Čo si mám myslieť o ženskom správaní?

3
7.2.21 21:55

Čo si mám myslieť o ženskom správaní?

Som tu uplny novačik ale neda mi to a preto som sa rozhodol napisat sem pretoze uz neviem co si mam mysliet o zenskom chapani. Napisem to v skratke chodil som do rovnakej prace s kolegynou vsetko bolo v poriadku rozpravali sme sa o beznych veciach rodine atd…Bola u nas na kavicke aj so svojou dcerou, mam priatelku s ktorou som uz 8 rokov a pristahovali sme sa do jednej dediny, skadial je aj tato kolegyna, rozumela si s nou aj priatelka boli sme aj u nej aj u jej sestry, proste normalka…lenze prisli sviatky tak sme mali celozavodnu dovolenku a tak sme sa videli s kolegynou az po nich a to som si zrazu zacal vsimat ze ma inu naladu ledva rozpravala bola stale vazna, ked som sa opytal co sa deje tak povedala ze nic ale stale to bolo rovnake bez nalady…az raz na poobednej zmene mi napisala smsku 4 hodiny pred koncom zmeny, ze ma nezavezie domov, ze ide niekam inam co je v pohodke som si pomyslel, lenze za tym dopisala ze uz ma vozit nebude, nato sme sa v sobotu stretli na testovani na Covid a uplne sa ma stranila ani nas s holkou nepozdravila a vobec mi dodnes neodpisala, ze co sa stalo…v robote ma obchadza a dokonca ide tak rychlo domov aby ma nestretla a ja sa pytam sam seba co som spravil ked sa tak zachovala bol som ku nej mily normalny ani priatelka nevie co si ma mysliet lebo tomu nechape co sa jej stalo. Co si myslite o tom??Mne nejde o to, ze ma uz nevozi ale o ten princip ako sa zachovala ved mi to mohla otvorene povedat v com je problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7435
7.2.21 22:19

No ano, taky nechápu a nemám ráda takové „hry“. Pokud jsi se přímo zeptal, co se stalo a neodpověděla, vědomí si ničeho nejsi, už bych to víc neřešila. Někdo si v takových věcech libuje a nějaké vyříkaní se je k ničemu. :nevim: Jediné píšeš něco s covid testy, tak jestli má nějakou souvislost, že má strach z nákazy nebo že jste ji nakazili…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
7.2.21 22:35

Tak mě napadá jestli si pod tím kamarádstvím nepředstavovala i něco víc. Jinak nechápu proč najednou takový obrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
7.2.21 22:41

Z toho, co jsi napsal, se nedá s jistotou poznat důvod, proč se s tebou teď nechce kolegyně bavit. ;)

Jedna možnost je, že k tobě kolegyně začala cítit něco víc… no a jelikož máš 8 let přítelkyni, vidí, že to nemá budoucnost. Tak tě raději ignoruje a snaží se omezit kontakt s tebou. :think:

Jen hádám samozřejmě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
7.2.21 22:59
Testovat sme sa isli kvoli praci ale urcite sme ju nenakazili lebo sme obaja negativny a ona tiez tak problem v tom nevidim.
@anupati píše:
No ano, taky nechápu a nemám ráda takové „hry“. Pokud jsi se přímo zeptal, co se stalo a neodpověděla, vědomí si ničeho nejsi, už bych to víc neřešila. Někdo si v takových věcech libuje a nějaké vyříkaní se je k ničemu. :nevim: Jediné píšeš něco s covid testy, tak jestli má nějakou souvislost, že má strach z nákazy nebo že jste ji nakazili…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10895
7.2.21 22:59

Může mít žárlivého partnera nebo se mohla dozvědět, že ji někdo pomlouvá, že balí zadaného chlapa (tebe). Ono jestli spolu jezdíte pravidelně autem, tak to může být pro spoustu drben „jasný“ :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
7.2.21 23:03
Praveze ona nema priatela uz 7 rokov a ked som sa pytal ze ci nechce povedala,ze nie a ze nepotrebuje…Mala vela prilezitosti ma napr.zbalit alebo nejak naznak ze sa jej pacim ale vobec nic iba tak chladne odpovedala, alebo som bol slepy…alebo snad cakala ze ja urobim prvy krok sam neviem…@Knihomyš píše:
Může mít žárlivého partnera nebo se mohla dozvědět, že ji někdo pomlouvá, že balí zadaného chlapa (tebe). Ono jestli spolu jezdíte pravidelně autem, tak to může být pro spoustu drben „jasný“ :poblion:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10895
7.2.21 23:12

@Kukar Tak třeba po 7 letech narazila na chlapa, o kterého by stála a pro něj byla rajda, co se tahá se zadaným Kukarem… Na druhou stranu chápu, že je varianta, že tě tajně milovala, přitažlivější ;)
Teď je to asi stejně jedno, tak chvíli počkej, až to rozchodí, třeba se časem svěří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
8.2.21 00:35

Jestli to dobře chápu, tak jste se přistěhovali do vesnice, kde nikoho neznáte.

Nechci být zlá, ale napadlo mě, že jste byli (ty a tvoje přítelkyně) až moc přátelští ve smyslu otravní, moc mluvíte, moc vyzvídáte… děláte společné plány na společně strávený čas.

Začali jste chodit k ní, ona k vám, vy k její sestře. Prostě jste si hledali nové přátele.

Ona je možná samotářský člověk. Chce žít se svou dcerou v zaběhnutém režimu. Nehledá nové kamarády.

Třeba by jí stačilo být jen sousedka. Pozdravit se při setkání. Pokecat 3 minuty na chodníku nic víc.

Taky může mít starosti a nechce o tom mluvit. Chce si to řešit jen s rodinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
8.2.21 14:45

@Kukar
Možná jí někdo něco nakukal do hlavy / pomluvil tě…
Možná byla do tebe platonicky zamilovaná a došlo jí, že nemá šanci a vzalo ji to…
Možná má chlapa, který jí dal ultimátum, že se s tebou nesmí stýkat…
Co já vím… Hele, když to nevíš ty a neumíš to zjistit, asi ti tady nikdo neporadí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
775
8.2.21 17:40
@Kukar píše:
Som tu uplny novačik ale neda mi to a preto som sa rozhodol napisat sem pretoze uz neviem co si mam mysliet o zenskom chapani. Napisem to v skratke chodil som do rovnakej prace s kolegynou vsetko bolo v poriadku rozpravali sme sa o beznych veciach rodine atd…Bola u nas na kavicke aj so svojou dcerou, mam priatelku s ktorou som uz 8 rokov a pristahovali sme sa do jednej dediny, skadial je aj tato kolegyna, rozumela si s nou aj priatelka boli sme aj u nej aj u jej sestry, proste normalka…lenze prisli sviatky tak sme mali celozavodnu dovolenku a tak sme sa videli s kolegynou az po nich a to som si zrazu zacal vsimat ze ma inu naladu ledva rozpravala bola stale vazna, ked som sa opytal co sa deje tak povedala ze nic ale stale to bolo rovnake bez nalady…az raz na poobednej zmene mi napisala smsku 4 hodiny pred koncom zmeny, ze ma nezavezie domov, ze ide niekam inam co je v pohodke som si pomyslel, lenze za tym dopisala ze uz ma vozit nebude, nato sme sa v sobotu stretli na testovani na Covid a uplne sa ma stranila ani nas s holkou nepozdravila a vobec mi dodnes neodpisala, ze co sa stalo…v robote ma obchadza a dokonca ide tak rychlo domov aby ma nestretla a ja sa pytam sam seba co som spravil ked sa tak zachovala bol som ku nej mily normalny ani priatelka nevie co si ma mysliet lebo tomu nechape co sa jej stalo. Co si myslite o tom??Mne nejde o to, ze ma uz nevozi ale o ten princip ako sa zachovala ved mi to mohla otvorene povedat v com je problem.

Je to úplně prosté: Nehledej logiku tam, kde není :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat