, já navrhla že se stavím i s chlapem někdy o víkendu, že on pokeca s jejím mužem a my spolu, to taky neprošlo protože oni pořád někde jezdí po výletech nebo dělají kolem baráku, já jim to přeju ale pak nemame šanci se sejít :) nakonec komunikuji s nejlepší kamarádkou denně po zprávách, sejdeme se čas od času, ale brala bych kontakt častější no. Já mám teda dobrý že mám ségru co bydlí nedaleko, se kterou mame hodně dobrý vztah, tak s tou se schazim asi nejčastěji, tak tam mám aspoň takovou náhradu toho kontaktu :)

Tichošlápek
Extra třída :D 12197 příspěvků 17.01.19 12:08

Podle mne lidi nepotřebuji přímý kontakt, když je možné vse prodrbat on-line. Mne to tak maximálně vyhovuje.

GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 17.01.19 12:11
@Anonymní píše:
Ahoj, snad nevadí, že píšu, ale potřebuji si s někým pokecat. Ani nevím, jak začít. Jde o to, že jsem poslední dobou nešťastná z lidí. Začalo to tím, že jsem odešla od bývalého partnera, pak si našla novýho a tím jakoby jsem o spoustu fajn lidí přišla.
Můj manžel je skvělý, máme spolu holčičku a moc hezký život. Chybí mi ale i kamarádky. Po tom rozchodu mi zůstaly 3 nejbližší, z toho se jedna odstěhovala, další mi pořád píše, jak pracuje a nemá čas, pořád se na něco vymlouvá. Třetí kamarádka má taky dítě, ale má hlídací babičky, takže nechápe, že já hlídání nemám a tudíž nemůžu jet jen tak do kina nebo jít na skleničku, takže už se mi skoro neozve a chodí s jinými kamarádkami. Podotýkám, že nám už je všem přes 30.
Když někomu napíšu, tak mi buď neodepíše a jen si to přečte. Mě to pak trápí a přemýšlím, kde dělám chybu. Nedávno jsem psala mé spolužačce, jak se má a že bych jí ráda někdy viděla, že vypadá šťastně a že jí to moc přeju a ta mi jen napsala - jj jsem…to bylo všechno.
Jsem z těch lidí fakt zklamaná????chybí mi kámoška. Vím, že na to rada není. Díky za přečtení, případně povzbuzení.

Někdo prostě kámošky nevyhledává.Já jsem taky ten typ,co občas s kámoškou a dětma někam zajde,ale nejradši jsem sama s dětma venku.A samozrejmě s přítelem,po­ku nemaká

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 17.01.19 12:12

@Maminanamatersky tak bych šla o víkendu. Nezlob se na mě, ale manžel děti nehlídá, jsou to jeho deti. Hlídá chůva. A pokud by mi visely celej tejden na krku tak tím spíš by je o víkendu vyfasoval. A představ si, že můj zvládne i dvě.
Pardon cituji špatně to bylo pro @ma-min-ka

Příspěvek upraven 17.01.19 v 12:14

ma-min-ka
Povídálka 15 příspěvků 17.01.19 12:12
@Maminanamatersky píše:
Jaky hlidani? Jsou to snad i manzelovy deti.

chtěla jsem jen napsat, že oba nestíháme, :,( celý týden tady sama, no a přes víkend se dělá co já nestihla přes týden a chlapské práce na baráku takže tak, jsme oba vyčerpaní, žádná pomoc od nikoho

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Trest je moc tvrdý, rozhodnutí soudu mě překvapilo, uvedl Řepkův advokát Jankrle

Devět měsíců tak zní rozhodnutí okresního soudu, který předešlé rozhodnutí,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >