Co se u vás změnilo po svatbě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 15:46
Co se u vás změnilo po svatbě?

Zdravím,

za pár týdnu mě čeká svatba a já jsem z toho nervózní, Chtěla bych se zeptat, zda se ve vašem vztahu po svatbě něco změnilo? Pište prosím své zkušenosti. Díky.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 22109 příspěvků 29.12.17 15:47
@Anonymní píše:
Zdravím,za pár týdnu mě čeká svatba a já jsem z toho nervózní, Chtěla bych se zeptat, zda se ve vašem vztahu po svatbě něco změnilo? Pište prosím své zkušenosti. Díky.

Moje jméno :think:
Jinak nic. Co by se mělo měnit?

Paola21
Závislačka 3676 příspěvků 29.12.17 15:48

U nás se nezměnilo vůbec nic, jen mám jiné příjmení :).

Fima
Nadpozemská drbna 29325 příspěvků 14 inzerátů 29.12.17 15:48

Změnilo se mi akorát příjmení. Jinak vůbec nic. Vztah je stále stejný i po letech.

Bábrdl
Generální žvanilka 22109 příspěvků 29.12.17 15:49
@Anonymní píše:
Zdravím,za pár týdnu mě čeká svatba a já jsem z toho nervózní, Chtěla bych se zeptat, zda se ve vašem vztahu po svatbě něco změnilo? Pište prosím své zkušenosti. Díky.

Nebuď nervózní.
Pokud je vztah ok, bude i po svatbě.
Pokud není, svatba nepomůže.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 15:50

@Bábrdl Jsem právě nervózní že se něco změní. Chtěla bych aby to bylo stále stejné :D

Annabela11
Závislačka 2900 příspěvků 29.12.17 15:52
@Anonymní píše:

Většinou se nezmění nic někdy možná začne být člověk víc majetnický vůči druhému…Spíše až budou děti to bude změna!

Paola21
Závislačka 3676 příspěvků 29.12.17 15:52
@Anonymní píše:
@Bábrdl Jsem právě nervózní že se něco změní. Chtěla bych aby to bylo stále stejné :D

Svatba je jenom úřední akt, který Vás spojí i papírově, není mít z čeho obavy. ;)

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 41402 příspěvků 29.12.17 15:53
@Anonymní píše:

bydlíte spolu? U nás jen jmenovka na dveřích :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 15:53

@Markéta80 Bydlíme :)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 29.12.17 15:55

Já byla taky nervózní. A do roka jsme se rozvedli. Dost me mrzi, ze jsme se brali, stalo to kopu peněz a spoustu práce, Ale díky te svatbě jsem poznala svého současného přítele. A ne, nerozvadeli jsme se kvůli němu.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 41402 příspěvků 29.12.17 15:55
@Anonymní píše:
@Markéta80 Bydlíme :)

tak nic, jen se budeš asi nějakou chvilku plést při podepisování :mrgreen: U nás nic, jen jsme vyměnili cedulku na dveřích :mrgreen:

Marky1288
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 29.12.17 15:56

Náš vztah před svatbou byl krásný, teď rok po svatbě je stále krásnější :-)

Agrion
Závislačka 2826 příspěvků 29.12.17 15:56

Ja se vdavala 5 dni pred porodem, takze pak uz bylo vse jine… ale svarba myslim nemela zadny vyznamny vliv :lol:

novomi007
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 15:57

Pokud jste spolu dlouho a znáte se, nezmění se nic, až na kapku vyřizování, jak někdo psal se vstupem dítěte to teprve bude jiné

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >