Co si mám o něm myslet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 23:52
Co si mám o něm myslet?

Ahoj, ráda bych slyšela vás názor a snad bych vás poprosila i o nějakou radu.
Když mi bylo 14,tak jsem e seznámila s jedním klukem. Popravdě jsem ho tehdy vážně nesnášela :D, ale slovo dalo slovo a my si nějak padli do oka. 2 roky jsme se pak kamaradili, vidali s e každý víkend, měli jsme společně koníčky a tak to bylo všechno jednodušší. Jenže já pak kvůli střední se sportem skončila a tak nějak se rozdělili i naše cesty. A ano, pokud vás to už napadlo, tak jsem se tak nějak do toho kluka zamilovala. Teď je mi 19 a mu 18 a já v tom znovu lítám. Jenomže je tady pár problémů. Bavit jsme se začali znovu před rokem. Z ničeho nic mi prostě napsal, že se rozešel se svou holkou a my se najednou zase začali bavit, jenomze už jenom po Facebooku, protože od sebe bydlíme daleko a oba ještě chodíme do školy. Jenže teď poslední dobou moc nechápu, co se to děje. Z toho mě úplně ignoruje, z toho mi píše jednu zprávu za druhou. Už 3× přišel a nápadem, ze bychom s e mohli zase potkat, ale nakonec z toho sešlo. Nejprve jsem z toho byla smutná, protože mě na jednu stranu opravdu ubiji fakt, že je mi 19 a kvůli tomu, že nejsem schopna pustit 5 let z hlavy jednoho kluka jsem nikdy nenavazala vztah, který by trval dyl nez 14 dní, ale na druhou stranu s e bojím, že on chce být vážně jenom kamarád a já bych naše setkání nezvládla. Přemýšlím o tom, že bych mu řekla, jak s e věci mají, ale bojím se, že když mu to řeknu, tak riskuju, že ho ztratím úplně.

Reakce:
Lexter
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 3 inzeráty 15.04.19 00:34

Tak se v tom dal placej kdyz se bojis mu to rict. :palec:

Tomkins
Kecalka 383 příspěvků 15.04.19 00:41
@Lexter píše:
Tak se v tom dal placej kdyz se bojis mu to rict. :palec:
:palec: :palec: :palec:
milktea
Kecalka 483 příspěvků 15.04.19 10:12

A co ho někam pozvat (tj. sejít se)? Třeba on taky nemá úplně odvahu, ale taky nechce úplně ztratit kontakt. A pokud chce být jen kamarád? Popravdě, kluci JEN kamarádi s holkama být nechtějí a nevypisovali by holce JEN tak :think: :palec: Buď odvážná, nebo se budeš furt jen trápit. Není to lehký, ale i kdyby tě odmítl, čas rány zahojí. :hug:

Váš příspěvek
Reklama