Co sebou vzít na matriku pro rok 2020?

23.3.20 19:45

Co sebou vzít na matriku pro rok 2020?

Ahoj, při zapsání miminka příjmení po otci, budou potřeba na matriku vzít rodné listy? Nevím kde ho mám a nevím jestli se tam musí doložit, nebo by stačila občanka… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

207
23.3.20 19:48

Byli jsme v Lednu, chteli RL a OP od obou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
23.3.20 20:16

@Michaelaa90
Musí být rodné listy a občanky obou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
395
23.3.20 20:24

Rodné listy obou rodičů, občanku obou rodičů a po mě ještě chtěli tehotenský průkaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
23.3.20 20:26

Jestli to budes vyrizovat na miste, kde ses narodila i ty (pokud jsi se narodila v Koline a resit to budete v Koline), tak RL nepotrebujes. Chlap ho ztratil mezi 1 a 2 ditetem, takze jsme to resili. Pry to neni problem a fakt nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
897
23.3.20 20:36

Rodné listy obou (pokud nemáte, tak zažádat, stačí napsat dopis a vložit 100,– za jednoho a do týdne Vám pošlou kopie), občanské průkazy, těhotenskou průkazku. Po mě chtěli jméno pro holku i chlapečka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 04:36

Děkuji za odpovědi, zkusím ho ještě někde najít.. Snad to teda nebude velky problém.. A ještě se zeptám, vím že mimo tohle téma ale abych nezakládala další..Je nutná těhotenská prohlídka u obvodního lékaře?? V téhle situaci co je ten Covid 19, se mi vubec nechce chodit po doktorech a říkám si, jestli by nebylo lepší se na to vyprdnout, termín mám v červnu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama