Reklama

Co se to se mnou děje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leClariee
Povídálka 14 příspěvků 07.01.17 17:35
Co se to semnou deje?

Dobry den, chtela jsem se zeptat jestli nevite neco o tom co se semnou deje. Mam to uz od malicka, ale az ted se to takhle rozsirilo. Vzdy po jidle nebo po nejakem piti, mi vychazi z (da se rict) krku takove divne zvuky, jako bych rihala nebo by mi krucelo nahlas v brise. Akorat ze v krku. Vzdy se mi to stavalo vetsinou po bublinkach. Ted uz po cemkoliv. Je to neprijemne a zariven nechutne. Nejde to zastavit ani zmirnit. Ve spolecnosti je to trapne. Nevim co to je ani jak tomu zabranit. Proste to vychazi z krku ale krk uti to neni. Ani to nesmrdi. Jen to proste nahlas dela zvuky.:/ prosim jestli vite, odpovezte. :srdce: :nevim: :,(

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12286 příspěvků 07.01.17 17:38

Reflux? Vrací se jídlo a šťávy? Těžko takhle říct.

Helileli
Závislačka 2748 příspěvků 07.01.17 17:41

A umíš sama cíleně krknout? Nepomohlo by to?

leClariee
Povídálka 14 příspěvků 07.01.17 17:41

@vokishka nene. Neni mi na zvraceni. Citim sice kdy to zazni ale ze bych mela pocit zvraceni to zas ne.

leClariee
Povídálka 14 příspěvků 07.01.17 17:42

@Helileli neumim. I kdyz bych vypila celou colu, nekrkla bych si.

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 07.01.17 17:44

Zkus jíst pomaleji, delší dobu žvýkej. Když se to nezlepší, zajdi k lékaři.

Helileli
Závislačka 2748 příspěvků 07.01.17 17:45

Já bych řekla, že je tam vzduch, který potřebuje ven a možná máš lehký reflux, tak ho to neudrží uvnitř a uniká jak pichla pneumatika.
Já taky krkat neumím, ale pokud by se mi toto dělo, tak bych se to asi naučila. :lol:

vokishka
Extra třída :D 12286 příspěvků 07.01.17 17:45

@leClariee reflux není o zvracení, ale právě se vrací šťávy a dráždí jícen. Měla jsem podobné problémy, věčně mi škručelo jen tak v žaludku a vydával „divné“ zvuky, přešlo to po Helicidu.

Levandulina
Kelišová 5188 příspěvků 7 inzerátů 07.01.17 17:46

Já možná vím, co myslíš, takový jakoby bublinky se ti vrací, ne?
Ale co s tím, a co to je, to teda nevím..

leClariee
Povídálka 14 příspěvků 07.01.17 17:47

@Levandulina presne tak tomu rikam ja. Nebo rikam ze travim. Kdysi jsme z toho meli srandu, ale to se mi to nedelo po kazdem jidle :think:

Taka
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 07.01.17 17:56

Taky to občas mívám, takový kručení v krku, i cítím jakoby praskání bublinek… Často je to, když se přejím nebo vypiju hodně perlivého pití.
Co s tím, to netuším. Mám to fakt jen občas, nijak zvlášť mě to netrápí :nevim:

Ale jestli ti to tak vadí, skočila bych se poradit k dr. Klidně by to mohl být ten reflux. Já na to trpěla jako malá, kolem puberty to přešlo a teď se to trošku vrátilo ;)

leClariee
Povídálka 14 příspěvků 07.01.17 17:57

Tak dekuji :srdce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 07.01.17 18:15

Taky to mívám, vetsinou po bublinkách..proste jakoby kručení v krku…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama