Co se vzteklým ukňouraným batoletem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Everyone
Ukecaná baba ;) 1745 příspěvků 27.09.14 22:41
Co se vzteklým ukňouraným batoletem 2r

Naše malá 2r se strašně vzteká. Začne to už ráno, když vstaneme. Vzbudí se, začne plakat v postýlce, je vzteklá, nenechá na sebe ani sáhnout. Za chvilku to přejde, snídaně je v klidu. PO snídani třeba musím udělat něco v domácnosti, mýt nádobí nebo připravit na vaření, má spoustu hraček, ale vynucuje si moji pozornost tím, že říká ččč(čůrání), ale ve skutečnosti se vyčůrá třeba 1× z 10ti říkání.
Jakmile se jí nevěnuji hned, jak to řekne, je zle. Začne vztekle řvát. To samé dělá i když přijdeme navečer z venku. Téměř hned u dveří začne vztekle řvát a prostě řve. Klidně půl hodiny. Když se jí v klidu ptám, co se děje, ještě zesílí, nenechá se ani obejmout. Při koupání taky řve, kolikrát ji plácnu po zadku, protože už na to nemám nervy.
Dost se jí věnuji, chodíme ven, čteme, má různé aktivity. Ale prostě se jí nemůžu věnovat 24h denně, to nejde.
Venku to nedělá, ale nemůžeme být ceý den venku, že.
POraďte prosím, co s ní.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Verunna11
Závislačka 2973 příspěvků 27.09.14 22:46

Co ji zkusit pustit pohádku? můj miluje pingu. :-) nudí se a potřebuje si s někým hrát. samotnou ji to nebaví… to ale neznamená, ze se ji musíš věnovat nonstop. už je dost velká na to aby viděla, ze maminka nemá porad čas na hraní…

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 27.09.14 22:57

@Martina.ova poradim ti jedinne co zabiralo u naseho 20m a totalni vztekaci obdobi cca 2 mesice. Vyprdnout se na vsechno a byt jen pro dite..chovat, obejmout..dost zabiralo i proste pustit varecku a nechat ho na sobe par minut viset. Jakokdyby potreboval tech par minut x-krat denne pro sebe. Uklizela jsem o vikendech co bych s tatou. Placnuti nic nesrovna a ze mi taky ruka ujela, rval jeste vic nez mi doslo, ze ani nevi za co a nebylo za co..chtel jen mamu samu pro sebe. Domacnost se nepo… i chlap pochopil chleb a pastiku na veceri, nedalo se :mrgreen:

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 27.09.14 23:01

Plus i krtecek na DVD zabiral, kdyz jsem fakt zu nevedela co bych…postupem casu pochopil, ze i mamkamusi neco dodelat a uz je ok. dnes kdyz se vzteka pro kravinku- napr. hodi mi balon, ja ho hodim zpet a on zacne vriskat :mrgreen: proc? nevim, ale nepodporuju a odchazim…at se urve.Taky pochopil, ale vykyvy ma neustale. oproti tomu co bylo je to ale cajicek ;) pevne nervy :kytka:

Everyone
Ukecaná baba ;) 1745 příspěvků 27.09.14 23:03

@svycarka
Jenže ona chovat ani mazlit právě v tu chvíli nechce. Když to zkouším, tak se vzpírá a řve o to víc.

zrzana2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 23:17

@Martina.ova ja dám malé stolicku k nádobí a myjeme spolu např. Je to na dlouho, ale pomáhá to

xsim
Kecalka 280 příspěvků 27.09.14 23:19

@Martina.ova Ahoj, malá má 23 měsíců a máme na chlup stejný problém jako vy. Doufám, že je to jen určité období :-D nebo se malá bráchy nedočká :-D

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 27.09.14 23:20

@Martina.ova to jsem si vetsinou sedla na zem, potichu k menu mluvila a cekala az si ke me prijde sam. Vydrz, ono to opravdu bude lepsi a doporucuji i sverit tatinkovi, Ja musela vypnout jinak bych povrazdila celou domacnost 8)

amazon
Echt Kelišová 8804 příspěvků 28.09.14 06:40
@svycarka píše:
@Martina.ova poradim ti jedinne co zabiralo u naseho 20m a totalni vztekaci obdobi cca 2 mesice. Vyprdnout se na vsechno a byt jen pro dite..chovat, obejmout..dost zabiralo i proste pustit varecku a nechat ho na sobe par minut viset. Jakokdyby potreboval tech par minut x-krat denne pro sebe. Uklizela jsem o vikendech co bych s tatou. Placnuti nic nesrovna a ze mi taky ruka ujela, rval jeste vic nez mi doslo, ze ani nevi za co a nebylo za co..chtel jen mamu samu pro sebe. Domacnost se nepo… i chlap pochopil chleb a pastiku na veceri, nedalo se :mrgreen:

Moje dcera je to samé…venku byla zlatá, le jakmile přijdeme domů, řve už u dveří :roll: ted už řve i venku, protože se věnuji jejímu tříměsíčnímu bráchovi :oops: ;)

S tím nevařením by to u nás neprošlo, bo ona měla a má pořádný apetit a prostě teplý oběd je u nás nutnost…Po porodu jsem několik týdnů nestíhala vařit a byla vykolejená, nejen příchodem brášky, ale i tím, že nebyl oběd…
U nás dost pomohla babička (tatínek je provokatér, takže u něj řve o něco víc než u mě), ale ta chodí do práce a bydlí 250km daleko :pocitac:

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 28.09.14 07:51

Ahoj, přesně v tomto období jsem měla s dcerou to samé. Přešlo to, snažili jsme se na ni mluvit v klidu, počkali jsme, až za námi přijde sama a zklidněná (nejhorší řev byl taky vždycky po ránu). Hodně nám v tom tenkrát pomohly Bachovy esence - jedna uživatelka zde na -e-miminu dělá poradkyni, kdybys chtěla, nasměruju.

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 28.09.14 09:14

@amazon malemu jsem varila. chlapovi ne :mrgreen: popr.ve chvilich krize ohrala sklenicku, ale to uz moc nechtel.

amazon
Echt Kelišová 8804 příspěvků 28.09.14 09:53
@svycarka píše:
@amazon malemu jsem varila. chlapovi ne :mrgreen: popr.ve chvilich krize ohrala sklenicku, ale to uz moc nechtel.

skleničku? :mrgreen: to by mě hnala…sní velkou porci jídla :P

evale
Kecalka 444 příspěvků 28.09.14 10:14

@Martina.ova Údajně vzteklé děti mívají vyšší inteligenci. Nevím, jestli je to pravda, ale dcera byla ukrutný vztekloun(vztekala se tak, že si až ubližovala-bouchala se do hlavy a pod.) A dnes ve škole na třídních schůzkách mi paní učitelky gratulujou k mimořádně nadanému dítěti. :nevim:

Anetta85
Nováček 10 příspěvků 02.10.14 00:40
@svycarka píše:
@Martina.ova poradim ti jedinne co zabiralo u naseho 20m a totalni vztekaci obdobi cca 2 mesice. Vyprdnout se na vsechno a byt jen pro dite..chovat, obejmout..dost zabiralo i proste pustit varecku a nechat ho na sobe par minut viset. Jakokdyby potreboval tech par minut x-krat denne pro sebe. Uklizela jsem o vikendech co bych s tatou. Placnuti nic nesrovna a ze mi taky ruka ujela, rval jeste vic nez mi doslo, ze ani nevi za co a nebylo za co..chtel jen mamu samu pro sebe. Domacnost se nepo… i chlap pochopil chleb a pastiku na veceri, nedalo se :mrgreen:

u nás se malá začala vztekat teď od pondělka (je jí 12 měsíců), do pátku to byla ta nejhodnější a naúžasnější holka (nejsem sama kdo to říkal, všichni co s námi chvilku byli tvrdili, že hodnější dítě nezažili). V pátek přišli horečky (šestá nemoc) v pondělí už byla v poho, jen se osypala. Ale od pondělka je na zabití a já na prášky. Řve neustále, jakmile řeknu ne nebo jen nesplním na co ukáže je řev. Nejraděku by se pořáe chovala nebo nosila. Jenže to opravdu nejde celý den. Snažím se se jí teď opravdu věnovat, ale potřebuji jí i udělat ten oběd nebo pověsit prádlo :( Myslíte ře je to tou nemocí a že to přejde (třeba do týdne) nebo prostě nové období? A myslíte že když se jí teď budu opravdu intenzivně věnovat, že to přejde? Nestane se naopak závislou natolik že to bude vyžadovat potom stále? Poraďte :)

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 02.10.14 09:16

@Anetta85 myslim, ze neni jeste uplne fit, tak te potrebuje.Ja bych se nebala, ze si dite na chovani zvykne.Uz chape, ze maminka ma i jinou praci. nebala bych se dat tolik lasky, kolik zrovna moje ditko vyzaduje. kdyztak varte spolu- dej ji varecku a do kastrulku trochu vody nebo mouky at si micha…at ti podava pradlo(tedy spis vyhazuje z kose, ale co :mrgreen: )Neboj, to se zase srovna.ted budes mit takove etapy porad. Rikam tomu porocni obdobi satanka :jazyk:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >