Co si dáváte k prádlu do skříně,aby vonělo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
baculkaji
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 05.11.14 07:39
Co si dáváte k prádlu do skříně,aby vonělo?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, co si dáváte do skříně k oblečení, k ručníkům, aby pěkně vonělo…samozřejmě, že je vyprané :-)))) díky za tipy

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Peczka
Nováček 05.11.14 07:47

Od kámošky mamka, co si pamatuju si dávala do takové dozičky prací prášek a oblečení jim vždy vonělo. I kámoška jak jsem třeba čekala než se obleče a otevřela skřín, tak to krásně zavonělo. Ségra si zas dávala ještě jak jsem bydleli u rodičů zase mýdlo.

Lenkahusa
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 05.11.14 07:49

Já používám ubrousky napuštěné aviváží, které se dávají do sušičky, ale můžou se použít i jinam. Dávám je především k ložnímu prádlu. Objednala jsem si je z Německa, ale prý se dostanou i tady v ČR.

DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 05.11.14 07:49

Mýdlo taky znám nebo levandulový polštářky. Mám rpo levanduli slabost, ale s tím práškem to není marný :lol: Jak to tam jako umisťovali? @Peczka

Gina
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 05.11.14 07:54

V DM se dají koupit právě ty ubrousky, které jsou určené do sušičky, ale já je dávám do skříně. Moc hezky voní, taková svěží vůně. Po čase vyhodím a dám nové.

balenka
Závislačka 3781 příspěvků 05.11.14 07:55

Já dávám levanduli ;-)

adelina3
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 05.11.14 07:55

Nedávám nic :) prádlo z sušičky krásně voní samo o sobe :kytka:

e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 05.11.14 07:58

Sem si vzpomela, ze knam litali moli ve skole do skrine, ke byli ubory na telak a vytvarka.
Kdyz sem je.asi po treti donesla dom, mamka se nastvala a resila to s ucitelkou. Nevyresila, tak ji nekdo poradil dat tam nedopalky. Tak sem je tam jako druhacek dala. Tobyl prusvih :-P

Jinak mam od dedy gdoule nebo davam prasek do plechove krabicky, ktera ma ve vicku diry

Peczka
Nováček 05.11.14 08:06

@DeTer na kousek poličky co zbyl u oblečení a do malé mističky.

eva333
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 05.11.14 08:13

Mydlo dove
jinak moje máme má fintu, že když žehlí, což už teď ale moc nedělá, co si na mou radu pořídila sušičku, prádlo lehce postříká nějakou levnou, leč příjemnou voňavkou…pořád jsem nemohla přijít na to, proč jí tak voní ručníky - hezky, ale přitom jemně, ne nějak moc. Pak mi to prozradila:-)

kve-tinka
Závislačka 4759 příspěvků 3 inzeráty 05.11.14 08:20
@eva333 píše:
Mydlo dove
jinak moje máme má fintu, že když žehlí, což už teď ale moc nedělá, co si na mou radu pořídila sušičku, prádlo lehce postříká nějakou levnou, leč příjemnou voňavkou…pořád jsem nemohla přijít na to, proč jí tak voní ručníky - hezky, ale přitom jemně, ne nějak moc. Pak mi to prozradila:-)

Mamka žehlila ručníky??? 8o :think:

evill
Závislačka 3775 příspěvků 05.11.14 08:26
@eva333 píše:
Mydlo dove

Moje máma to dělá s avivazi. Má jí zredenou s vodou v rozprasovaci, a kropi tím prádlo.

surikataXY
Echt Kelišová 9544 příspěvků 05.11.14 08:27
@kve-tinka píše:

taky je žehlim :nevim:

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 34987 příspěvků 05.11.14 08:27
@kve-tinka píše:

Taky je žehlím, jinak jsou jak struhadlo.

K oblečení nedávám nic. Líbí se mi nevtíravá vůně pracího gelu. Nemam ráda, když se pak bije vůně prádla a parfému.

Eleonora93
Kecalka 128 příspěvků 05.11.14 08:29

Já dávám mýdlo ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Dostal jsem nabídku koupit hokejový klub!

Bývalý hokejový gólman Dominik Hašek (54) se po ukončení kariéry uchýlil k... číst dále >