Co si myslet o ženě, která nenosí prstýnek..

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
21.5.22 19:55

Co si myslet o ženě, která nenosí prstýnek..

Dobry den,
Chtěla bych se zeptat, jestli nosíte snubní prstýnek a co si myslíte o tom, když žena snubni prstynek nemá, i když šperky nosí v sedavém zaměstnání:)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16286
21.5.22 19:56

Snubní prsten nosím, můj manžel ne. A někdy ho taky zapomenu :mrgreen: Ale u nikoho absolutně neřeším, zda prsten nosí nebo ne. Je mi to upřímně a srdečně jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8512
21.5.22 19:59

Nic. Za to o tobě si myslím, že nemas nic na práci než drby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
21.5.22 20:00

Kamarádka ač velmi šťastně vdaná snubní prstýnek nenosí. A má to jediný důvod prostě prstýnky nesnese. Proto prstýnek posloužil jen na obřadu a od manžela dostala ještě náušnice, které nosí stále…
Takže nic bych si nemyslela :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6480
21.5.22 20:01

Já i manžel ho nosíme. Chápu, že třeba někdo šperky nerad nebo nemůže kvůli zaměstnání. Pokud daná osoba šperky (tím myslím další prstýnky) nosí, ale jen snubák ne, tak to čistě osobně nechápu, ale beru to tak, že to ani chápat nemusím, není to moje věc. Tedy napadlo by mě to, ale dál než z hlavy by se mi tahle otázka nedostala, neptala bych se. :nevim:

Příspěvek upraven 21.05.22 v 20:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6480
21.5.22 20:03
@Uslava píše:
Nic. Za to o tobě si myslím, že nemas nic na práci než drby.

Proč drby? :think: Co když píše o sobě? Vždyť se jen ptá, proč hned tak zvostra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2041
21.5.22 20:04

Nosim ho jen ven, a nekdy zapomenu. Mam lupenku, a celkove spatne snasim i treba hodinky, a i ten snubak mam nekdy olezlej po celym prstu… A co si o me kdosi znudeny mysli, je mi fakt u zadele.. :nevim: :lol: :lol: Chlap prstynek nenosi, jen vyjimecne… dela strojarinu, takze v praci ho mit nesmi…a aby ho tahal kazdy den jen na cestu do prace, a tam ho nekde odkladal a zbytecne se cekalo kdy ho ztrati…To nema cenu. No a podle tyhle teorie znudenych hluponu, se vlastne mozna vydava za singláče no… :think: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
21.5.22 20:06

Já moc nezkoumam jestli ženská má nebo nemá prstýnek. Je to každého věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5760
21.5.22 20:07

Nenosíme ani jeden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2027

Ono nosit snubák není povinnost a těch důvodů, proč ho nemá může být sedm kufrů - ztratila ho, nesedí jí velikostí (od svatby zhubla/přibrala a ne každý typ se dá velikostí upravit), je jí nepříjemné nosit prsteny, už se jí nelíbí, nechce aby se na první pohled vědělo, že je vdaná (co je komu do toho, že jo)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Nenosím ho vůbec, co si o tom kdo myslí, je mi celkem fuk. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7214

@Taknejak0 je vůbec vdaná?… Ja jsem po svatbě dost pribrala a prstynek mi není…byla jsem lina si ho nechat zvětšit.. Teď jsem zhubla, tak ho zase nosím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83

Já ho nenosím. Prstýnky jsem nenosila nikdy, nějak mi na té ruce vadí, jiné šperky nosím. I k zasnoubení jsem dostala náušnice. Přišel mi zbytečný i snubák, ale manžel ho chtěl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
21.5.22 20:09

Nic, nesleduju to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4631
21.5.22 20:10

Nejsem teda vdaná, ale nenosím žádný šperky, taky dělám v kanclu, ale prostě mi to vadí. Takže bych si pravděpodobně ani nevšimla, že někdo vdanej nenosí prsten, protože mi to přijdou holý ruce úplně normální.

Edit - náušnice mám.

Příspěvek upraven 21.05.22 v 20:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat