Reklama

Co se u vás změnilo po svatbě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 15:46
Co se u vás změnilo po svatbě?

Zdravím,

za pár týdnu mě čeká svatba a já jsem z toho nervózní, Chtěla bych se zeptat, zda se ve vašem vztahu po svatbě něco změnilo? Pište prosím své zkušenosti. Díky.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 21182 příspěvků 29.12.17 15:47
@Anonymní píše:
Zdravím,za pár týdnu mě čeká svatba a já jsem z toho nervózní, Chtěla bych se zeptat, zda se ve vašem vztahu po svatbě něco změnilo? Pište prosím své zkušenosti. Díky.

Moje jméno :think:
Jinak nic. Co by se mělo měnit?

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 29.12.17 15:48

U nás se nezměnilo vůbec nic, jen mám jiné příjmení :).

Fima
Nadpozemská drbna 29225 příspěvků 16 inzerátů 29.12.17 15:48

Změnilo se mi akorát příjmení. Jinak vůbec nic. Vztah je stále stejný i po letech.

Bábrdl
Generální žvanilka 21182 příspěvků 29.12.17 15:49
@Anonymní píše:
Zdravím,za pár týdnu mě čeká svatba a já jsem z toho nervózní, Chtěla bych se zeptat, zda se ve vašem vztahu po svatbě něco změnilo? Pište prosím své zkušenosti. Díky.

Nebuď nervózní.
Pokud je vztah ok, bude i po svatbě.
Pokud není, svatba nepomůže.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 15:50

@Bábrdl Jsem právě nervózní že se něco změní. Chtěla bych aby to bylo stále stejné :D

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 29.12.17 15:52
@Anonymní píše:

Většinou se nezmění nic někdy možná začne být člověk víc majetnický vůči druhému…Spíše až budou děti to bude změna!

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 29.12.17 15:52
@Anonymní píše:
@Bábrdl Jsem právě nervózní že se něco změní. Chtěla bych aby to bylo stále stejné :D

Svatba je jenom úřední akt, který Vás spojí i papírově, není mít z čeho obavy. ;)

Markéta80
Hvězda diskuse 39669 příspěvků 29.12.17 15:53
@Anonymní píše:

bydlíte spolu? U nás jen jmenovka na dveřích :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 15:53

@Markéta80 Bydlíme :)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 29.12.17 15:55

Já byla taky nervózní. A do roka jsme se rozvedli. Dost me mrzi, ze jsme se brali, stalo to kopu peněz a spoustu práce, Ale díky te svatbě jsem poznala svého současného přítele. A ne, nerozvadeli jsme se kvůli němu.

Markéta80
Hvězda diskuse 39669 příspěvků 29.12.17 15:55
@Anonymní píše:
@Markéta80 Bydlíme :)

tak nic, jen se budeš asi nějakou chvilku plést při podepisování :mrgreen: U nás nic, jen jsme vyměnili cedulku na dveřích :mrgreen:

Marky1288
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 29.12.17 15:56

Náš vztah před svatbou byl krásný, teď rok po svatbě je stále krásnější :-)

Agrion
Závislačka 2782 příspěvků 29.12.17 15:56

Ja se vdavala 5 dni pred porodem, takze pak uz bylo vse jine… ale svarba myslim nemela zadny vyznamny vliv :lol:

novomi007 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 15:57

Pokud jste spolu dlouho a znáte se, nezmění se nic, až na kapku vyřizování, jak někdo psal se vstupem dítěte to teprve bude jiné

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >