Reklama

Co se vyrábí z této kreativní sady?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rozumbrada
Extra třída :D 13711 příspěvků 29.01.18 18:04
Co se vyrábí z této kreativní sady?

Dcera dostala tento kreativní set a nevím si rady, co s tím. Nemáte prosím někdo doma už hotový vytvor, jak to má vlastně vypadat? Diky

Reklama

Reakce:

MartaStov
Povídálka 33 příspěvků 29.01.18 18:10

Tak tohle vůbec neznám. Aspoň značka sady by nebyla? Ale děti mají fantazii, určitě něco vytvoří. :) :)

Niky2
Kecalka 495 příspěvků 48 inzerátů 29.01.18 18:13

Je jiste, ze to patri puvodne k sobe? Treba jestli jsi to dostala uz rozbalene, mohlo to byt ruzne promichane :think: Taky myslim, ze se budes divit, co z toho deti dokazi vytvorit ;) Ja bych jim to soupla na stul a vratila se za 1/2 hodky. Myslim, ze te prekvapi :lol:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 29.01.18 18:14

Já z toho úplně vidím vyrobené akvárko- z těch chlupatých tyček dno, příp. rostliny, ty tam máš i jako obrázky, rybičky a koníky bych zavěsila na nit a poližila přes špejle přes nádobu- stačí fouknout a budou,,plavat"… :think: ;)

Netopirek
Echt Kelišová 7743 příspěvků 29.01.18 18:15

Já si taky myslím, že to má být akvarko. ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 29.01.18 18:36

Vím že z tohodle dělala ségra ve školce různé zvířátka nebo zdobili tužky apobd na netu by něco nebylo nebo na youtube? :)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 34 inzerátů 29.01.18 18:36

Určitě to bude akvárko, děti si s tím poradí. Ty koule mohou být jako kameny nebo by se na ně mohly nalepit ty rybky. Chlupaté drátky zvlnit jako vodu a na zelené nalepit rostlinky…

rozumbrada
Extra třída :D 13711 příspěvků 29.01.18 18:48

Bylo to všechno v jednom pytlíku a značku už nevím, ale přišlo mi to jako Lidl nebo Tchibo.
Určitě si s tím dcera nějak poradí i sama, ale doufala jsem v nekonečnou moudrost emimina :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >