Co si kde můžu a nemůžu koupit?

1586
29.12.20 21:25

Co si kde můžu a nemůžu koupit

Holky nějak se v tom ztrácím. Potřebovala jsem si nutně koupit silonky do práce. V Kauflandu ani v Hypernove jsem si je koupit nemohla. Zboží je zapaskovane. Ovšem v malém krámu toto zboží měli normálně na prodej a tam jsem si je koupila. Třeba v hyperu si muzu koupit stěrače žehlicku a v kaufu ne. Víno si koupit můžu ale dárkovou tašku na něj už ne. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak nevim nooo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6142
29.12.20 21:28

Tipuju, ze maji bordel v tom co muzou a nemuzou a kazdej to vzal po svym. Taky jsem videl neco za paskou co v jinym normalne prodaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
29.12.20 21:29

To je dobrý, na fb letí, že někde blokli i plenky pro děti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1586
29.12.20 21:30

@Altavista :mrgreen: já viděla zapáskovane i sáčky do košů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20821
29.12.20 21:36

Tak přesně tohle mě dneska a včera tak rozčílilo… Já naštěstí ty silonky nepotřebuju (ani nic jinýho momentálně), ale když jsem je viděla u Alberta zapáskovaný… nebo pastelky, tužky, lepidlo… Hlavně že si v DM můžu koupit parfém, šminky, vonnou svíčku a sponky do vlasů nebo kytku v květinářství :roll: Papírnictví zavřený, Apple store otevřenej (jakože „servis“, ale vystavený i třeba obaly na iPhone). Totální absurdistán tohle. A to jsem doteď všechno tak nějak obhajovala, dodržovala, snažila se pochopit… Jinak myslim, že je to hodně i o tom, jak si co danej obchod vyloží. Jasně, že Globus, Tesco si zapáskovali hračky, oblečení, elektroniku… to je fakt o prů..r, kdyby jim to někdo kontroloval. Ale třeba ten Albert - jeden regál s ubrouskama, pečicím papírem a hadříkama na prach v pohodě, ten nad ním s pastelkama a lepidlem zapáskovanej. Punčocháče se koupit nedaj, deštník jo (DM). Akorát zmatky. A pan ministr si do televize povídá, jak je třeba to brát „s nadhledem“. No nevim, kde budu hledat nadhled, až třeba dítko zjistí, že mu k domácí výuce chybí pravítko nebo kružítko a já ho budu muset kupovat přes e-shop :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
29.12.20 21:37
@-Sára píše:
@Altavista :mrgreen: já viděla zapáskovane i sáčky do košů.

Já jsem včera sháněla baterku do klíče od auta, mám pocit že mohu slavit, že jsem ji sehnala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20821
29.12.20 21:39

Jo, a důvod „aby to bylo fér“ - už to fér asi je, nasr. ný už jsou úplně komplet všichni :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
697
29.12.20 21:43

Tak já byla v Tescu, zapáskované knihy, papírnické zboží, oblečení, hry. Mohlo se koupit povlečení, ručníky, peřiny, věci na auto, drogerie, věci na úklid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2455
29.12.20 21:50

Ja dnes zabehla u nas k velkym vietnamcum, potrebovala jsem jar na nadobi z drogerie. otevreno komplet vsechno, obleceni, boty, hracky i petardy a prskavky na silvestra. zapaskovano nic. ti se s tim nemazou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18811
29.12.20 21:57

Každý krám to má jinak. U nás v Kaufu dneska vánoční výprodej, elektronika volně k nakoupení. Zapáskované měli hračky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1283
29.12.20 22:01

No tak zrovna silonky jsem shanela taky, obuv zavrena, to vim, tak jsem pro ne jela do DM a tam regal pod folii a zakazem prodeje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2152
29.12.20 22:03

A co žárovky? :zed:

Je to k vzteku. Hlavně, že se může prodávat střelivo a alkohol ale školní potřeby ne. :pocitac: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51630
29.12.20 22:16

Musis si udelat znamosti mezi vinari a dostanes to i v hezkem baleni. Tasku netreba :lol:.
My momentalne kupujeme opravdu pouze jidlo a drogerku, lekarnu. Nic jineho nejak nepotrebujeme.
Takze jsem nejak nezkoumala.
Byla jsem minuly tyden kupovat pracovne hracky. A to jsem rada, ze se stihlo. Ze to obchod i dodal rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51630
29.12.20 22:18
@peta81 píše:
Ja dnes zabehla u nas k velkym vietnamcum, potrebovala jsem jar na nadobi z drogerie. otevreno komplet vsechno, obleceni, boty, hracky i petardy a prskavky na silvestra. zapaskovano nic. ti se s tim nemazou :nevim:

Dneska o nich mluvili ve zpravach. Takze pocitam, ze mestaci se na ne zameri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18370
29.12.20 22:52
@peta81 píše:
Ja dnes zabehla u nas k velkym vietnamcum, potrebovala jsem jar na nadobi z drogerie. otevreno komplet vsechno, obleceni, boty, hracky i petardy a prskavky na silvestra. zapaskovano nic. ti se s tim nemazou :nevim:

oni nerozumět česky, tak prodávají vše - naštěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat