Reklama

Co si myslíte o lidech, kteří mají křivé zuby?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 02.03.18 09:13
Co si myslíte o lidech, co mají křivé zuby?

Ahoj,
otázka je jasná, co si o takových lidech myslíte?
Mám na mysli spíš těžší vady.
Sama takové zuby mám a zajímá mě, jak se na takové zuby lidé dívají :)
Díky za reakce 8)

Příspěvek upraven 02.03.18 v 12:21

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Sany80s
Kelišová 6262 příspěvků 02.03.18 09:15

Že jim to nesluší a měli by jít k zubaři.
Asi.

pikola
Neúnavná pisatelka 18927 příspěvků 02.03.18 09:16

Jsem názoru, že se o sebe nestarají. Vše se dá dneska nějak vyřešit, pokud to s nimi někdo neřešil už v dětství. Když jsou čisté tak to ještě jde, ale většina je má ještě plné kamene a není to hezký pohled..

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 02.03.18 09:17

Nic.
Sama jsem měla dost křivé zuby, protože jsem se jako malá pověsila za zub na háček na uťěrky, pul zubu si ulomila a tím jsem si hnula kořenem, takže mi druhý zub vyrostl kolmo k ostatním, 5 let jsem nosila rovnátka a stejně je nemám rovné.

Konnny
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 02.03.18 09:18

Že by si měl dojít na ortodoncii.

lucenka
Vesmírná mluvilka 31658 příspěvků 02.03.18 09:20

Nic… sama nemám úplně rovné zuby a to jsem nosila rovnátka. Bohužel jsem je měla natolik rozhozené (2 zuby úplně za sebou apod.), že nikdy nebudou úplně rovné. Navíc teď mi to zase trochu rozhodily zuby moudrosti, které se rozhodly vyrůst a další rovnátka si rozhodně nebudu nechávat dát.

klaryskaaa
Stálice 96 příspěvků 02.03.18 09:21

Dle mého je důležité mít chrup rovný.. nevypadá to dobře a koukám ostatním na zuby.

malá_holka
Závislačka 4931 příspěvků 02.03.18 09:23

Ty jo :think: nevím, ale podle mě je důležitejší jak se o ně člověk stará než aby měli všichni v puse stejný zuby a ještě vybělený, mě v poslední době hrozně ve filmech rozčiluje, jak maj všichni bilý zuby, rovný, jeden jako druhej. Je to nepřirozený :mrgreen: úplně mě to rozčiluje. hlavně u herců, kteří to tak neměli ještě pár let zpátky. Rovnátka můžou rozdrbat dásně, mě kvůli nim zůstal odhalenej krček a asi budu muset na řezání dásně, nic příjemnýho :nevim: Tohle ti nikdo neřekne, než ti je do pusy nasadí. Zase a pouze jde jen o prachy. Pokud to není úplná katastrofa a člověk se o ně stará a jinak je má hezký, tak mi to nevadí a je to alespoň osobitý a neni to to stejnej úsměv jak maj všichni :nevim:

lolink
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 02.03.18 09:23

Nic. :mrgreen: Ne kazdy ma 15 litru na rovnatka. Pokud je ma ciste, neresim nic. Mne spis vadi zanedbane necistene zuby. Znam i cloveka, ktery si zub radeji sam vytrhne, nez aby to u zubare resil a to fakt nepochopim.

lachtanice86
Kelišová 5706 příspěvků 02.03.18 09:24

Nic. Nosila jsem rovnatka celé dětství a stejně je nemám rovne.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 02.03.18 09:25

Nic :mrgreen: Je mi srdecne jedno, kdo ma jake zuby. Hlavne, ze mu neni citit z ust. To by mi vadilo, ale krive zuby jsou mi sumafuk.

pikola
Neúnavná pisatelka 18927 příspěvků 02.03.18 09:27
@lachtanice86 píše:
Nic. Nosila jsem rovnatka celé dětství a stejně je nemám rovne.

Asi nejde o to mít zuby jak fazety, ale aby to nebylo, že je každý zub jiným směrem… Je opravdu rozdíl, když s tím nikdy nikdo nic nedělal a určitým způsobem aspoň trochu srovnané.

Heivka
Závislačka 2954 příspěvků 02.03.18 09:29

Pokud mají jinak zuby v pořádku, tak je to rozhodnutí každého. Vadí mi spíš ti, co se o zuby nestarají (zápach, neošetřené kazy,…) já i manžel nemáme rovné zuby, prostě je nesmysl vytrhnout několik zubů v nedorostlé čelisti (v dospělosti to může udělat rozestupy mezi zuby a tím se sníží pevnost zbytku chrupu) a u nás obou to jsou pouze kosmetické vady. Měla jsem spolužačku kterě chtěli vytrhnout kvůli rovnátkům 4 zuby, nakonec její rodiče našli jiného doktora a ten zjistil, že jí 6! zubů vůbec nevyrostlo (špičáky a dvě stoličky)a všechno jí srovnal bez jakéhokoliv trhání.

The_Assassin
Kecalka 450 příspěvků 02.03.18 09:30

Asi založím diskuzi, co si myslíte o lidech s křivým nosem nebo křivýma nohama. :roll: :D

BTW nejsem potrefená husa, sama jsem absolvovala ortodontickou léčbu v dospělosti, stála mě kolem 30 tisíc a to každý nemá.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 02.03.18 09:32
@SlecnaSally píše:
Ahoj,
Otázka je jasná, co si o takových lidech myslíte?
Mám na mysly spíš těžší vady
Díky za reakce

Proč tě to zajímá? Je to dotazník? A co si myslíš ty, když už jsi sem takové závažné téma dala?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama