Reklama

Co si mám myslet či jak reagovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajule022
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 05.10.18 09:18
Co si mám myslet či jak reagovat?

Ahoj holky… jak byste reagovaly, když byste zjistily, že vám chlap po pulrocni známosti lhal v důležitých věcech?

Příspěvek upraven 05.10.18 v 09:23

Reklama

Reakce:

Klanel
Kecalka 317 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 09:19
:lol: :lol: :mavam:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 05.10.18 09:26

Že to je lhář :nevim: a nechala bych tak krátkou známost být

freeport
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 05.10.18 09:28

Třeba se styděl, záleží o co šlo. Promluvila bych si s ním a pak viděla.

káťa
Extra třída :D 12786 příspěvků 05.10.18 09:29

Nebyla bych s ním. Já se po 8 letém manželství kvůli lhaní ve velmi důležitých věcech rozvedla.

Nepředpokládám, že by ti někdo napsal jinou radu. Lhář se jako mávnutím kouzelného proutku jednoho krásného dne v rovného čestného člověka, kterému se dá věřit, nezmění.
Buď ráda, že jsi na to přišla tak brzy…

mrav
Neúnavná pisatelka 16583 příspěvků 05.10.18 09:33

Do budoucna bych si všechno ověřoval. Jde o to, v čem lhal. Jestli je to v zásadních věcech - nebyl bych s ním

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19492 příspěvků 05.10.18 09:58

Je to editovaný, smazala si, v čem lhal? TO je docela důležitý, když chceš vědět názor.
Obecně, pokud by lhal v životně důležitých věcech, nakopala bych ho nejspíš do zadku.
Ono je rozdíl, jestli lhal v tom, že volí komunisty nebo že má manželku a pět dětí.
Obojí se zdá důležité, i když v jiných řádech :lol: :lol: :lol:

Premek_Orac
Závislačka 4270 příspěvků 05.10.18 10:17

@pajule022 Co si máš myslet ti nikdo neporadí. To je na tobě.
O si o tom myslí jiní, to záleží, o co šlo. Ona upřímnost je přeci jen někdy na překážku.
Ale pokud by se jednalo o podstatné věci, jako ukončení jiného vztahu, dluhy, tak by to samozřejmě bylo vážné.
Musíš vědět ty, jestli jde o blbost, věc která vztah neovlivní, nebo je to podstatná věc.

Emimin7
Echt Kelišová 8724 příspěvků 05.10.18 10:23

Musíš napsat kontext. V čem lhal a co pokládáš za důležité?
Mohu se pouze domnívat, zda popíral nevěru, nebo lhal o vnímání velikosti tvého pozadí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 10:26

Jednu kamarádku taky chlap tahal půl roku za nosu. Zjistila to když za ní přišla do práce jeho manželka s rodinným albem :zed:

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13181 příspěvků 06.10.18 19:20
@pajule022 píše:
Ahoj holky… jak byste reagovaly, když byste zjistily, že vám chlap po pulrocni známosti lhal v důležitých věcech?Příspěvek upraven 05.10.18 v 09:23

Kvůli tomu musíš zakládat diskusi na em? :nevim: Pokud by mi někdo lhal v důležitých věcech, tak ho bez pardonu pošlu do oběhu.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 06.10.18 20:37

Co čekáš? Že uslyšíš, že to nevadí? Vždycky to bude vadit, dokonce i malé lži budou nesnesitelně vadit.

Uživatel je onlinebětee
Povídálka 23 příspěvků 08.10.18 14:17
@pajule022 píše:
Ahoj holky… jak byste reagovaly, když byste zjistily, že vám chlap po pulrocni známosti lhal v důležitých věcech?Příspěvek upraven 05.10.18 v 09:23

a v čem? Nebo - co udělal ?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >