Co se vyrábí z této kreativní sady?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinerozumbrada
Extra třída :D 13731 příspěvků 29.01.18 18:04
Co se vyrábí z této kreativní sady?

Dcera dostala tento kreativní set a nevím si rady, co s tím. Nemáte prosím někdo doma už hotový vytvor, jak to má vlastně vypadat? Diky

Reakce:

MartaStov
Povídálka 13 příspěvků 29.01.18 18:10

Tak tohle vůbec neznám. Aspoň značka sady by nebyla? Ale děti mají fantazii, určitě něco vytvoří. :) :)

Niky2
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 50 inzerátů 29.01.18 18:13

Je jiste, ze to patri puvodne k sobe? Treba jestli jsi to dostala uz rozbalene, mohlo to byt ruzne promichane :think: Taky myslim, ze se budes divit, co z toho deti dokazi vytvorit ;) Ja bych jim to soupla na stul a vratila se za 1/2 hodky. Myslim, ze te prekvapi :lol:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 29.01.18 18:14

Já z toho úplně vidím vyrobené akvárko- z těch chlupatých tyček dno, příp. rostliny, ty tam máš i jako obrázky, rybičky a koníky bych zavěsila na nit a poližila přes špejle přes nádobu- stačí fouknout a budou,,plavat"… :think: ;)

Uživatel je onlineNetopirek
Echt Kelišová 7908 příspěvků 29.01.18 18:15

Já si taky myslím, že to má být akvarko. ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 29.01.18 18:36

Vím že z tohodle dělala ségra ve školce různé zvířátka nebo zdobili tužky apobd na netu by něco nebylo nebo na youtube? :)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 23 inzerátů 29.01.18 18:36

Určitě to bude akvárko, děti si s tím poradí. Ty koule mohou být jako kameny nebo by se na ně mohly nalepit ty rybky. Chlupaté drátky zvlnit jako vodu a na zelené nalepit rostlinky…

Uživatel je onlinerozumbrada
Extra třída :D 13731 příspěvků 29.01.18 18:48

Bylo to všechno v jednom pytlíku a značku už nevím, ale přišlo mi to jako Lidl nebo Tchibo.
Určitě si s tím dcera nějak poradí i sama, ale doufala jsem v nekonečnou moudrost emimina :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >