Co si myslíte o člověku trpícím pedofílií?

becky87
3.8.12 15:09

Co si myslíte o člověku,trpícím Pedofílii?

Nadpis, myslím mluví za vše. Ale i tak, co si myslite o lidech trpici pedofilii? Jak se k nim stavite? Kdyby jste vedela, ze krouzek, skolku, tabor a ja nevim co jeste vyucuje clovek s touto poruchou, dala byste do nej sve dite?

Prosím nechci, aby se diskuse dobrala nejakym hadkam, jen si pojdme o tomhle onemocneni (?) popovidat.

Ja osobne, vedet ze clovek je pedofil, nesmel by k memu diteti. Pres to u me vlak nejede, verim, ze je velmi tezke zit s touto nemoci, ale pro me jako matku je nepredstavitelne, aby se takovy clovek byt jen priblizil k detem, co vy? :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2077
3.8.12 15:10

V žádném případě bych ho k svému dítěti nepustila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15230
3.8.12 15:12

No to jsem zvědavá, kdo ti napíše, že by mu dítě svěřil.

Co si myslím o pedofilech? Je mi jich líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
byron
3.8.12 15:14

Pedofil- zodpovědný, by se měl léčit(navštěvovat sexuologa), pokud cítí, že to nezvládá, aby se nestal průšvih.
Ve vlastním zájmu ten člověk sám musí vědět, že není dobré být nablízku dětem.
Já jako rodič bych své dítě nepustila nebo nenechala bych dítě v bílzkosti pedofila, pokud bych o tom věděla.
Namítnete některé, že většinu zneužití ani nespáchá pedosil, to je fakt, ale mně vadí i pomyšlení, že by pedofila vzrušil pohled na mé nebo jakékoliv dítě. Že by sloužilo k jeho masturbační fantazii… Ano, nevím, kdo kde kouká na mé dítě, jasně…ale vědět o tom, nebudu tomu napomáhat

• Citovat
  • Nahlásit
1937
3.8.12 15:16

Co si myslím o pedofilech?

1. ZAVŘÍT A NEPUSTIT anebo 2) VYKASTROVAT…a je mi jedno, jak (ne)humánní to je, když se jedná o děti! Kdo je nemá, možná nepochopí.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20238
3.8.12 15:16

Co jsem slyšela, tak většina pedofilů se nachází v řadách učitelů, instruktorů, vychovatelů…prostě práce s dětmi.
To že je pedofil neznamená, že zákonitě znásilňuje a vraždí, ale přesto to vědět - dávám si minimálně maximálně bacha :mrgreen: Ale spíš bych se styku taky bránila.

Těžko ale říct, kdyby se jednalo o blízkého kamaráda - kde bych věděla, že s dítětem do styku přijde jen ve společnosti nás rodičů a že třeba prochází nějakou léčbou nebo sezeními u psychloga :nevim: Fakt nevím.

Taky si myslím, že toto téma bude brzy bloknuto :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
becky87
3.8.12 15:17
@Ukulina píše:
No to jsem zvědavá, kdo ti napíše, že by mu dítě svěřil.Co si myslím o pedofilech? Je mi jich líto.

Prave proto jsem diskusi zalozila, jestli je tu nekdo takovy, kteremu by to nevadilo. Vcera jsem totiz slysela nazor, ze kazdy pedofil opravdu neni nebezpecny, a neni potreba se bat o dite, tak proto se ptam, jestli treba nema nekdo neakou osobni zkusenost :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
16643
3.8.12 15:17
@blorchi píše:
Nadpis, myslím mluví za vše. Ale i tak, co si myslite o lidech trpici pedofilii? Jak se k nim stavite? Kdyby jste vedela, ze krouzek, skolku, tabor a ja nevim co jeste vyucuje clovek s touto poruchou, dala by jste do nej sve dite?

Prosím nechci aby se diskuse dobrala nejakym hadkam, jen si pojdme o tomhle onemocneni? popovidat.

Ja osobne, vedet ze clovek je pedofil, nesmel by k memu diteti.Prez to u me vlak nejede, verim ze jje velmi tezke zit s touto nemoci, ale pro me jako matku je nepredstavitelne, aby se takovy clovek byt en priblizil k detem, co vy? :kytka: :kytka:

tak urcite bych ho ke svemu diteti taky nepustila, to je myslim naprosto samozrejma reakce…
ale nesmime je taky hazet vsechny do jednoho pytle… jsou i lide, kteri trpi touto nemoci a chteji se lecit, trapi je to a nechteji ublizovat! Bohuzel je to zrejme hodne tezke jak pro ne tak pro jejich okoli..
ale tem,, kteri si to dokazali priznat a bojuji s tim, tak klobouk dolu pred nima…
Tot muj nazor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15230
3.8.12 15:19

@blorchi Je to tak, že ne každý musí ublížit, ale to si přece žádný odpovědný rodič nelajzne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20238
3.8.12 15:20

Ono hlavně jak to zjistit, kterej normální (i nenormální) člověk by se k této nemoci přiznal 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
becky87
3.8.12 15:23

@tanik1912 souhlas s tvym prispevkem :kytka: jen dodam, ze to musi byt pro daneho cloveka asi velmi tezke se ovladnout a hlavne priznat si ze ma problem, pred okolim zvlast :nevim: @RyBANA

Proc myslis, ze se to brzo blokne? :think: Ja myslim, ze e to tema, ktere by se melo resit, zvlast v dnesni dobe a taky souhlasim s nazorem, ze vetsinou se tito lide obevuji v kolektivu deti(ruzne krouzky atd),ale mozna se pletu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
16643
@RyBANA píše:
Ono hlavně jak to zjistit, kterej normální (i nenormální) člověk by se k této nemoci přiznal 8)

to nezjistime. to zalezi jen a jen na nich, na jejich odvaze a hlavne svedomi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855

Ono asi je rozdíl mezi pedofil, co miluje děti, anebo pedofil, co zneužívá děti… :think:

Manžel má staršího známého, co dřív vedl kroužky programování a elektroniky a taky potom vedl stejně zaměřené tábory… Nikdy se ten pán neoženil a máme podezření, že za tím nějaká jiná orientace bude… :nevim: Jinak manžel se těch kroužků i táborů od dětství účastnil, později jako středoškolák taky dělal vedoucího, takže toho člověka dobře zná a jako vedoucí byl prý perfektní… Ty tábory byly tak oblíbené, že se pořádali, ještě když ty kluci vyrostli a už všichni studovali na VŠ… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
byron
3.8.12 15:24

POměrně nedávno tu byla diskuze na toto téma, myslím, že byla smazaná.
Já jsme dávala odkaz na video v jedné diskuzi, kde dva pedosilové mluví o své deviaci- jedem teda je nahráván a neví o tom a vyjadřuje se o dětech a nic moc hezkého to není.
Ten druhý s eléči, nicméně má pc plnej fotek dětí a časem se mu přidružil sadismus ještě nebo jak bych to řekla

• Citovat
  • Nahlásit
becky87
3.8.12 15:25
@K-a-č-i-k píše:
Co si myslím o pedofilech?
  1. ZAVŘÍT A NEPUSTIT anebo 2) VYKASTROVAT…a je mi jedno, jak (ne)humánní to je, když se jedná o děti! Kdo je nemá, možná nepochopí.

Tvdsi nazor, ale jako matka, chapu ;) @byron Tak s tebou nelze nez nesouhlasit, me by take vadila jen opredstava, ze by se dival na me dite jinak nez na dite, ale jako sexualni objekt. Nedejboze, se nad nim ukajel :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat